Skocz do zawartości

Humax iCord HD


Hyperi0n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Widzę, że wątek mało odwiedzany. Wracając do ostatniego postu- jakiej pojemność ten SSD, jeśli można zapytać??

Druga zaległa sprawa- z niechodzącym tvn hd pomogło ponowne, solidne "zarobienie" wtyczkami F obu kabli do konwertera. najwyraźniej jeden z nich miał problem. A to o dziwo powodowało brak sygnału akurat z tego transpondera, z pozostałych hotbirdowych było ok.

Trzecia rzecz- chodzi czy nie chodzi na naszych Icordach moduł CI+ z kartą Cyfrowego Polsatu?? Czy są z nim jakiekolwiek problemy. Piszę, bo mam cały czas CI, ale pewna nachalna aczkolwiek miła pani z CP wydzwania od jakiegoś czasu i chce mnie uszczęśliwić nowym modułem z kartą, z tym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam Jestem nowicjuszem w użytkowaniu Forum i poszukuje pomocy w nastepującym problemie.

Mam HUMAX ICORD HD 320 GB codziennie przy uruchamianiu pojawia sie komunikat o dostępnym , nowym oprogramowaniu jeśli potwierdzę zaczyna sie pobieranie - po chwili pokazuje sie błąd EOS 007.

Sciągnąłem firmware do Humaxa próbuje aktualizować , rozpakowuje KERNEL i każe sie Restartować. I tu pojawia się kolejny problem: Nie wiem jak restartowac Humax a wyłaczenie zasilania oczywiście powoduje skasowanie rozpoczętej procedury.

Prosze o o pomoc co to jest EOS 0007 i ja się resteruje Humax ICORD HD

Pozdrawiam :cry::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O ile pamiętam, Icord sam się powinien zrestartować ?. Co ja bym zrobił: szukał oprogramowania w innych, może starszych wersjach. Także na innych stronach, np niemieckich. Może soft, który ściągnąłeś, jest "niedoskonały". Po drugie warto zmienić pendrajwa na inny.

Cytat z forum:

Na pendrive nie powinno być innych plików niz tylko soft ewentualnie plik z listą programów - im więcej plików tym icord "ma większy problem". Najlepiej przed wgraniem nowego softu do iCorda najpierw sformatować pena pod OS (tylko FAT32 z domyślnym rozmiarem alokacji plików) i wgrać na niego tylko soft do iCorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... codziennie przy uruchamianiu pojawia sie komunikat o dostępnym , nowym oprogramowaniu jeśli potwierdzę zaczyna sie pobieranie - po chwili pokazuje sie błąd EOS 007.

to soft do Humaxa, czy do modulu CI??

ostatnia 'czysta' wersja do Humax to 1.00.38 do pobrania tutaj--> http://www.icordforum.com/index.php?pag ... tegoryID=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Poszukuję "dramatycznie" informacji (najlepiej "łopatą") jak podłączyć iCorda do komputera z systemem Mac OS X.

Dodam, że nawet opcja zainstalowania maszyny wirtualnej (Parallels Desktop) i na niej Windowsa 7 (32-bit) nie pozwala na dostęp do plików na iCordzie przez ftp z "poziomu" przeglądarki (IE).

 

... a i zarówno na Mac OS X jak i na Win 7 doinstalowałem na wszelki wypadek sterownik ExtFS firmy Paragon, co nie powinno mieć żadnego znaczenia przy dostępie do plików na iCordzie przez ftp w IE.

 

Bardzo proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie zadaję pytanie: czy w naszym Icordzie zadziała Moduł CAM z kartą, jakie obecnie daje CP, czyli moduł CI+. Albowiem zgodnie z:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ci-plus.cp

istnieje tryb ustawienia zgodności ze złączami CI, zwany Legacy. Czyli ... czy ktoś z posiadaczy Icorda próbował na nim moduł CI+ z kartą Polsatu, w trybie Legacy 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

czy ktoś ma w miarę aktualną listę kanałów NC+ na iCorda , podejrzewam że tak :smile:

Byłbym wdzięczny za podzielenie się listą kanałów ze mną. Co prawda zainstalowałem niedawno Omegę lecz brakuje mi aktualnie nieco czasu żeby poedytować kanały, tym bardziej że z iCorda korzystam wyłącznie podczas weekendowych wypadów do domku letniskowego.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy ja też mogę prosić o kistę kanałów nc+ dla icord hd?

Jeśli twk, to podaję email:

Wilkmaciej85 [malpka] wp.pl

 

A czy ma ktoś może oprogramowanie nowsze niż 1.00.38? Mam taki problem, że jak dekoder jest wyłączony, czasem włącza się na "checking system" i tak już zostaje:(

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

bodek84 dzięki ;-)

Pozdrawiam

 

Co do połączenia Humaxa z komputerem niby jest wszystko ok nawiązuje połączenie ale po chwili wyskakuje taki komunikat :

 

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie udało się otrzymać listy katalogów

 

jak go rozwiązać ?

 

Pozdrawiam

 

Kolor czerwony jest zastrzeżony dla moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Próbuje aktywować moduł cam z karta CP ale ze słabym skutkiem. Wgrałem soft .39 i icord widzi kartę ze statusem ok ale wszystki programy sa nadal zakodowane wiec tak jakby karta nie była zsynchronizowana moze ktos ma jakiś pomysł ?

Czy ewentualnie ktos mógłby podesłać mi aktuala listę kanałów cyfrowego na HB13.0E? Mój mail to aas350z@wp.pl

Zgody dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...