Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę - wreszcie

Comfort+

Multi+

Ekstra+

6xC+

3xHBO na 5 miesięcy za free

5x0zł

10x79,90zł

 

Mam do Was pytanie te kanały HBO włączą mi w przeciągu doby czy dopiero od 1 listopada(koniec starej umowy 31.10.2014) ???

Witam... ja w piątek otrzymałem taka samą ofertę tylko z tym ze HBO na caly okres umowy tj 15 mc i to wszystko za 65,90....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poleciało i moje wypowiedzenie.Pracownik na dzień dzisiejszy sprawdzał mi opcje wymiany dekodera i np mediabox to 79 aktywacja i 10 zł miesięcznie lub 199 jednorazowo a Wifi box 129 zł.Umowa to Univers+6C+HBO za 59 zł i newbox a i ostatnio dobrałem Hustler 3d Hd za 4.99.Ale mi na dobre oferty przyjdzie poczekać bo umowa do końca stycznia.Pracownik NC+ powiedział że nigdy nie widział oferty gdzie by był Mediabox bez czynszu w co planowałem celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci nc+ mówią różne rzeczy ale nie oznacza to że zawsze mówią prawdę

Nie konsultant tylko pracownik punktu i nie mówił tylko przekręcił monitor w moją stronę i w tabelce były oferty dla mnie jeśli chodzi o dekodery.Wifibox był za 129 zł bo ewentualnie tylko ten dekoder rozważałem przy ewentualnej wymianie oprócz Mediaboxa 79 za Mediaboxa i 10 zł za miesiąc bo to najbardziej mnie interesowało był jeszcze Turbo ale on mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I propozycja comfort + Extra 6xC HBO 6-mcy 74,90 ( tel 224551245 ) - NIE

II propozycja proszę Panią o to co mam i chciałbym dobrać MR ( mam SILVER 6xC HBO cały okres umowy za 69 zł), propozycja umowy na 24 miesiące 12 m-cy 69,9 drugie 12 m-cy 79 ale HBO tylko 6 m-cy) Proszę o HBO na cały okres umowy i sprawa załatwiona. Niestety w odpowiedzi że nie może mi tego dać, proponuje Pani dodatkowo Filmbox. Więc z ciekawości pytam co proponuje bez MR ale z HBO i 6xC na cały okres umowy, w odpowiedzi dostałem że HBO tylko 6 m-cy. Więc grzecznie podziękowałem Pani za rozmowę. Do końca października mam czas. ( tel. 122915555) A na koniec jeszcze usłyszałem że im bliżej będzie końca mojej umowy to nie znaczy że mogę otrzymać ciekawszą ofertę.

Zobaczymy

ja mam to samo i tez za 69. Umowa do 31 stycznia, wypowiedzenie wyslane dzis. Ja celuje w tej cenie dobrac multiroom jeszcze do tego. Wiecej nie bede placil

69 + ewentualnie 1 pln to maks na co mogę pójść poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za moja pomyłkę na najlepsze oferty musisz poczekać do przedłużania umowy. Możesz jeszcze spróbować przez e-mail może tam coś ugrasz na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o sprzęt

Doskonale wiem że do końca umowy mam jeszcze ponad 3 miesiące i cudów się nie spodziewam.A do tego może coś ciekawego da sie wyrwać na przełomie grudnia i stycznia bo mogą być odrobinę lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dotej pory miałem Platinium HBO +Filboxy 6miesięcy Cinemaxy 6miesięcy History HD 1,99 multirum 2 karty za 0zł + funkcje internetowe z których nie korzystałem-brak ich dekodera ,za to placiłem w łamańcu średnią 149zł .Umowa do października wypowiedzenie wysłane 2 mieisiące temu , do wczoraj mało telefonów z bezsensownymi propozycjami. Dzisiaj wynegocjowałem takie warunki COMFORT+ ,6C+ ,3HBO, 2CINEMAXY, FILBOX, HBO-GO Dekoder WIFIBOX ,multirum 2 karty wszystko w stałej cenie 108zł + History HD 1,99 na 24 miesiące. Dla mie dość dobra oferta ,patrząc ile płaciłem dotej pory, co myślicie? Jedno co mnie niepokoi ,że umowa obowiązuje od zaraz ,a nie od nowego miesiąca. Pozdrawiam

ps

Na ICA wskoczył mi taki pakiet

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

HISTORY HD

MULTI+

HBO GO HB ITI

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+

jeszcze nie ma ceny ,mam nadzieje ze bedzie zgodna z ustaleniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęśli sam dobierałeś opcje i nie są w zobowiązaniu, to tylko emailowo możesz zlecić wyłączenie lub telefonicznie..........

 

jak sam ? telefonicznie każdy sobie dobiera to co chce mieć tylko ceny negocjują

 

a na razie mi na maila nie odpisują

 

dobrze ktoś powiedział wyłaczenia lub zlecenie wyłaczeń powinno być dostępne właśnie przez ica i system powinien przyjąć to do zrealizowania przez konsulatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisali i wyłączą mi ten kanał 1 listopada i przyjdzi mi nowy rachunek już bez tych kanałów.

