Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN w ostatnich dniach zarejestrował kilka domen. Od razu przypomniały mi one rok 2006 i pierwsze, szczątkowe informacje o tworzeniu przez ITI platformy satelitarnej.

Kombinujcie co to za domena :D

tvn******l.pl

Oprócz polskiej zarejestrowano domeny .biz, .info, .org, .net. Domena .com jest już zajęta przez inną firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nowe pakiety? Przecież nigdzie to nie jest napisane. Niby od kiedy by miały one być?

Było napisane. Tutaj: http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly Teraz jest poprawione na Comfort+.

 

TVN w ostatnich dniach zarejestrował kilka domen. Od razu przypomniały mi one rok 2006 i pierwsze, szczątkowe informacje o tworzeniu przez ITI platformy satelitarnej.

Kombinujcie co to za domena :D

tvn******l.pl

Oprócz polskiej zarejestrowano domeny .biz, .info, .org, .net. Domena .com jest już zajęta przez inną firmę.

To może lepiej wymień wszystkie te kilka domen, bo raczej nikt ich nie odnajdzie ;):D

 

Na Dailymotion można znaleźć spot promocyjny TVN Muza, który niestety nie wystartował. Pewnie miał być wraz z TVN Lingua, ale się rozmyślili. Chyba że kiedyś do tego wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli operator odsłania te "cuda" rozpisane na 8 kanałów.

Jak się spodziewałem to MYK czysto PR i oszczędnościowy. W zajęte wieczory (sportem pewnie) premiera filmowa na Canal+Film.

C+ "nadrabia" miną oferująć liczne, he, he premiery seriali dla dzieci na Famly. (Lassie czy Piotruś Pan).

Seriale jak najbardziej zapychają Family (co zrozumiałe) ALE nie znikają z głównego C+...czyli jeszcze wiecej sieczki. Super "premiery" filmowe na Family (Garfield1.2 sprzed 10 lat)

Dodając do tego majowe tytuły w ofercie...emocje to przeżyjemy na 100% (z wyrzuceniem telewizora łacznie)... i to w czasie gdy na luz wrzuca oferta sportowa.

Na głownym C+ premiery w poniedziałki, piątki i czasem soboty,niedziele (czwartek nadal seriale) . Na Film we wtorki i środy.

Rozpiska na maj w temacie: Canal+... Family2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten nowy Canal będzie robiony na wzór francuski to wkrótce bardzo będziemy tego żałowali. Zobaczmy ramówkę francuskiego Canal na dzień dzisiejszy: tylko 4 filmy przez cały dzień, o godzinie 21.00 jakiś dokument polityczno-śledczy :? Do tego same talk-show (Le petit journal, Le grand journal, La nouvelle edition, Le JT), wpiszcie sobie na YouTubie sama gadanina. Filmy emitują poźniej niż polski Canal np: 47 Roninów, Edge of Tomorrow. Z piłki zostały im 2-3 mecze League 1 i Premier League. Niedzielny L'equipe du dimanche to program przypominający nasz Sport+, ale 5x razy gorszy, ze skrótów mają Premier League, Bundeslige i Serie A do tego cała masa gadaniny, bzdur za kulis i jakieś wycinki niższych lig z niezwykłymi golami. Już nawet nie wspominam to tym paskudnym czarno-białym logo Canal+ jak u nas w latach 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście podobają dwie rzeczy mianowicie ,że filmy nieco ambitniejszy będą puszczane na canal plus film i to iż liga mistrzów wróci do canalplus głównego. Nie podoba mi się natomiast słaby kontent canal plus family ale może zbiegiem czasu go zwiększą. Niema natomiast wzmianki w tym artykule o canal plus seriale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wziąć pod uwagę cały pakiet to nic się nie zmienia. Kontent będzie ten sam tylko może trochę bardziej porozrzucany. Dzięki temu będzie większa szansa na korzystną godzinę emisji filmu/programu, który chcemy obejrzeć.

 

Nie rozumiem tego ciągłego narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego ciągłego narzekania.

Ja nie rozumiem tego podziału i dzielenia. I wychodzi na przerost formy nad treścią. Obecnie i tak ze świecą trzeba szukać coś do obejrzenia. A teraz zapewne będzie tyle razy więcej, ile zafundują nam kanałów. Osiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po to będzie twór zwany Canal+ Seriale, aby tam tylko były seriale, tylko i wyłącznie. Natomiast kino zostało okrojone na rzecz sportu.

Dokladnie, wiecej sportu, mniej filmow. Ja takiej paczki przy przedluzaniu umowy, nie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, narzekasz po ta aby narzekać.

Post wcześniej piszesz, że masakra bo tylko dwa kanały filmowe, a teraz jak napisałem Ci, że nie 2 a w sumie 5 to narzekasz na godzinę przesunięcia.

Wyluzuj trochę. Jak dla mnie nic się nie zmieni. Poukładają to może trochę i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...