Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do każdej z ofert dodają obecnie kartę VISA z doładowaniem o wartości 100 zł. Cwaniaki- dostaniemy 100 zł, a potem co miesiąc płać za prowadzenie rachunku do którego jest wydana karta. Niby zawsze można wypowiedzieć umowę o rachunek ale to też często jest sporo zachodu. Skąd oni biorą te promocje. Ostatnio była karta z 50 zł podarunkiem do Intersportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim znowu zaczniecie narzekać...

 

To jest karta Visa przedpłacona, na okaziciela, bez rachunku bankowego :D Dostajesz ją i możesz zrobić zakupy za 100 zł :D Nie możesz tylko wypłacić gotówki z bankomatu 8)

 

"Przedpłacone karty płatnicze są kartami typu VISA Electron. Podobnie jak debetowe i kredytowe karty VISA Electron mogą być używane do dokonywania zakupów w punktach usługowo-handlowych wyposażonych w elektroniczne terminale POS. Karty przedpłacone mogą być wydane od ręki, a ich Użytkownicy nie muszą posiadać rachunku w banku, który wydaje karty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv- to miło byłoby z ich strony, by napisali coś bliżej na temat produktu który oferują. Bo inaczej zamiast zachęty, z pewnością część osób będzie się obawiać ewentualnych ukrytych kosztów.

Zamiast pseudozachęt w postaci różnych kart do sklepów, podkoszulków i innych ficzerów, bajerów, zajęliby się dopracowaniem swojej oferty, choćby zrównaniem ceny za najem mediaboxa do kwoty 5 zł zarówno w przypadku 15 jak i 24 miesięcznych umów. Tak samo dziwny jest fakt, że co prawda oferują fajne oferty przejęciowe ale tylko na 15 miesięcy (w związku z tym abonament powiększa się o 10 zł za mediabox), a nie ma takich samych ofert np. na 24 miesiące tyle że z czynszem 5 zł. Oferta pozostawia wciąż duże pole do manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla nowych są jakie są i jaki Ci pasują to bierzesz a jak nie pasują to nie bierzesz nikt cię nie zmusza.Tak samo nikt Cię nie zmusza do Mediaboxa i opłaty 10 zł nie pasuje opłata to jest box+ bez opłat.Do tego sam pisałeś w innym wątku że umowy powyżej 15 miesięcy są nieporozumieniem.A tu marudzisz że nie ma umów na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja uważam na temat umów dłuższych niż 15 miesięcy to moje indywidualne podejście, ale jednak nawet w ofertach przejęciowych ludzie powinni mieć także możliwość wyboru długości umowy (może ktoś inny będzie wolał dłuższą umowę). A tak, to nawet w przypadku "zwykłego" boxa i umowy 15 miesięcznej, zdzierają opłatę aktywacyjną 49 zł, co jest już dla mnie zupełnym nieporozumieniem.

Idealnym rozwiązaniem byłoby całkowite zniesienie opłaty aktywacyjnej za boxa niezależnie od czasu trwania umowy, a za mediaboxa utrzymanie opłaty w wysokości 49 zł oraz zrównanie czynszu miesięcznego w każdej z długości umowy do 5 zł/mies. I przypuszczam, że prędzej czy później takie działania mogą nastąpić.

 

Tak czy inaczej forum jest do dyskusji:)

Mimo odmiennych zdań zalecam więcej luzu- czasem mam wrażenie, że tu i ówdzie nie można złego słowa powiedzieć na tą czy inną platformę, bo zaraz grozi to przynajmniej linczem słownym:D WESOŁYCH ŚWIĄT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja uważam na temat umów dłuższych niż 15 miesięcy to moje indywidualne podejście, ale jednak nawet w ofertach przejęciowych ludzie powinni mieć także możliwość wyboru długości umowy (może ktoś inny będzie wolał dłuższą umowę). A tak, to nawet w przypadku "zwykłego" boxa i umowy 15 miesięcznej, zdzierają opłatę aktywacyjną 49 zł, co jest już dla mnie zupełnym nieporozumieniem.

Idealnym rozwiązaniem byłoby całkowite zniesienie opłaty aktywacyjnej za boxa niezależnie od czasu trwania umowy, a za mediaboxa utrzymanie opłaty w wysokości 49 zł oraz zrównanie czynszu miesięcznego w każdej z długości umowy do 5 zł/mies. I przypuszczam, że prędzej czy później takie działania mogą nastąpić.

 

Tak czy inaczej forum jest do dyskusji:)

Mimo odmiennych zdań zalecam więcej luzu- czasem mam wrażenie, że tu i ówdzie nie można złego słowa powiedzieć na tą czy inną platformę, bo zaraz grozi to przynajmniej linczem słownym:D WESOŁYCH ŚWIĄT.

Ale tą opłatę za zwykłego boxa pobierają tylko w najtańszym abonamencie.A już w Comfort+Extra jest za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co zamawiali nc+ przez internet, a mianowicie jak to jest z umową? Trzeba też potem wybrać się do salonu czy jak? Jakie dokumenty są wymagane (wystarczy dowód?), jak jest z tym, że comfort+ za 39zł jest, + Extra do 6 miesięcy za darmo ale co trzeba spełnić i jak to potem wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...