Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dane osobowe

Dane adresowe

Tel.

Nr Abonenta:

 

ITI Neovision S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

 

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

 

 

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w umowie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeden telefon dziś drugi z taką samą oferta

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film+

HBO

MR standard

 

60,20zł średnio, pan mówił że to jest 4x0zł i 11x 79,90zł co daje średnio 58,59zł to skąd te 60,20zł???

Oczywiście nie przyjąłem

Zdzwoń pod numer 12 291 55 55,i ustal swoje warunki,jakich oczekujesz.Mam nadzieję,że wypowiedzenie wysłane.

 

 

Tak, złożone w POK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze po wysłaniu wypowiedzenia dostanę telefon z lepsza propozycją ? Jesli do tej pory place 99zl to czy jestem w stanie wynegocjować niższa kwote niz 99 ? Rozumiem, że jesli umowa konczy się z koncem listopada to wypowiedzenie muszę wysłać do końca pazdziernika tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz superpremium? Szansa jest z 10zł zejść, ale to po wypowiedzeniu i w ostatnim miesiącu umowy, co do wypowiedzenia to tak musisz je wysłać w twoim przypadku w październiku.

 

 

Swoją drogą przypomina mi się że rok temu wysłałem swoje oczekiwania co do oferty przedłużeniowej na maila, można dziś coś takiego jeszcze zrobić? jeśli tak to na jaki adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i źle Ci ? Co w tej ofercie jest złego? Jak teraz na łamanym masz 54 to w nastepnej umowie dorzucisz 4 zł / mc. Też źle ? Nie rozumiem co niektórych tutaj, serio.

przy następnym przedłużaniu start negocjacji jest z pułapu 79zł zamiast 50-65.

widzisz różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wziął WifiBoxa+ ? i czy to jest sprzęt wart choćby zastanowienia ?

W wym momencie mam turboboxa ( chyba starszą wersję wygląda jak nrecorder ) zastanawia mnie zmiana na WIfibox ze względu jednak na jego większą energooszędność.

 

Mam ten sprzęt i jestem z niego zadowolony.Korzystam jednak z niego tylko w sposób podstawowy tzn. wybór kanałów,EPG itp.Niczego nie nagrywam,nie łączę z internetem.Zawsze wychodzę z założenia,że dany sprzęt ma służyć zgodnie z przeznaczeniem podstawowym,tak jak komórka do dzwonienia i sms-ów,a komputer do innych celów.Omawiany dekoder swoje funkcje realizuje sprawnie,a obraz generuje dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i źle Ci ? Co w tej ofercie jest złego? Jak teraz na łamanym masz 54 to w nastepnej umowie dorzucisz 4 zł / mc. Też źle ? Nie rozumiem co niektórych tutaj, serio.

przy następnym przedłużaniu start negocjacji jest z pułapu 79zł zamiast 50-65.

widzisz różnicę ?

 

Tak to już jest i zgadzam się, ale powiedzmy, że dla utrzymania tematu aktywnego wypiszę pewne scenariusze:

a) Hipotetycznie nie zgadzasz się na łamańca, więc proponują stałą cenę (widziałem jakieś nieliczne oferty i to chyba było coś w stylu Comfort Extra i 6xC+ za 64-69 zł).

W skrócie wybierając tą opcję płacisz przez okres tej umowy drożej niż z łamańcem o średnio ~11-16zł miesięcznie. Po wypowiedzeniu walczysz jako jeden z nielicznych, którzy nie dostali łamańca o jakieś specjalne tańsze oferty. W momencie gdy nc+ skupiona jest na przedłużeniach umów z ludźmi "złamanymi" (:D). Podejrzewam, że dają możliwość zostania na podobnych warunkach lub znowu wymyślają świąteczne łamańce i koło się kręci. :D

B) Zgadzasz się na łamańca tak jak kupa innych ludzi. Myślisz, że faktycznie oni wierzą w to, że ludzie płacąc po 53 złote nie zaczną po tej umowie rezygnować kompletnie gdy przy następnej rozmowie przedłużeniowej będą oferować ceny od 80 zł w górę? Ja też nie, zatem na pewno będą oferować "super zniżki z 80zł" żeby oferta wydawała się super świetna w porównaniu do poprzedniej, co pewno skończy się właśnie ofertami typu 60-69 zł za przykładowo wspomniany Comfort+ Extra i 6xC+, która oczywiście jest droższa niż była (53zł) ale w rozrachunku i porównaniu obu tych scenariuszy zaoszczędzone różnice się blisko pokrywają.

 

Oczywiście to tylko (może naiwnie) przewidywany scenariusz ale podejrzewam, że innej opcji nc+ po prostu nie będzie miało.

