Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... według tego http://www.canalplus.pl/sport-liga-angielska_26700 mają być 4. Jest jeszcze jakieś źródło o transmisjach o których powinienem wiedzieć? Jestem tu nowy :D

 

(..) jedyna tv w europie ktora pokazuje wiecej niz jeden mecz o tej godzinie jest wegierski sportklub

 

Czyli mam z tego zrozumieć, że się da, więc w czym problem? Szczerze pytam bo ciężko mi znaleźć informacje o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ znakomite spotkanie na Upton Park, West Ham United vs. Man City. Świetna atmosfera na trybunach, szturm bramek, wyśmienity komentarz i do tego jeszcze te magiczne mydlane bańki..

 

Zgadzam się w 100%. Niesamowicie pozytywnie mnie zaskoczył ten mecz. Jeżeli Barca - Real będzie choć podobnie emocjonujący to będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ znakomite spotkanie na Upton Park, West Ham United vs. Man City. Świetna atmosfera na trybunach, szturm bramek, wyśmienity komentarz i do tego jeszcze te magiczne mydlane bańki..

 

Stawiam w ciemno, że to o wiele lepszy mecz niż Real-Barca.

 

Znakomite bo mloty wygraly :D Jak zwykle premierhip jest nieprzewidywalna. Czesto sie slyszy ze to najlepsza liga swiata, nie wszyscy sie z tym zgadzaja ale to na pewno najbardziej wyrownana liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to chcieliby 4K. Jest dobrze, a trawa nigdy nie pływala (wtf?)

 

albo jesteś po prostu ignorantem jakościowym i dla Ciebie nie ma większej różnicy między HD a HD skalowanym...lub po prostu masz TV nie za duży.

mecze od dłuższego czasu są pokazywane w dramatycznej jakości, co łatwo gołym okiem można porównac np. z niektórymi meczami z ligi polskiej czy francuskiej.

póki miałem 32' też obraz był pełny, przy 42' już widziałem że jest marnie...ale od czasu TV 50' to jest płacz i zgrzytanie zębami

dodatkowo wystarczy sprawdzić bitrate na ich kanałach, który jest żartem...

i TAK- murawa pływała na wielu meczach ligi angielskiej: biegające piksele raził po oczach.

 

ja wiem, że wielu będzie wielbić nc+ do grobowej deski i wierzy we wszystkie bajki od nich ('taki dostajemy sygnał z Anglii', 'dostawca z Anglii nie przesłał sygnału z meczu Chelsea' itp itd)

edit: dorzucę jeszcze sprawę dźwięku...TVN ma lepszą jakość dźwięku na jakiś programach typu 'niania', czy 'dlaczego ja' niż C+ sport i ich 'dolby surround'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jakość jest gorsza, ale czy naprawdę Wam trawa pływa? Przesada.

 

A taki sygnał dostają z Anglii, to nie klamstwo. Problem w tym, że na swoje zamówienie ;)

 

tak- na niektórych meczach jest dramat.

no właśnie w tym rzecz- na swoje zamówienie dostają taki obraz, więc jawnym mataczeniem jest mówienie przez NC+ że to wina drugiej strony, bo jakoś w ostatnich paru latach obraz był lepszy... więc widocznie 'zamówili' sobie pseudo HD żeby miliony monet sobie zaoszczędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać cieszmy się dzisiejszym meczem, gdyby jeszcze wynik był odwrotny, to już pełnia szczęścia :). W końcu mieliśmy możliwość oglądania dwóch z trzech najlepszych drużyn na świecie(oprócz Bayernu). Przyznaję, że nie spodziewałem się tak dobrej gry Realu- kontuzjowany Bale i sprzedany Di Maria zostali świetnie zastąpieni przez Isco i Jamesa. Mimo wszystko chylę czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomite bo mloty wygraly :D Jak zwykle premierhip jest nieprzewidywalna. Czesto sie slyszy ze to najlepsza liga swiata, nie wszyscy sie z tym zgadzaja ale to na pewno najbardziej wyrownana liga.

 

Taki z Ciebie fan, a nawet nie wiesz, że Premiership już od dawna nie istnieje. Liga angielska to Premier League! Nauczcie się w końcu! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...