Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy naprawdę lubicie oglądać mecze na malutkim ekranie smartfona, że macie takie parcie na to? ;)

Lepiej by zrobili nc+ go na PC-ta albo dali w C+ Online cały C+ Sport na żywo :)

 

Czasem lepszy maly 5" ekranik niz nic :P ale lepiej bylo by zeby dali paczke ich kanalow do normalnego ogladania online zawsze. Fajnie, ze LM tez wrzucili, ciekawe czy La Liga tez dodadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy wy naprawdę lubicie oglądać mecze na malutkim ekranie smartfona, że macie takie parcie na to? ;)

Lepiej by zrobili nc+ go na PC-ta albo dali w C+ Online cały C+ Sport na żywo :)

Ja się ciesze bo wystarczy że wezmę laptopa i nawet u teściowej będzie mi śmigało 8)

Jeśli jadę na weekend to bez problemu mogę oglądać "ligę angielską" bo u niej "vectra"

"Smartfon" to mały dodatek to całości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny kontent- dobre! Dawno nie czytałem większej bzdury. Najlepszy sport i co najmniej prawa do połowy premier filmowych, to "skromny kontent". To co jest nieskromnym kontentem?

P.S. Czy wszędzie musi być taki bałagan, nie tylko w kanałach Canal+, ale i na forum. Dyskusje o C+ Seriale są toczone w kilku miejscach naraz, przecież jest temat tylko im poświęcony?

 

Kolezko, nie zapedzaj sie ... bo ten, jak rozumiem w twoim pojeciu, oferowany obecnie przez c+ "bogaty" kontent to argument na tworzenie dodatkowych bezwartosciowych kanalow taaak!

 

Twoj przyklad pokazuje jak "szpece" C+ od marketingu potrafia skutecznie wyprac moz[beep]ice ludkom!

 

Zycze tobie abys mial 100 nowych kanalow C+ z tym "bogatym" i non-stop mielonym "bogatym" kontentem he he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "kątent" na sto sposobów. Przeciętny Kowalski za paczkę C+ płaci mniej więcej tyle co za pozostałe 100 kanałów pakietu. Ten parytet logicznie wskazuje, że to C+ jest 1. wyborem każdego wieczora. I tu abonent chciałby choćby w 3/4 znaleźć uzasadnienie wysokiej ceny.

Klakierzy C+ jeśli mają choć krztę obiektywizmu niech powiedzą co obejrzeli z przyjemnością na C+ choćby w tym tygodniu? A już piątek. FILMÓW (jakichkolwiek, takich np. pokroju poniedziałkowego koszmarka) nawet w darmowych stacjach JEST dziesiatki).

I tu pewnie mit o "kątencie" lekko się zachwieje.

Ta nowość na nc+ już w stanie aktualnym wskazuje drogę ku polsatyzacji. Oszczędzanie i reklamy.

Nie stawiam sobie za cel obrzydzanie C+ (bo sam mam go wiele lat, a teraz nawet za darmo) ale te wątki przewijają się w rozmowach z klientami APS.

A bez zainteresowania NOWYCH klientów ze stanu posiadania odpadać bedą z wolna aktualni klienci.

Trzeba bedzie znów zaproponować" starannie" wyselekcjonowane programy aby wyjść na swoje.

Już 6 maja TVN ogłosi swe sukcesy za I kwartał 2015. Oczywiście nic nie spadnie, oczywiście wskaźniki w górę... czy aby na pewno to real.

Nie wyciagam dalekich wniosków na podstawie jednostki. Ale ja akurat uszczknąłem z ARPU 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal wiele programów będzie mocno pomieszanych na tych nowych kanałach. Moim zdaniem powinno to wyglądać tak:

CANAL+: premiery filmowe, magazyny muzyczne, rozrywkowe itp, czyli tak jak do tej pory, bez sportu

CANAL+ FILM: Tylko filmy

CANAL+ FAMILY: Kino familijne, animacje, koncerty

CANAL+ SERIALE: Tylko seriale oraz ewentualnie magazyny filmowe

CANAL+ SPORT: Tylko sport, najważniejsze wydarzenia na żywo, LM, LE, szlagierowe spotkania ligi angielskiej czy hiszpańskiej

CANAL+ SPORT 2: Pozostałe spotkania LM, LE, ligowe, boks, koszykówka itp.