Nie brać tego co napisałem oczywiście mocno na poważnie, tak tylko wylałem swoje myśli, bo sam wcześniej obawiałem się 'złamańców' ale chyba wypada też spojrzeć na nie pod wszystkimi kątami i później świadomie wybrać jak najlepiej dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i źle Ci ? Co w tej ofercie jest złego? Jak teraz na łamanym masz 54 to w nastepnej umowie dorzucisz 4 zł / mc. Też źle ? Nie rozumiem co niektórych tutaj, serio.

przy następnym przedłużaniu start negocjacji jest z pułapu 79zł zamiast 50-65.

widzisz różnicę ?

 

Panowie, czytam was od paru lat, ale ostatnio siejecie nieziemski ferment, więc się w końcu zarejestrowałem :).

 

Nie wiem skąd pomysł, że nową umowę negocjuje się z pułapu ostatniej faktury. To jakaś bzdura. Tzn. jeśli ktoś nie wie ile płacił i nie pamięta szczegółów swojej umowy to owszem, konsul wciśnie mu takie bzdury, a klient będzie miał ciężko się bronić. Ale tylko wtedy.

 

Równie dobrze może bowiem być sytuacja, w której płacę miesięcznie 20 zł, a w ostatnim miesiącu na próbę biorę różne pakiety dodatkowe żeby przetestować to i owo i mam nagle rachunek na 100 zł. I co, negocjuję z pułapu ostatniej faktury czyli 100 zł? Bzdura.

 

Parę dni temu wynegocjowałem trzeciego łamańca, drugiego od czasu przejścia do NC+. Owszem, pierwszy konsul (jeszcze we wrześniu) próbował wmówić mi, że płaciłem cały czas tyle ile na ostatniej fakturze i on nie może dać nic taniej. Poprosiłego go uprzejmie o podszkolenie się z matematyki i ogólne nie dzwonienie z ofertami urągającymi inteligencji. W końcu mój czas nie jest za darmo. Już drugi telefon (po miesiącu) był zupełnie inną rozmową, uwzględniającą średnią cenę, a nie tę z ostatniej faktury. I od tej ceny mogliśmy negocjować i dojść do porozumienia. I co więcej, uwzględnione zostało także to, że część usług miałem w pierwszych miesiącach poprzedniej umowy. Tylko trzeba o tym wspomnieć w rozmowie.

 

Zatem nie należy się bać łamańców i brać je jeśli się opłaca, płacić i tak można stałą kwotę (będzie po prostu nadpłata przez pierwsze miesiące), a negocjować od kwoty średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Canal+platinum, pace pvr (0zl) - całość za 99.

Ja chciałem pakiet sport&film+ za 79,90 (regularna cena) ale nie chcieli sie zgodzić, tylko dokladaja mi do tego pakietu jakieś [beep] zeby wyszlo 99 zł.

Za cenę 79,90 jaką podajesz powinieneś dostać w łamańcu pakiet sport&film, kanały extra i HBO na cały okres umowy. Ja to mam za dokładnie 78,45 w łamańcu a Schodziłem z Platinum za 99,00 bez HBO. Umowę miałem do końca października. Trza czekać, a może da się jeszcze taniej bo i takie podobno ludzie dostają, ale może schodzą z innej ceny wyjściowej. Dla mnie o 20 zł taniej przy dołożeniu HBO jest ok. Bez HBO dawali w łamańcu 68,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tego nie sprawdzę. Mnie taki układ odpowiada. Za 69 mogłem mieć to co dotychczas czyli sport&film oraz kanały ekstra w ofercie łamanej. Mnie akurat nie interesuje czy jest to stała cena czy nie. Będę płacił cenę średnią a za 15 m-cy zobaczymy. Zasadniczo to pierwszy raz dość długo negocjowałem cenę. Przedtem byłem nieuświadomionym abonentem i łykałem zawsze pierwszą ofertę jaka była od konsula. Oczywiście wypowiedzenia nigdy wcześniej nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze skonstruowałem swoje wypowiedzenie? Umowa do końca grudnia.

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług.

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ……………………… (nr umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z jej końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy następnym przedłużaniu start negocjacji jest z pułapu 79zł zamiast 50-65.

widzisz różnicę ?

 

Wróżka, jasnowidz ? Nie ma jeszcze ani jednej osoby, która był już przedłużała po łamańcu a teorię są od miesięcy !! Ludzie, otrząśnijcie się.

 

Ja przedłużałem przy łamańcu (patrz mój post wyżej). Negocjowałem od kwoty średniej i uzyskałem lepszą ofertę niż miałem (też łamaniec). Jak ktoś się daje wkręcić w negocjacje od kwoty na ostatniej FV to spuśćmy zasłonę milczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...