Skocz do zawartości

Clubland TV


aRczi6622
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał jest fajny ale tylko na chwilę, jak pooglądacie dłużej zobaczycie że klasyki ciągle te same w kółko (Dj Sammy jak już to tylko ''Heaven'' i ''Boys of summer'' nie ma mowy o 'nowszych ''look for love'' tak jak np ostatnio widziałem na Vivie, ciągle wałkują Milk Inc ''In my Eyes'' lub ''Walk on Water'' ale ta dzienna wersja nie nocna która leci czasami na Vivie i ostatni ich jaki puszczają to ''Forever'' to te trzy można tam spotkać. To samo tyczy się Lasgo czy Ian Van Dahl po 3klipy których się trzymają, z Darude widziałem tylko ''sandstorm'' a przecież ''feel the beat'' też jest znane w UK. Byłem bardzo zdziwiony kiedy na ich kanale na youtube STEVEAATW zobaczyłem następujące pozycje:

(Michael Mind Project ft. Dante Thomas - Nothing Lasts Forever )

(Michael Mind Project ft. Dante Thomas - Feeling So Blue )

 

(Radio Killer - Don't Let The Music End (Out Now) [Official Video HD] )

(Shaun Baker - Frontline)

 

i jest wiele takich nie brytyjskich teledysków dance na ich kanale, które nie lecą na Clubland TV a teoretycznie by mogły, jeszcze w wakacje 2014 podczas emisji różnych bloków tematycznych było głosowanie sms na dany utwór na dole ekranu to tam widziałem kilka ciekawych pozycji jak ''sylver- turn the tide'' itp...których nigdy nie widziałem na Clubland. Szkoda bo kanał móglby lepiej grać a nie ciągle te same klasyki i te same bloki, czasami zdarzy się jakiś wyjątek ale rzadko.

 

PS: Bardzo często wałkują 4Strings- Take ma Away (Into the Night) ale wersji z 2009 roku nie puszczą wcale, która często leci na Vivie i kilka razy widziałem na MTV Dance.

Natomisat są jeszcze takie klipy które zobaczy się tylko na Clubland TV takie jak:

https://www.youtube.com/watch?v=3kVy-sBMcSs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w ciągu dnia, może i zdarzają się powtórki (miałem mało czasu dotąd by to obserwować), ale na kanale robi się ciekawie wieczorem, po 21.00/22.00. Nadają pasma z klasykami, własne mixy klipów, a także zestawienia jednego artysty (tylko ostatnio oglądałem 'dziesiątki' Scootera czy Cascady), więc emitują więcej niż po 3 klipy jednego zespołu.

 

Popatrzę jak to jest z częstotliwością powtórzeń, ale tak czy inaczej kanał miażdży polskie stacje, w tym VIVE i TV Disco, które grają właściwie w tym samym nurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czaszy 90cm spokojnie odbierzesz, przypuszczam że na 80cm też powinno dać radę, najlepiej zezować z astry 19,2.

Zależy od miejscówy odbioru, na wsch PL w zezie z13e nie ma szans, z 19e odbiera i tak nie wszystko, a przy fec 5/6 taki clubland przycina, ale może to wina Arivy:D Najlepiej mają Ci przy zach. granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czaszy 90cm spokojnie odbierzesz, przypuszczam że na 80cm też powinno dać radę, najlepiej zezować z astry 19,2.

Zależy od miejscówy odbioru, na wsch PL w zezie z13e nie ma szans, z 19e odbiera i tak nie wszystko, a przy fec 5/6 taki clubland przycina, ale może to wina Arivy:D Najlepiej mają Ci przy zach. granicy

Ja mieszkam na Lubelszczyźnie, okolice Puław i na zezie z 19,2E na antenie 90cm działa wszystko z wiązki europejskiej na 12545H mam 73% :D , najsłabszy u mnie jest chyba 11261H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm ... planuję własnie z HB 13E wiadomo odbiór Hot Birda tam są polskie platformy itd.

