Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są droższe o kilka złotych w przypadku ofert tzw. łamańców:

1. 15 miesiące - 10x79,90 + 5x0 zł = 53,26 zł

2. 15 miesiące - 11x79,90 + 4x0 zł = 58,59 zł

3. 24 miesiące - 18x79,90 + 6x0 zł = 59,92 zł

 

takie są najczęściej propozycje za Universe + 6xC + w promocji HBO na kilka miesięcy albo całą umowę

 

czyli osobiście odradzasz pozycje 3 ? bo ja chce zostawić to co mam + ewentualnie kombinować z dołożeniem czegoś uprzednio usuwając 1 kanał by spadła mi cena abo przed przedłużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak można. Lecz przy przedłużaniu następnej umowy konsultanci będą ci wmawiac że najniższa możliwa oferta to 79 zł bo tak miałes na ostatniej fakturze. Od takiej kwoty będzie dyskusja a nie od 53 -59 zł.

Widzisz rożnicę ? ;)

 

Planuję brać łamańca ale w opcji najpierw 10x79zł a na końcu 5x0zł. I przy następnych negocjacjach szach-mat konsule! :jupi:

 

nie wiem czy ci tak dadzą ale raczej nie, a szach mat to raczej tobie a nie ty... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli osobiście odradzasz pozycje 3 ? bo ja chce zostawić to co mam + ewentualnie kombinować z dołożeniem czegoś uprzednio usuwając 1 kanał by spadła mi cena abo przed przedłużeniem.

Nie dość że oferta na 24miesiace jest droższa niż krótsze na 15 mies, to dodatkowo koniec jej przypadnie znów na sezon ogórkowy, natomiast przedłużając teraz umowę na 15 miesięcy będziesz negocjowal jej kolejne przedłużenie w grudniu, kiedy jak wiadomo są najlepsze oferty świąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie dobrzy ludzie :)

Właśnie kończy mi się umowa i po kilku rozmowach z konsultantami DUK, otrzymałem ofertę, która mnie satysfakcjonuje. Zależy mi jednak na wymianie Turbo na Mediaboxa z dwóch powodów: po aktualizacji softu, zdecydowanie gorzej działają usługi netVOD i YouTube, oraz drugi, bardziej prozaiczny, po wymianie mebli mam mniej miejsca na włożenie dekoderów w półeczkę pod TV a muszę upchać CP i NC+. Dekoder Polsatu jest malutki ale Turbo do najmniejszych nie należy a Mediabox wszedłby idealnie. Jak się okazało do wyboru są 2 opcje zapłata jednorazowa 199zł albo 49zł i 5zł czynsz. Niestety po przejściu do wprowadzenia aneksu do systemu konsultantka doszła do wniosku, że nie ma takiej opcji wymiany. Jak jestem obecnym klientem to nie ma możliwości wymiany Turbo na Mediaboxa. Normalne zderzenie ze ścianą. Pytałem nawet czy może zależy to od oferty, bo jeżeli tak to może w innej konfiguracji, nawet mniej korzystnej finansowo da się to zrobić. Okazuje się że nie.

 

:shock:

Normalny szok, moja pisemna rezygnacja jest skuteczna na dzień 30 września, mamy impas w rozmowach i zdaje się że jak nic nie wymyślę to faktycznie umowa się rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na Comfort+,Multi,Extra, Premiere&Film, RedlightHD(9mies/free) w cenie stałej za 53,26 na 15/mies. Do tego Multiroom standard 3 dekodery w tym 1 na 6 mies./free, pozostałe 10zł/mies. Dzwoniłem na krakowski DUK. Miły Pan spytał czego oczekuje i po mojej odpowiedzi sprawdził czy system taką promocje przewiduje dla mojego konta. Pozytywne zaskoczenie...

Dotychczas posiadałęm: Universe+ z paczką 6 Canali w cenie 59zł + multiroom premium 20zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140903_102116.jpg

Wypowiedzenie złożone około 3 tyg temu ,wczoraj pojawił się ten komunikat 8)

Let's game begin :wink:

 

Na ile przed końcem umowy złożyłeś wypowiedzenie ? Też mam pakiet full extra, wypowiedzenie złożyłem w sierponiu (umowa niby do końca września), a wczoraj dostałem taki sam komunikat jak Ty, z tym, że umowa wygasnie z końcem listopada. I nie wiem czy nie wpadłem w 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na Comfort+,Multi,Extra, Premiere&Film, RedlightHD(9mies/free) w cenie stałej za 53,26 na 15/mies. Do tego Multiroom standard 3 dekodery w tym 1 na 6 mies./free, pozostałe 10zł/mies. Dzwoniłem na krakowski DUK. Miły Pan spytał czego oczekuje i po mojej odpowiedzi sprawdził czy system taką promocje przewiduje dla mojego konta. Pozytywne zaskoczenie...

Dotychczas posiadałęm: Universe+ z paczką 6 Canali w cenie 59zł + multiroom premium 20zł/mies.

 

To ten nr 12 294 78 79 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli osobiście odradzasz pozycje 3 ? bo ja chce zostawić to co mam + ewentualnie kombinować z dołożeniem czegoś uprzednio usuwając 1 kanał by spadła mi cena abo przed przedłużeniem.

