Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zobowiazanie za 700 zł. Czyzby z MK hulały juz wiatry....kiedyś kupowało się w zakładach pracy taki bilet na kolej. 500 zł i jeździsz gdzie chcesz. Tylko , że to "gdzie chcesz" wypadało 2-3 razy w roku////i taka to była oszczedność.

Te "wyjatkowe" karty znajdą 10. chętnych... karta imienna-dziecka nie wyślesz. A taka propozycja to wręcz profanacja kina.... bo kinoman z konieczności obejrzy nie tylko wybrana tematykę lecz co popadnie...bo darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Abonencie,

 

przypominamy, że kolekcja VOD PictureBox jest dostępna do 31.08.2014 r.

W związku z tym, mają Państwo możliwość wyboru jednej z kolekcji VOD+ lub netVOD+ dostępnych w ofercie n.

 

Gorąco zachęcamy jednak do skorzystania z bogatej oferty nc+. Nieustannie rozwijamy ją z myślą o naszych Abonentach podczas gdy oferta n nie będzie już poszerzana. Bardzo prosimy o kontakt w celu dokonania wyboru pod numerem telefonu: 22 310 47 40.

 

Gdyby jednak nie byli Państwo zainteresowani wyborem informujemy, że z uwagi na dokonaną zmianę przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy. Rezygnację można złożyć w formie pisemnej do dnia 31.08.2014 r.

 

Pozdrawiamy,

Zespół nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to są cuda z tym Picture Box , dzisiaj dzwoniłem na infolinię z zapytaniem czy w związku z gwarantowanym 24 miesięcznym świadczeniem usługi można renegocjować nowo zawartą umowę , bądź czy dostanę jakąś inną rekompensatę , konsultant odparł po kontakcie z przełożonym że na razie nic konkretnie nie wiadomo i że mam zadzwonić w połowie sierpnia :). Więc to jest jakieś nieporozumienie kompletne :D , nc plus będzie miało spory problem bo nie mają jak mi dać jakiegoś bonusu bo większość opcji mam w pakiecie :D Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest fakt że " Warunki korzystania z kolekcji" są nie ważne bo wygasły z dniem 31.08.2013 r. co ciekawe nadal wiszą na stronie nc plus , więc w tym przypadku pierwszeństwo mają warunki promocji w których jak nic piszę że jest to okres gwarantowany , . Cisza jak makiem zasiał w tym temacie , ciekawe dlaczego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...