 

owych kanałów już nie oglądam

 

teraz zostało mi pismo i przygotować się znowu na nerwice grudniowa :shock:

 

jedynie co mi zostało to decyzja czy 15 miesięcy bo chyba TYLKO tak dają na najkrótsze czy 24msc chodzi tutaj o szykowane zabezpieczenia z limitem jednocześnie dekodowanych kanałów ma 2 kartki a 3 boxy

ale nie należe do osób które kanały zmienia że 5 w ciągu 10

 

jednak stale nie wiem jak sytuacja z parowanie o którym stale się "dzwoni we wszystkich kościołach" mimo iż co niektórzy znawcy mówią że to nie jest od tak bo musieli by wymienić wszystkim dekodery a duzy % kowalskich nadal ma nawet SD

 

co do ICA uwierz mi było by to wręcz doskonale

 

to tak jak z promocjami np dajmy na to płacisz 90zeta i masz promocje danego pakietu który jest po 15 a dają ci go po 5 na 6 miesięcy i wyłączasz go sobie dajmy 2 miesiące wcześniej bo sobie już z niego pokorzystaleś i nie chcesz

Chodzi mi o taka opcje jak reaktywacja karty KLIK i gotowe tyle że tutaj nie można w polowie miesiąca kanału wyłaczyć tylko z nowym miesiącem rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj wypowiedzenie. Wczoraj też odebrałem pierwszy telefon z nc+ - wcześniej 2 lub 3 sms, żeby się z nimi skontaktować, a które zignorowałem. Rozmowa wczoraj była krótka, gdy poinformowałem pana, że właśnie wysłałem do nich wypowiedzenie spytał o powód i po mojej odpowiedzi podziękował za rozmowę i się rozłączył nie składając ŻADNEJ oferty :) Nieco mnie to zdziwiło, ale ok, czekam na zarejestrowanie wypowiedzenia i kolejny kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i po lekturze forum zdecydowałem co bym chciał.

Do tej pory: Comfort+ Multi + 39zł.

 

Celuję w:

Comfort+

Multi+

6xC+

 

Wypowiedzenie wysłane. Na forum znalazłem, żę ktoś dostał to za 39,90zł/mc.

Celuję w takie coś. Czy to realne nie mając do tej pory C+ w pakiecie?

Jakie ewentualnie kwoty rozsądne za Comfort+, Multi+ 3xC+ (sportowe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i po lekturze forum zdecydowałem co bym chciał.

Do tej pory: Comfort+ Multi + 39zł.

 

Celuję w:

Comfort+

Multi+

6xC+

 

Wypowiedzenie wysłane. Na forum znalazłem, żę ktoś dostał to za 39,90zł/mc.

Celuję w takie coś. Czy to realne nie mając do tej pory C+ w pakiecie?

Jakie ewentualnie kwoty rozsądne za Comfort+, Multi+ 3xC+ (sportowe)?

 

Jak tak przeglądam te forum to nie licząc tej wspomnianej przez ciebie oferty gościa który miał przed przedłużeniem pakiet C+ (i raczej dlatego dostał to samo co miał w tej samej cenie), to wszystkim oferty z C+ wciskają tą za 79.90 z darmowymi miesiącami. Co jest trochę lipą bo wychodzi ze nawet po przedłużeniu wyceniają C+ za 40zl/msc (bo sam Comfort+, Extra+, Multi+ można utargowac po wypowiedzeniu za 39.90 a to samo ale już z C+ dają za 79.90 z darmowymi miesiącami). Jednak liczę ze coś się z tym ruszy niedługo, może w listopadzie będą mieli nowe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z DUK Kraków:

Comfort+

Extra+

Sport&Film+

HBO-15m

FilmBoxy 5szt/4m

 

4x0zł

11x79,90zł

Umowa na 15m

 

Na stwierdzenie że nie chcę łamańca pan mówił że mogę co miesiąc stałą opłatę 60,20zł wpłacać i nadpłata się zrobi...

5x0zł

10x79,90zł system w moim przypadku nie chciał przepuścić(umowa do końca grudnia)

 

Odmówiłem, jakiś zły się konsul zrobił i powiedział do widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po listopadzie jest grudzień swięta i być może nowa oferta. ja moje wypowiedzenie wysłałem i czekam na okres przedświąteczny. Zobaczymy chciałbym comfort+ extra+ z 6xC+ i pace za jakieś 50 zł :D

 

Celuję w to samo (tylko umowę mam do kwietnia), mam prośbę jak już uda Ci się podpisać satysfakcjonującą umowę - wyślij mi na PW warunki, aby mi nie uciekły w natłoku innych postów! Z góry dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oceniasz ją pozytywnie , jako korzystną?

Jak Ci pasuje to ok. Ale mogłeś to mieć w średniej 53 + 5 za szmelc

W obecnej umowie nie płacę za Mediaboxa (pewnie z powodu początkowej opłaty 199zł) i teraz się zastanawiam czy jest możliwość utargowania kontynuowania darmowej dzierżawy? (oczywiscie po wypowiedzeniu) Słyszałeś może o takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...