To co nie mieści się na kanałach sportywych C+ oraz inne dyscypliny typu żużel mogły by pozostać w nSport+

CANAL+ DISCOVERY: Programy popularnonaukowe, dokumenty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tego pewnie by chcieli, ale jak widać ITI kierowało się innymi kategoriami myślowymi, a podobno zrobili tak,bo abonenci tego oczekiwali. Jak widać od dnia startu tej platformy nie do końca rozumieją oczekiwania abonentów, lub poprostu mają to w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal wiele programów będzie mocno pomieszanych na tych nowych kanałach. Moim zdaniem powinno to wyglądać tak:

CANAL+: premiery filmowe, magazyny muzyczne, rozrywkowe itp, czyli tak jak do tej pory, bez sportu

CANAL+ FILM: Tylko filmy

CANAL+ FAMILY: Kino familijne, animacje, koncerty

CANAL+ SERIALE: Tylko seriale oraz ewentualnie magazyny filmowe

CANAL+ SPORT: Tylko sport, najważniejsze wydarzenia na żywo, LM, LE, szlagierowe spotkania ligi angielskiej czy hiszpańskiej

CANAL+ SPORT 2: Pozostałe spotkania LM, LE, ligowe, boks, koszykówka itp.

To co nie mieści się na kanałach sportywych C+ oraz inne dyscypliny typu żużel mogły by pozostać w nSport+

CANAL+ DISCOVERY: Programy popularnonaukowe, dokumenty itp.

Sport musi być w Canal+, bo trzy kanały sportowe to stanowczo za mało, zresztą do tej pory sport był w C+ Sport, Family 1 i 2 oraz nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty bogdan425 znowu opowiadasz. Na początku nSport nawet może im ciążył, że musieli coś tam dawać, jakieś ochłapy. Ale teraz kiedy mają pół niedzieli poświęconej transmisjom żużla to im jest bardzo na rękę, że tam to jest i nie muszą na innych kanałach kombinować.

Mogą tam też jak potrzeba dawać inne dyscypliny oprócz piłki, jak piłkę ręczną, hokej. Zaczęło im brakować miejsca za to na piłkę, więc właśnie jeszcze dodatkowo uruchomiono C+ Sport 2, żeby właśnie sprawa była czysta i nikt im nie paszczył, że mecz dają kosztem jakiegoś serialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Całkiem przyjemnie to wygląda :D

Laptop podłączony do telewizora i w miejscu gdzie jest "vectra" mamy ligę angielską :jupi:

 

DSC_0040.jpg

 

DSC_0039.jpg

 

PS.Leicester prowadzi .... jakiś sentyment pozostał w końcu mieszkało się tam 2 lata 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Po aktualizacji aplikacji Canal+ Sport Online w smartfonie z systemem Android pojawiły się mecze ligi angielskiej i ligi mistrzów.

 

Sony Xperia M2 :jupi:

DSC_0036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartolinos ja specem w tym temacie nie jestem ale na "chłopski rozum" jeśli mogę oglądać ligę polską to co stoi na przeszkodzie by dodali np. LM ?

Właśnie to, że Ekstraklasę mają już ogarniętą pod bazę abonentów, a przy LM i kolejnych niektórzy mogliby dostać nieuprawniony dostęp, a ci którzy rzeczywiście mają taki pakiet - mieć problem z odtworzeniem. Stawiam więc na Silverlighta jako winowajcę. Podobnie było podczas IO w aplikacji TVP, a tam przecież dostęp mieli wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...