Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Zniknęły "promocje dla ciebie" pewnie pojawi sie pakiet "Filmbox" do wypróbowania dla tych co nie mają.....

Pewnie są tacy co jeszcze o tym nie wiedzą :wink:

1111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mateusz14422 przeczytaj moje posty stronę do tyłu.....

Tam masz co będzie w czerwcu ......

"Filmbox" wraz z nową usługą "Fiilmbox Live" :wink:

Czytać,czytać i jeszcze raz czytać 8)

Zniknął "Man Pak" pewnie pojawi się to co wyżej napisałem :wink:

Usługa ta będzie ciekawa jak nc+ udostępni ją na laptopach i smartfonach a nie tak jak teraz czyli : dekoder....

 

 

Julek pozytywnie nas zaskakujesz :wink:

Coraz więcej tego jest

Screenshot_2015_05_30_05_49_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@JENEKA pisałem już że jeśli masz "Filmbox" usługę "Filmbox Live" masz za darmo ...

Ja ją uruchomiłem wchodząc w "net Vod" i nie ma żadnych opłat

 

111.jpg

 

 

DSC_0128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem zobaczyć co z tym FilmBox Live, ale kingofsouth odpowiedział na pytania zanim zacząłem je zadawać :D

Aplikacja FilmBox jest dostępna także na obie konsole PlayStation (PS3, PS4), telefonach z Androidem, oraz iOS (IPhone, iPad'y). Niestety na Windows Phone nie ma tego (przynajmniej nie znalazłem).

Cena za wykupienie samego FilmBox Live jest kosmicznie droga, taniej wyniesie wykupienie kanałów FilmBox wraz z aplikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

moqu'ai jak na razie się nie da.... sam próbowałem póki "nc+" nie udostępni nam "Filmbox Live" na laptopach/smartfonach nie ma takiej opcji ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kanały niegwarantowana na chwilę obecną: MTV Rocks, VH1, Discovery Historia, Baby TV, Fox HD, Cbeebies, ORANGE SPORT, TTV, Sportklub, TCM, Travel Channel, Extreme Sports, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa, Zest TV, Motowizja, Stopklatka TV, BBC HD, Polsat Sport News, Polsat News 2, VIVA POLSKA,TV 6, Superstacja, TV Republika, MGM HD, Cartoon Network, Boomerang, CNN, nc+go TV Dzieci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały niegwarantowana na chwilę obecną: MTV Rocks, VH1, Discovery Historia, Baby TV, Fox HD, Cbeebies, ORANGE SPORT, TTV, Sportklub, TCM, Travel Channel, Extreme Sports, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa, Zest TV, Motowizja, Stopklatka TV, BBC HD, Polsat Sport News, Polsat News 2, VIVA POLSKA,TV 6, Superstacja, TV Republika, MGM HD, Cartoon Network, Boomerang, CNN, nc+go TV Dzieci 8)

MGM HD? :/ A co to się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...