Nie dość że oferta na 24miesiace jest droższa niż krótsze na 15 mies, to dodatkowo koniec jej przypadnie znów na sezon ogórkowy, natomiast przedłużając teraz umowę na 15 miesięcy będziesz negocjowal jej kolejne przedłużenie w grudniu, kiedy jak wiadomo są najlepsze oferty świąteczne.

 

 

kiedy mi się kończy mam w podpisie z tym że widać że sam będę musiał najpierw 1 kanał wyłączyć tyle że nie wiem jeszcze kiedy czy listopad-grudzien czy styczeń by niższa kwota dłużej widniała

 

no i mnie obowiązuje tylko miesięczne wypowiedzenie czyli jak aktywacja była 1 lutego to wysyłam 1 stycznia i 15 miesięcy to na czerwiec 2016.

 

Wątpie by się kontaktowali wcześniej oni zapewne chcą bym przeszedł an termin nieokreślony i suma skoczy krocie i będą zaczynali od ponad 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Złożyłem wypowiedzenie które będzie obowiązywać na 30 wrzesnia . W tej chwili mam 6xC+ i 3 x HBO oraz pozostałe kanały które teraz są w opcji comfort plus extra . Na ta chwile wołają 90 zł za wszystko czyli drogo . Z czytanych wątków wiem o łamańcach i stałej cenie i wiem że można to mieć co ja teraz za 55-60 zł.

Kiedy podaje dla konsula info o tym łamańcu z forum chce abym podał mu numer abonenta który dostał taka ofertę. Czy ktoś może coś doradzić ewentualnie podać namiary na priva abym łatwiej miał negocjować. Kiedy przechodziłem z C+ no nc plus była podobna sytuacja tylko tamtym razem ja użyczałem swoich danych komuś z forum.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana

Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ Vod C+ 24 m-ce 6x0 18x 79,90 + Mediabox aktywacja 49 i 5/m-c w ramach gratisow 3xHBO i 5xFilmbox przez 6 miesięcy z automatycznym wyłączeniem po upływie promocji. Plus wrzesień free umowa od 1.10.

Można było pewnie jeszcze coś wycisnąć ale jest jak jest. Mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie obecnie posiadam pakiet silver ze wszystkimi C+ MR z dwoma cameleonami i najem dekodera sagemcoma za free i place za to wszystko 69zl.wypowiedzenie wyslane.dzisiaj podczas rozmowy z konsultantem pan zaproponowal mi pakiet comfort plus extra plus sport&film MR w takiej samej formie obecnej oraz bezplatny najem jak pan to twierdzil najnowszego dekodera ktory do sprzedazy wszedl miesiac temu bez placenia aktywacji i za to wszystko zaproponowal 64.90.dodatkowo powiedzial ze dorzuca Hbo mimo ze nie chce.

moje pytanie jets nastepujace o jaki dokladnie dekoder mu chodzilo bo nie dopytalem-moj blad.i oczywiscie z tego co wyczytalem tutaj wiem ze taka oferte mozna wyrwac od nich za ok 54 zl prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki..

 

W lipcu zaraz po przedłużeniu umowy okazało się że nie mam w pakiecie extra+ oraz kwota łamanca różniła się od wcześniej ustalonej. Po 2 dniach okazało się że extra zostało właczone, ze nieminelo 48h od momentu aktywacji. W miedzyczasie interweniowalem mejlowo do konsultanta w tej sprawie.. no ale reklamacja poszla odrazu. Potem okazalo sie ze media boxa dostalem bez aktywacji pomimo ze umawialismy sie na 49zl :D Ponadto po kilku telefonach upewnilem sie co mam czyli:

Teraz 4x10 11x84.90zl +10zlm mediabox

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal+ (6 kanałów)

HBO (3 kanały)

Canal+ VoD

 

Miałobyć średnio 74.9zl teraz wychodzi ze to jest 72zl. Czyli mam placic mniej niz bylo w umowie. Ale do rzeczy... Przyszła odp na reklamacje, że w związku z nieprawidlowosciami mam mozliwość renegocjacji umowy xD lub pozostania przy tej obecnej

Ładny [beep] tam mają.

Jak narazie oferta gorsza. Spróbuje wyhaczyć to co mam za 60zl ciekawe czy się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dotychczas było tak: universe, 6xC+, MR, PACE= 59 zł. Umowa do końca września(wysłane wypowiedzenie).

A oto co zaoferowano mi dziś i na jakich warunkach przedłużyłem umowę:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

HBOx3/ na 9M

MultiRoom

Pace

Sagemcom

CENA: 5Mx0 +10Mx79,90

Może się komuś przyda taka informacja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na Comfort+,Multi,Extra, Premiere&Film, RedlightHD(9mies/free) w cenie stałej za 53,26 na 15/mies. Do tego Multiroom standard 3 dekodery w tym 1 na 6 mies./free, pozostałe 10zł/mies. Dzwoniłem na krakowski DUK. Miły Pan spytał czego oczekuje i po mojej odpowiedzi sprawdził czy system taką promocje przewiduje dla mojego konta. Pozytywne zaskoczenie...

Dotychczas posiadałęm: Universe+ z paczką 6 Canali w cenie 59zł + multiroom premium 20zł/mies.

 

To ten nr 12 294 78 79 ?

Tak to ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...