Skocz do zawartości

Moduł ASTON do Cyfry HD


userHD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mam możliwość kupienia modułu Aston o następujących parametrach:

 

CA version: Aston 2.0 (r1)

Application version: 1.0300B

Hardware version: 1.0000

Cicas Version: 1.0002

Boot version: 1.0300

 

Niestety osoba, która mi go sprzedaje nie jest w stanie sprawdzić, czy dekoduje on kanały HD. Czy ktoś się orientuje czy będzie dekodował HD i czy można go w razie czego zaktualizować do wersji 2.26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę soft 1.03 (Application version), stąd moja wątpliwość. Pytanie, czy tylko cofnął się soft (zdarza się), czy to stary Aston. Jeśli ma diodę to jest to 100% znak rozpoznawczy, że Aston jest nowy, soft powinno się udać wyprowadzić (aktualizacja będzie konieczna, bo przy wersji 1.03 HD nie będzie chodzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy zna ktoś może konkretną odpowiedź, czy moduł ASTON w wersji 2.26 działa ze spliterami (np. CLONE+) czy nie działa. W różnych miejscach bardzo różnie na ten temat piszą. Tak samo w różnych miejscach jak się zatelefonuje, to najróżniejsze opinie można usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę optymizmu we mnie wstąpiło, bo wcześniej mailem dostałem taką odpowiedź:

 

Spliter i Clone współpracują, ale po wyłączeniu telewizora w stan czuwania i ponownym włączeniu karta Clone nie wzbudza się w module.

Trzeba wysunąć i wsunąć kartę w module, dlatego nie polecam tego rozwiązania.

 

Co niezbyt mi się spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być dość duży problem, jak tv jest na ścianie w odległości 2,5 cm od niej. Szkoda, że masz Clona. W Diviso Air można podłączyć przewodowo, i nawet gdy taki problem by występował jak z Clonem, to można odpiąć przewód od karty przy serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Odkurzę trochę ten temat - jest jeszcze możliwość aktualizacji przez satelitę z wersji 2.23 do 2.26? I czy taka aktualizacja jest warta zachodu? Kupiłem na allegro Astona z softem 2.23, sprzedawca zapewnia, że wszystkie kanały działają bez problemu.... A jako, że jeszcze nie dotarł to mnie czarne myśli dopadły...

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTA z satelity nie ma, ale sama wersja 2.23 nie powinna sprawiać problemów ze współczesnymi odbiornikami. W dawnych czasach chodziło głównie o zgrzyty na Humaxach, Topfieldach itp. Ja generalnie zalecam nie aktualizować i rozważać tylko (sama aktualizacja jest możliwa nadal w warunkach serwisowych) jeśli pojawi się jakiś konkretny widoczny problem na danym urządzeniu. Lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...