Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ten nowy sprzęt daje możliwość tworzenia własnej listy (nie mówię o ulubionych ) kanałów ?

Nie daje takiej możliwości.Karty podobno jak w Mediaboxie tak się dziś dowiedziałem w dwóch punktach NC+.Mają te dekodery ale tylko na magazynach i robią z nich wielką tajemnice o ofertach z tym dekoderem nic nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]skoro wifibox+ ma Nagra MA,
W żadnym wypadku nie porównywałbym tak tych dekoderów.. ten wifibox to wzięli stare dekodery opakowali w nowe ubranko dodali wifi i sprzedali jako nowy dek..

Nie masz racji. Wifibox ma tyle wspólnego z DSI, że oba produkuje Sagemcom. Wifibox ma inny procesor (chyba jest to w ogóle jeden z pierwszych masowo produkowanych dekoderów na świecie z tym procesorem), więcej pamięci itd.

O tym nowym jeszcze nic nie wiem, ale jeśli okazałoby się, że to jednak nie jest to mediabox w innej obudowie to wyszłoby na to, że nc+ wypuściła dwa zupełnie nowe dekodery w ciągu jednego roku.

Chyba nie było takiego przypadku ani w n-ce ani w cyfrze.

Widać że zaczynają coś robić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dekoder jest wynajmowany na takich samych zasadach jak mediaBox+

2. Oprogramowanie jak w meddiaBox+ ale dużo fajniej zrobione EPG z programem, mamy możliwość przeglądania programu jak do tej pory oraz w formie gazety TV (mnie na opcja najbardziej przypadła do gustu)

3. Karty Nagra

4. W zestawie jest płaski dysk, który kładzie się na czarnym kwadracie na górze dekodera (nie ma możliwości wynajęcia dekodera bez dysku)

5. W przypadku wymiany dekodera dysk zostaje u abonenta co powoduje, że nie tracimy nagrań (podczas rejestarcji umowy lub wymiany nr dysku przypisywany jest systemowo do danego dekodera)

6. Dekoder jest produkcji ADB a dysk produkcji Sagemcom

7. Wyjście AUDIO tylko cyfrowe Coaxial (cinch)

8. Wyjścia HDMI i Euro

9. Działa szybko i sprawnie bez lagów

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netVOD+ zmieniło się w nc+GO TV, kolekcje zostały pogrupowane, nawet ładnie to wygląda. Ciekawi mnie zwłaszcza kolekcja Seriale+ gdzie kazdy serial można obejrzeć od pierwszego odcinka a nie tylko 3 odcinki wstecz jak w VOD+. Wyskakuje jednak komunikat "posiadasz już dostęp do kolekcji", bo faktycznie Seriale+ mam w pakiecie, ale i tak trzeba zaakceptować warunki, których nie mam czasu czytać więc na razir nie klikałem w to. Jest też kolekcja AXN NOW ale strasznie drogo, aż 10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...