Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EL CLASICO jest na Rah-e-Farda i Duhok tv sprawdzone.

Potwierdzam , oglądam na Rah-e-Farda, gdyż Duhok niestety nie łapie (chyba za mała antena??)

Jaki minimum musi być talerz w mojej okolicy?

90 cm powinno wystarczyć do odbioru kanału Duhok tv w twojej okolicy ważny też jest odpowiedni skew konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Duhok TV dziś 2 spotkania od 17.00 Manchester United - Chelsea i AC Milan - Fiorentina od 20.45, na TV Zimbo od 15.00 Juventus - Palermo. Na Duhok TV możliwa jest też transmisja spotkania Sevilla - Villareal. na Iran TV3 ma być Manchester United -Chelsea i Tottenham - Newcastle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nic nie zmieni to Zawisza Bydgoszcz vs. Legia Warszawa od 18 na 12,5 W. Parametry: 12570 - Pol: H - SR: 6666

 

@Piotr9 - wystarczy przejrzeć kilka stron wcześniej:

Warto przypomnieć, że z powodu zakończenia działalności Rikor TV niekodowany jest pakiet z Intelsata 904 (60E). W tym m.in. Sport 1 Russia HD (11675 V 29700).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem na ile to jest nowa wiadomość i czy była już na forum (nie będę oszukiwał, że przed pisaniem posta sprawdzałem), ale na 62E też jest odkodowana cała paczka rosyjskich kanałów, wraz z kanałami sportowymi. Według Lyngsat ta paczka jest kodowana w Verimatrix, ale kanałów jest tam więcej niż w tym wykazie, bo aż 24. W tym Russia 1 i 2, NTV, NTV Sport+, NTV Sport, Futboł 1 i 2, Sport i NTV Sport+Online (może się coś nie zgadzać, nie znam za dobrze rosyjskich kanałów sportowych, np. kanały Futboł mi się bardziej z Ukrainą kojarzyły). Jako że dopiero pierwszy raz złapałem sygnał na tej pozycji to nie mam wiedzy jak to było wcześniej, ale na pewno będę sprawdzał czy paczka nadal jest FTA.

 

2v0idli.jpg

 

 

2wexgt3.jpg

244xnjd.jpg

2450y02.jpg

iynbfa.jpg

2hdxj6g.jpg

rur30k.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na 60E, zaraz spróbuję powalczyć z tą pozycją (jak sobie jeszcze kilka zrzutów zrobię) a na starej antenie nie mogłem się przebić przez drzewa na tych pozycjach. Teraz to mam sygnał z zapasem, ale niestety nie mam jeszcze wyczucia z większą anteną i trudno powiedzieć czy to dużo czy mało.

 

EDIT. Chyba nie podałem parametrów wyżej, tak więc już się poprawiam:

 

11555 H 28900 8PSK

 

A w poście wyżej dorzuciłem kila zrzutów tak żeby narobić innym smaku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napiszę w oddzielnym poście żeby nikt nie przegapił:

 

Żebym nikogo nie wprowadził w błąd. Nie jestem przekonany czy to jest 62e (czy może już 60e?). Zaraz zapuszczę blindscan i zobaczę co się jeszcze wyszuka, bo np. jest też SPORT1 HD ale na 11594 H 31004 QPSK. Bo jakoś nie mogę się odnaleźć, a wykazy jakieś są nieprecyzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napiszę w oddzielnym poście żeby nikt nie przegapił:

 

Żebym nikogo nie wprowadził w błąd. Nie jestem przekonany czy to jest 62e (czy może już 60e?). Zaraz zapuszczę blindscan i zobaczę co się jeszcze wyszuka, bo np. jest też SPORT1 HD ale na 11594 H 31004 QPSK. Bo jakoś nie mogę się odnaleźć, a wykazy jakieś są nieprecyzyjne.

Sprawdziłem ten TP.Jest tam w HD Sport 1 a także NTV Plus Football w HD (ten na którym leci mecz Tottenham-Newcastle) poza tym jest paczka MTV i VH1.Wygląda to ekstra,miejmy nadzieję że utrzyma się to jak najdłużej :brawo:

Co do sygnału bardzo mocny,dużo lepszy od tych z 60E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...