Jak zadziałam dam znać. Na szczęście jest przekaz on line :)

 

Nie ma szans na odbiór z zeza z 13E, też tak próbowałem na początku, wtedy Clubland TV, Planet Pop itp...nadawały z tp. 12520 więc nie było szans(tylko udawało mi się złapać tp.12480 gdzie nadają również bardzo ciekawe kanały The Box, Kiss, Smash hits!!, często oglądam i polecam, ale tylko dlatego że tam jest niski FEC 2/3), potem jak sygnał był mocniejszy już ze 11585 też było ciężko, łapałem ale klatkowało strasznie, teraz Clubland TV znowu nadaje na nowych parametrach i tam też z 13E nie złapiesz, wiem bo teraz ciut spadła mi jakość sygnału z 78% na 72% a mam centralnie Astrę 19,2E w zasadzie tylko czaszę mam ustawioną na tą pozycję, bo konwerter mam zdjęty i wogóle nie mam 19,2E. Spokojnie zezuje Hotbirda 13E mam mocny sygnał choć odbieram z zeza i mam wszystkie tp z Astry 28,2E poza wiązką UK oczywiście. A moja czasza to 80cm, w twoim przypadku no nie wiem czy te 10cm więcej coś pomoże, lepiej odbierać w układzie (Hotbird13E------Astra19,2E-------Astra28,2/5E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wpisy poprzedników, z HB 13*E nie ma szans na Astrę 2. Kiedyś tak zezowałem i odebrałem jedynie tp 12480 na antenie 80. Teraz mam taki układ Astra 19*2......Astra 23*5......Astra 2, z HB nie korzystam :smile:

Więc proponuję zezować wg zaleceń satmaniak 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7S0htv.png

The Clubland Classix Discography

5.03.2015 - tracklista od godz. 20:15 do 22:30

 

Flip & Fill - True Love Never Dies (2001)

Ultrabeat vs Scott Brown - Elysium (2006)

Eric Prydz - Call On Me (2004)

Barthezz - On The Move (2001)

Baby D - Let Me Be Your Fantasy (1994)

Delerium ft. Sarah McLachlan - Silence (2000)

Sash! - Stay (1997)

Lasgo - Something (2001)

Basshunter - Now You're Gone (2008)

Apollo - Dance (2003)

Scooter - Jumping All Over The World (2008)

Dee Dee - Forever (Remix) (2002)

Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (2000)

Faithless - Insomnia (1996)

N-Trance - Forever (2002)

Gigi D'Agostino - The Riddle (2000)

Berri - Sunshine After The Rain (1995)

Flip & Fill ft. Karen Parry - Shooting Star (2002)

Outhere Brothers - Boom Boom Boom (1995)

Jessy - Look At Me Now (2003)

Fragma - Toca's Miracle (2000)

Love Inc - You're A Superstar (2002)

Zombie Nation - Kernkraft 400 (2000)

Darren Styles - Save Me (Faster Mix) (2006)

ATC - Around The World (2000)

Fedde Le Grande - Put Your Hands Up For Detroit (2006)

Ultrabeat - Pretty Green Eyes (2003)

ATB - 9PM (Till I Come) (1999)

Infernal - From Paris To Berlin (2006)

Breeze & Lost Witness - Rise Again (ft. Naz) (2008)

Flip & Fill - Field Of Dreams (2003)

Darude - Sandstorm (2000)

Paul Van Dyk - For An Angel (1998)

 

 

Nie wiem jak wam, ale mi się bardzo podoba :) Tyle udało mi się dzisiaj zanotować. To i tak tylko kawałek z tego co mają i na co ich stać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi rocznikami były wyświetlane na ekranie w trakcie emisji klipów. Może sugerowali się czymś innym, np. L'amour Toujours było też wydane na płycie pochodzącej z 2000 roku. Nie wiem, a może to zwykły błąd.

 

Co do reszty to fakt, VIVA też teraz sięga po podobne klipy. Jednak Clubland pokazuje też i takie, których na VIVIE raczej się nie spodziewam. Chyba, że Viva "zatrzęsie" swoją bazą dokładnie :) Poza tym mają listy tematyczne.

 

Na ten moment Clubland ma bogatsza playliste i bogatszą ramówkę od VIVY. Zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...