Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...HusterHD to dno straszna jakość obrazu a nie wiem jak wyglądają Blue Hustler i Private TV

Z tym "HustlerHD" to bym polemizował :D

Blue Hustler i Private TV możesz być pewny jednego obydwa są w "SD" 8)

Dokładnie z tej paczki najlepszy jeśli chodzi o ofertę i jakość jest Hustler HD i jest dla mnie znacznie lepszy od Redlight HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj aktorki występujące w jednym i drugim kanale.Jak dla mnie na kanale Hustler HD występują znacznie ładniejsze aktorki.Może ktoś potwierdzić że Cinemax to obecny + miesiąca?

 

Ładniejsze? poszukaj w internecie jak wyglądają naprawde. Często są porównania "przed i po" na demotywatorach. Ewentualnie w googlach poszukaj... p***star no makeup. Każdej jednej, oddałbyś porfel na kiju, byle nie podchodziły bliżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hustler filmy są cięte wręcz z filmu 2h można zobaczyć 75% żadnych końcowych napisów i i potem reklama Hustlera .Pomijam fikcyjne EPG. A jest tańszy. @Kingofsouth zawsze robił dobrą reklame REDA i ten kanał jest lepszy. :D

@boogyman Mi NC+ odpisali że Filmbox może działać krótko w sierpniu.

Kanał Private nadaje już w 16:9 ale i tak filmy z paskami po bokach. Blue Hustler to najlepiej usunąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa bez problemu :)

 

Drogi Abonencie,

 

5.........

 

Dziękujemy za skorzystanie z Internetowego Centrum Abonenta.

 

Potwierdzamy, że dnia 03.08.2015 przyjęliśmy zlecenie na wybraną przez Ciebie ofertę zgodnie z załączonymi warunkami.

 

Nazwa oferty: Cinemax

 

Koszty miesięczne (zł/mies.): 0

 

Dostęp do opcji dodatkowej Cinemax zostanie nadany w ciągu 48 godzin.

 

Opłata za wybraną opcję będzie doliczona do rachunku w kolejnym miesiącu.

 

Warunki oferty, którą wybrałeś, przesyłamy w załączonym pliku PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca września. Ale maila możesz napisać od razu po włączeniu.

 

Czyli zamawiam dzisiaj +miesiąca i od razu piszę do nich maila, że chce zrezygnować? Mógłbyś podać jakiś wzór, co nalezy zawrzeć w tym emailu, aby nie naliczyli opłat? :wink:

 

P.S. Do kiedy w takim przypadku będą mi "śmigały" Cinemaxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...