Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy planowane jest uruchimienie usługi Prapremiery TVP.pl za cenę 9zł miesięcznie dla dekoerów po Cyfrze+ Philips PVR HD czy Pace PVR HD ?

 

Przed chwilą zauważyłem dosył VOD z 11278 z EPG: "Ojciec Mateusz XII odc.13 ost"

kodowanie seca i nagra na tych samych parametrach leci dosył do Philips PVR HD i Pace PVR HD dla Vod+ i Canal+VOD

 

AKTUALIZACJA:

obecnie na tych parametrach EPG pokazuje dosył: dla Seriale+

"Interpersonalni IV odc5"

bitrate=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyły VoD są prowadzone z czterech częstotliwości, od dobrych kilku lat, było już o tym.

Na 10,892 GHz, pol. H są na SID: 4848, 4849 i 4850

Na 11,278 GHz, pol. V są na SID: 13048, 13049, 13050 i 13098

Na 11,411 GHz, pol. H są na SID: 14248, 14249 i 14250

Na 11,488 GHz, pol. H są na SID: 5148, 5149 i i 5150

Dosyły nie są całą dobę, zależy od częstotliwości, na niektórych lecą w nocy, na innych w dzień. Dotyczy to tylko dekoderów po CYFRZE+, bo dekodery ADB mają VoD osobno z 11,449 GHz, pol. H jako jeden serwis pod nazwą pVOD.

 

Dziś na 11,278 GHz, pol. V pokazał się nowy test, ale nie związany z VoD - SID 13026, póki co bez bitrate, a EPG ładuje się z AXN Spin HD (kiedyś tam leciał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ica nic się nie zmieniło. Dalej jest net vod napisane.

 

Na stronie też jeszcze nie zmieniono nazwy - ale taka informacja drukuje się na nowych umowach + pod taka nazwa kryją się nowe serwisy, które można będzie dokupić w ramach tej usługi.

 

Z tego co tak wstępnie wiem nowa oferta ma obowiązywać od 28 listopada do 31 grudnia - pewnie wraz z nową oferta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wygląda na ofertę świąteczną. Napisane jest jak wół " oferta na święta"

No ale to oferta jest dobra dla Comfort+; Comfort+ Extra bo jest półroku za darmo (nie licząc najmu dekodera) a mi interesuje oferta w którym znajdują się kanały sportowe z C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: Mr.Orbita

Na 11278 tam gdzie nadawany jest dosył VOD dla C+VOD oraz VOD dla dekoderów po C+ pojawił się "nowy" dosył VOD z EPG dla Seriale+ , Prapremiery TVP.pl , oraz FunVOD+ jak wiadomo usługi byly dostępne do tej pory dla dekoderów ADB czy jeśli pojawił się nowy dosył na tp. dawnej C+ to znaczy ,że abonenci z Philips PVR HD i Pace PVR HD będą mieli dostęp do tych usług jak wiadomo dosył kodowany jest tylko dla kart Cameleon Seca i Nagra a stary dosyl dla ADB jest z parametrów gdzie nadaje TVP1 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys2 OK , ale ja wspominam też o tym czego od czasow fuzji nc+ nie było czyli dosył VOD Prapremier TVP , FunVOD i Seriale+ dla dekoderów po Cyfrowych , czyli wkrótce usługi VOD: PrapremieryTVP.pl , FunVOD oraz Seriale+ mogą się pojawić na Philips PVR HD i Pace PVR HD :) To chyba dobra wiadomość ,bo wreszcie abonenci z tymi sprzętami będą mogli korzystać ze wszystkich opcji VOD oferowanych przez satelitę i oferta będzie ujednolicona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...