Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No nie wiem, jak dla mnie za dużo powtórek i koncerty poskracane trwające często 30min. Mają nagrania, a ich nie wykorzystują :?

Dźwięk i wideo większości teledysków co prawda jest na bardzo dobrym poziomie. Pamiętam jak jeszcze kiedyś MTVNHD było na każdym TV w sklepie reklamujące wtedy wchodzące HD z platformą N-ki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie, że jakość obrazu jest no dobrym poziomie, chyba jedynie pod względem technicznym. Wg mnie jest to jeden z gorszych kanałów HD, a chodzi dokładnie o jakość emitowanych materiałów. Zarówno teledyski jak i programy mają dziwny efekt jakby rozmycia obrazu przez co jest nieostry. Porównując np. z teledyskami na Vevo to różnica co do jakości danych nagrań jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiadomo że playlista UK oznacza granie amerykańskie ,lecą tam jakieś klipy eurodance NIE!! a jak wcześniej MTVNHD czy później MTV LiveHD nadawał polski oddział, to często widziałem tam klipy Cascady ,czy Inna nawet Basshunter a teraz sam czarny hip-hop pop i rock, zresztą czego można się spodziewać po MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playlista UK oznacza przede wszystkim granie brytyjskie, a to jest na naprawdę dobrym poziomie. Eurodance na wyspach nie istnieje, tam popularna jest ambitniejsza muzyka elektroniczna, głównie gatunki takie jak drum & bass, dubstep czy deep house. Jakby MTV Live było produkowane przez polski oddział i leciały jakieś Cascady to bym zmienił zdanie na temat tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nawet polubiłem "THIS WEEK'S MTV TOP 20". trochę mi przypomina dawne EUROPEAN TOP 20 na MTV EUROPE. fajne belki i czcionka - przyjemne dla oka, jedyne sensowne i jedynie słuszne wśród współczesnych kanałów muzycznych. kilka kawałków też się znajdzie w każdym notowaniu - jedyne co brakuje to podsumowanie notowania przed miejscem nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Mi MTV Live kojarzy się bardziej z cyklem koncertów o tej nazwie, a nie z telewizją na żywo. Ku ścisłości z Wielkiej Brytanii wycofano MTV Live w wersji SD. W jej miejscu pojawiła się kopia MTV Music+1. MTV Live w jakości HD dalej jest dostępna.

Edytowane przez IDTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...