Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas ostatniej rundy el.LM kanał Star TV Turk z 42E nie kodował sygnału. Dziś pokaże mecz Galatasaray vs. Anderlecht i pewnie jest nadzieja na FTA. Spotkanie Realu z Basel pokaże najpewniej Duhok TV z 57E.

Canale 5 będzie kodowało mecz Roma - CSKA jutro ?

Z tej rozpiski wynika, że Canale 5 jak i Italia 1 kodowane: http://www.digital-forum.it/showthread. ... ost4142227 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arek94 - część kanałó z twojej rozpiski jest niedostępna bez wielkiej anteny, część będzie kodowana, Rah-e-Farda meczu może w ogóle nie pokazać. Mógłbyś się trochę zorientować, a potem coś wstawiać. Jedyny normalnie do odebrania kanał to ruski NTV.

Ten kto potrafi sobie sprawdzić dane co do kanału to będzie wiedział na jakiej antenie odbierze dane programy.

Np. 2+2 akurat dzisiaj jest niekodowany. A z Fardą wiem, że to może być różnie ale jak ktoś będzie chciał sobie sprawdzić czy będzie mecz to może sobie wystukać ten kanał.

Ja tylko podałem informację na jakich kanałach mogą być mecze, a wiadomo, że nie zawsze informację się sprawdzają bo azjatyckie kanały mają zazwyczaj problemy z przekazem to samo jest z kanałami z afryki.

@Zendi - 1TV Gruzja z Eutelsata 36B 11221 mhz, 27500 sr, fec 3/4 na 80-100 cm antenie powinieneś odebrać ten kanał. 2+2 z Astry 4A aktualnie niekodowany 11,766 mhz, 27500sr, fec 3.4. od 60-80 cm anteny odbierzesz ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś wie na temat odbioru kanału Russia 2 z pasma C z Express 11W. U mnie od wczoraj jest brak sygnału nie wiem co się dzieje prawdopodobnie został wyłączony przekaz ale dobrze by było jakby ktoś jeszcze to potwierdził.

 

No niestety kanał Rossija 2 przestał nadawać na 11W i tam nie wróci. Był to tymczasowy dosył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...