Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zaczną się spekulację i marudzenie oraz "ekscytacja" :lol2:

 

 

 

image.jpg

 

"Filmbox Live" wtf is it :?::wink:

Czyżby nowa usługa :?:8)

 

122.jpg

 

Zapewne dojdzie "nc+" .... obecnie tylko "vectra"

Usługa coś w stylu "HBO GO" 8)

 

image.jpg

Co ja wam za "newsy" zapodaje beze mnie tutaj było by nudno :wink:8)

 

Filmbox Live już został dodany do nc+go TV . Cena 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox Live sam z siebie oferuje live streaming, ale nc+ tego nie wprowadziło u siebie. Szkoda trochę.

 

Niech oni przestaną aktualizować tę listę. Dodają pewnie po cichaczu jakieś arabskie kanały FTA i tak w koło.

Dlaczego mają przestać? Jak jakiś kanał zmieni parametry, to trzeba to zaktualizować. A że dekodery po CYFRZE+ działają na archaicznych zasadach, że nie potrafią same z siebie zaktualizować listy, tylko potrzebują jakiegoś komunikatu, to tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
FilmBox Live sam z siebie oferuje live streaming, ale nc+ tego nie wprowadziło u siebie. Szkoda trochę.

Nie wprowadzili bo to dostępne jest na laptopie/komputerze,nie wiem czy na smart tv :?: Zapewne jest to dodatkowo płatne....

 

111.jpg

 

 

Na "PS3" jak i na naszych dekoderach jest samo "vod" może się to zmieni ale nie wydaje mi się :wink:

 

1111.jpg

 

Ciekawe kiedy pojawi się możliwość logowania przez "nc+" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni przestaną aktualizować tę listę. Dodają pewnie po cichaczu jakieś arabskie kanały FTA i tak w koło.

 

Po wtorkowej aktualizacji nie było kanału "38" a po wczorajszej wrócił :twisted:

 

U mnie na Pace był 38 i przed i po aktualizacjach - cały czas, bo specjalnie to sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Cytat z oficjalnego forum :wink:

 

""""Miło mi poinformować, że kolekcja Filmbox Live jest już dostępna w ofercie serwisu nc+go TV. Dostęp do niej uzyskają Abonenci platformy nc+, posiadający w swojej ofercie opcję dodatkową Filmbox""

 

 

Zaraz się przekonamy :wink:8)

Tylko niepokoi mnie takie info :

 

DSC_0114.jpg

Miałem akceptację regulaminu a potem takie coś żadnej informacji o opłacie ,na razie przerwałem ten jak ważny "proces" :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Małe info:

""'"""Nie ma możliwości wykupienia samej kolekcji Filmbox Live. Aby uzyskać do niej dostęp, należy aktywować opcję Filmbox. Wówczas - oprócz kolekcji - otrzymasz także dostęp do 5 kanałów liniowych wchodzących w skład opcji."""

 

 

"FilmBox Live" aktywny a teraz do pracy zarabiać "plny" bo "premium" kosztuje :lol2::wink:

Wystarczyła reaktywacja uprawnień w "ica"

 

DSC_0116.jpg

 

Mam taką cichą nadzieje że nie tylko będzie można z poziomu dekodera oglądać a również przez przegladarkę internetową np.laptop tak jak to jest z "Hbo Go" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jestem pozytywnie zaskoczony jakości jaka jest na "Filmbox Live" :D

 

DSC_0126.jpg

 

DSC_0125.jpg

 

 

Z tego co się orientuję usługa jest też na smartfonach ....

Ciekawe czy dekoder to wszystko na czym nc+ nam to udostępni :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...