Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały niegwarantowana na chwilę obecną: MTV Rocks, VH1, Discovery Historia, Baby TV, Fox HD, Cbeebies, ORANGE SPORT, TTV, Sportklub, TCM, Travel Channel, Extreme Sports, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa, Zest TV, Motowizja, Stopklatka TV, BBC HD, Polsat Sport News, Polsat News 2, VIVA POLSKA,TV 6, Superstacja, TV Republika, MGM HD, Cartoon Network, Boomerang, CNN, nc+go TV Dzieci 8)

 

 

Dziwi mnie, że BBC Earth HD, BBC Brit HD i BBC Lifestyle są gwarantowane, zaś BBC HD i BBC CBeebies już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, po obecnej ramówce BBC HD domyśliłem się. Pozostaje zatem kwestia BBC CBeebies. Dziwią też niegwarantowane VH1 i MTV Rocks. Czyżby znowu zamierzano dokonać zmiany z VH1 Polska na VH1 European?. W zasadzie VH1 Polska to żywy trup, który nadaje, bo nadaje, ale nic tam się nie zmienia. Od czasu ponownego startu nie zaszyły na tym kanale żadne zmiany. Poza tym VH1 Polska jest takim Radiem Zet, czy RMF FM w wersji TV. Leci tam praktycznie każdy dzisiejszy przebój radiowy znany z anten wspomnianych wyżej stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek357 oczywiscie! :)

,ale co to ma wspólnego z nc+ i głupotami jakie pisze @Satexpert ?!

Jakie głupoty? Czy ja kiedyś coś zmyśliłem? :shock:

 

Czy gdybym kłamał, to napisałbym o tym newsa ??? :/

 

https://satkurier.pl/news/116938/nc-wkrotce-z-kolejnym-tp-na-13e.html

 

EDIT: Dowody dla niedowiarków: :P

 

Pierwszy skan zrobiłem Uniboxem 2 - na zdjęciu część paczki z 11,432 - kopia z 11,278.

 

11432-1.jpg

 

Drugi skan zrobiłem Optiboxem HD (dla pewności że, mój Unibox nie zwariował, bo sam byłem zdziwiony efektem poprzedniego skanu) - na zdjęciu cześć paczki z 11,432 - tym razem nadawana była kopia z 11,258.

 

11432-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Super nic tylko brać :lol2:

Mogliby "Filmbox Live" wprowadzić pełną wersję a nie jakieś okrojone......Powinno to wyglądać jak"HBO Go" a tak nie jest

Widać że nasza super platforma chciała by byśmy wszystko na ich sprzęcie oglądali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

http://biznes.interia.pl/media/news/gru ... 37620,5058

Maxime Saada został powołany przez radę nadzorczą na stanowisko prezesa zarządu Grupy CANAL+. Do tej pory funkcję tę obejmował Rodolphe Belmer. Maxime Saada awansuje ze stanowiska wiceprezesa i dyrektora ds. pay-tv w Grupie CANAL+.

 

Jednocześnie rada nadzorcza Grupy CANAL+ zdecydowała, by Grégoire Castaing wzmocnił zarząd, w skład którego wchodzą również Bertrand Méheut i Maxime Saada.

 

Maxime Saada urodził się w 1970 roku. Jest absolwentem paryskiego Instytutu Nauk Politycznych i posiada dyplom MBA HEC Paris. W 1999 roku rozpoczął pracę w firmie doradczej McKinsey & Company, gdzie kierował szeregiem projektów dla kadry zarządzającej, w zakresie telekomunikacji i handlu detalicznego.

 

czytaj dalej

 

 

W 2004 roku dołączył do Grupy CANAL+ jako dyrektor ds. strategii. W 2007 roku Maxime Saada został dyrektorem CanalSat, a następnie dyrektorem ds. sprzedaży Grupy CANAL+ w 2009 roku. W 2011 roku został mianowany na wiceprezesa Grupy CANAL+ i dyrektora ds. dystrybucji. W 2012 roku został powołany do zarządu CANAL+ France, a w 2013 roku został mianowany wiceprezesem Grupy CANAL+ i dyrektorem ds. pay-tv.

 

Właścicielem Grupy CANAL+ jest Vivendi. Grupa CANAL+ posiada 51 proc. udziałów w platformie nc+.

 

źródło: Vivendi

 

 

 

Czytaj wiÄcej na http://biznes.interia.pl/media/news/gru ... ign=chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...