Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysoki bitrate nie stworzy brakujących pikseli. :mrgreen: ID HD nie zasługuje na te literki HD jeśli chodzi o rozdzielczość.

ID SD miało naprawdę katastrofalną jakość (jakby niektóre programy puszczali z VHS-u), także po ich HD niczego dużo lepszego się nie spodziewałem.

Discovery Historia i Discovery Science - te kanały powinny pójść pierwsze w HD, a pewnie pierwsze pójdą...do kasacji, bo nie pasują do aktualnej "reality - show" linii Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

161dad467c1d.png

 

ID HD

(1440x1088)

 

tp. 13 (11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

PID V: 162 (MPEG-4)

PID A: 88 (pol, AC3), 89 (eng, AC3)

PID PCR: 162

SID: 15003

PID PMT: 1003

 

 

f4cac05731ff.png

 

Discovery Turbo Xtra HD

(1920x1088)

 

tp. 13 (11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

PID V: 163 (MPEG-4)

PID A: 92 (pol, AC3), 93 (eng, AC3)

PID PCR: 163

SID: 15004

PID PMT: 1004

 

A nie przypadkiem 1440x1080 i 1920x1080? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]u na liście ciąg dalszy. Brawo nc plus.

Ja tam mam na swoim tunerze porządek w settingu. Jedna z ulubionych NC+ - starannie poukładane zgodnie z logiką.

Pozdrawiamy zwolenników dedykowanego szrotu.

W Cyfrowym Polsacie też tak miałem. To w zetknąłem się z tak idiotycznymi blokadami. A na dziś przesiadka na coś normalniejszego nie wchodzi w grę.

 

Łudzić się, że kiedyś układ będzie sensowniejszy, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz taki sam jak w SD? No bez przesady. Ja wiem, że to HD d..y nie urywa ale różnicę widać gołym okiem. No chyba, że mówimy o oglądaniu z 5 metrów... Chociaż nie. Sprawdziłem. Nawet z 5 metrów widać różnicę. ID miało do tej pory jedną z najgorszych jakości obrazu. Nie szło na to patrzeć. Teraz przynajmniej da się to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...