Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj parametry tego kanału z HB to porównam bo ja się nie doszukam ponieważ listę fta z 13E mam prawie całą usuniętą bo mi pamięci na inne satelity brakło w odbiorniku.

Już mam. Wygląda na ten sam kanał tylko ten z Yahsata jest w HD, ciekawe czy poleci na nim dzisiaj mecz.

 

Edycja godz 18:20

Belgia - Walia teraz na kanale 3 Sport TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kanał Abu Dhabi Sport 1 to ten sam kanał co jest na pozycji 424 w odbiornikach nc+ ?

 

Niby kanał ten sam ale widzę ,że przed meczem ramówka kanału została zmieniona.

Włochy - Chorwacja tylko na tym AD Sport 1 HD z 52 E a także na 3 Sport Tv.

Turcja - Kazachstan teraz fta na kanale Show SD/HD (42E) . Bloomberg HT oraz Haberturk szyfrowane w czasie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek o 21;00 transmisja na D17 (Astra 19,2e) meczu Francja U21- Anglia U21

We wtorek godz. 18;00 niemiecki Eurosport pokaże spotkanie U21 pomiędzy Niemcami a Czechami

 

Seniorzy zagrają również we wtorek, ciekawe spotkanie pomiędzy Hiszpanią i Niemcami pokaże niemiecki ARD o godz. 20;45

 

Przy okazji zapytam:

Jak wygląda sprawa z sygnałem ukraińskiej "2+2" z 4,8e mam antenę 90 ale nie widzę tego kanału :( (we wtorek transmisja Argentyny z Portugalią o 20;45).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam:

Jak wygląda sprawa z sygnałem ukraińskiej "2+2" z 4,8e mam antenę 90 ale nie widzę tego kanału :( (we wtorek transmisja Argentyny z Portugalią o 20;45).

2+2 w czasie meczu jest szyfrowany. Co do odbioru sygnał jest na tyle mocny ,że na antenie 90 cm powinieneś bez problemu odebrać ten kanał.

 

Rozgrywki Towarzyskie na kanałach FTA:

11:20 Japonia - Australia na kanale AD Sports 2 HD

17:00 Słowacja - Finlandia TV Dajto (tymczasowo fta z 0,8 W) lub polski PSN

19:00 Austria -Brazylia Bein Sports- brak meczu trwa za to na 3 Sport Tv

20:30 Węgry - Rosja M 1 SD/HD

20:45 Hiszpania - Niemcy Das Erste SD/HD, KanalTurk

20:45 Argentyna - Portugalia Rah-e-Farda, 3 Sport Tv, Bein Sports

21:00 Francja -Szwecja TF1 HD, Tv Net SD/HD, AD Sports 2 HD

21:00 Szkocja - Anglia ITV SD/HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towrzysko także na przekazach FTA:

- 18:00 Białoruś vs. Meksyk - Eutelsat 10A (10.0°E) Fréquence: 11022 - Pol: H - SR: 7120 - S2 - słaby sygnał. FTA

- 18:00 Słowenia vs. Kolumbia - Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10973 - Pol: H - SR: 9875 - S2 - sygnał dobry. Dla kolumbijskiej TV z komentarzem.

- 19:00 Austria vs. Brazylia - Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10960 - Pol: H - SR: 9874 - S2 - sygnał dobry. Dla Globo/SporTV FTA.

- 19:30 Rumunia vs. Dania - Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12703 - Pol: V - SR: 7120 - S2 - sygnał dobry. FTA

- 20:45 Polska vs. Szwajcaria - Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12730 - Pol: V - SR: 7120 -S2 - dla TVP. Sygnał dobry. //Na grafice "Mistrzostwa świata dla dzieci z domów dziecka: Polska - Szwajcaria" :lol2: // A teraz przekaz dla meczu Ukrainy.

- 21:00 Francja vs. Szwecja - Eutelsat 8 West A (8.0°W) Fréquence: 12636 - Pol: V - SR: 7200 - S2

Oczywiście to tylko przekazy i mogą się zmieniać(inny mecz, kodowanie). Sprawdzę przynajmniej część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy chyba zna strone http://www.liveonsat.com i sobie tam wszystko sprawdza

 

Idąc tym tokiem rozumowania możemy zamknąć ten temat, bo wszyscy znają liveonsat, wszyscy znają satelliweb, wszyscy mają też dostęp do programów telewizyjnych online.

 

Znów mamy promocję na Globo, tak jak przy poprzednim meczu, gdy dosyłem była retransmisja regularnej emisji tej stacji (łącznie z reklamami itp.), tak i dziś mamy taką promocję.

 

7E

11098 H 7200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w SPORT 1 (19,2 E) Piłka ręczna : Bundesliga - mecz 14. kolejki: FA Göppingen - THW Kiel. Początek transmisji o 20:15

 

Natomiast jutro o 20:10 Euroliga koszykarzy - mecz 6. kolejki fazy grupowej: Bayern Monachium - FC Barcelona :D

 

Program do końca tygodnia przedstawia się następująco:

 

Piątek, 21 listopada:

10:00 Formuła 1: GP Abu Zabi - 1. sesja treningowa

14:00 Formuła 1: GP Abu Zabi - 2. sesja treningowa

 

Niedziela, 23 listopada

15:00 Koszykówka: Liga niemiecka - mecz 10. kolejki: MHP RIESEN Ludwigsburg - Phoenix Hagen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w SPORT 1 (19,2 E) Piłka ręczna : Bundesliga - mecz 14. kolejki: FA Göppingen - THW Kiel. Początek transmisji o 20:15

 

Natomiast jutro o 20:10 Euroliga koszykarzy - mecz 6. kolejki fazy grupowej: Bayern Monachium - FC Barcelona :D

 

Program do końca tygodnia przedstawia się następująco:

 

Piątek, 21 listopada:

10:00 Formuła 1: GP Abu Zabi - 1. sesja treningowa

14:00 Formuła 1: GP Abu Zabi - 2. sesja treningowa

 

Niedziela, 23 listopada

15:00 Koszykówka: Liga niemiecka - mecz 10. kolejki: MHP RIESEN Ludwigsburg - Phoenix Hagen

 

Od kiedy Euroliga jest na Sport 1?

 

 

20:10 Basketball Live - Euroleague
FC Bayern München - FC Barcelona, 6. Spieltag
Sendezeit: 20:10-22:15 Uhr
Sendeart: Live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8W jest dużo dosyłów z Pucharu Davisa, gdzie Francja zmierzy się ze Szwajcarią, np. tu:

 

12718 V 6975 8PSK

12727 V 6975 8PSK

12644 V 7200

12635 V 7200

 

Jeszcze więcej jest, ale teraz nie pamiętam częstotliwości bo skanuję inną pozycję.

 

Na 10E może być dosył dla BeinSport z F1, rano był FTA to może i teraz będzie.

 

I jest 12711 H 5064

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...