Skocz do zawartości

beIN SPORTS


marcin81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chodziło mi o te dodatkowe kanały ;) Gdzie można zakupić Canal Sat i czy jestna tyle opłacalne by zainwestować w dodatkowe transmisję sportowe. Obecnie posiadam nc + , interesowałoby mnie NHL i inne sporty amerykańskie + piłka wszystkie najważniejsze rozgrywki i ligi

To nie jest ani troche oplacalne a do tego klopotliwe. Aby wziac abonament w Canalsat, musisz miec konto bankowe we Francji ... (albo poprosic znajomego/rodzine, ktory ma tam konto aby wzial na Siebie umowe i wyslal Ci zestaw a Ty bedziesz wysylac tej/tym osobom pieniadze aby oplacali abonament). Z tego co widzialem to najtanszy abonament jest bardzo drogi jak na polskie standardy - cos ok. 40 Euro, do tego trzeba dokupic jeszcze opcje beIN Sport za 12 Euro. Wydasz na to fortune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie został tylko fta jako BS News reszta to były tylko test channels

sporo kart viaccess zostało wyłączonych zdeaktywowanych

co ciekawe na 26 east działają także karty Videoguard oczywiście parowane zestawy z dedykowanym tunerem.

 

@jackpol Sky De ma kanał Sport 1 US nie zawsze posiada fonie eng niestety jednak więcej tam jest NFL nie wiem jak NHL no ale 25 eurosow to wiesz ile to jest.

@kondon ta Twoja karta może zostać w każdej chwili wyłączona i możesz trafić na czarna liste

 

W 2015 roku Bein Sport będzie dostępny wyłacznie w zestawach parowanych do wyboru zestawy z kartami Irdeto Via bądz NDS.

https://www.facebook.com/GravityCamHD/p ... 5442468531

 

 

http://www.beinsportscards.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi o te dodatkowe kanały ;) Gdzie można zakupić Canal Sat i czy jestna tyle opłacalne by zainwestować w dodatkowe transmisję sportowe. Obecnie posiadam nc + , interesowałoby mnie NHL i inne sporty amerykańskie + piłka wszystkie najważniejsze rozgrywki i ligi

 

Sam mam te kanaly. (1 i 2) i moge sie wypowiedziec. NHL nie ma na BeinSport. Hokeja to ja tam nie widzialem. Co do lig pokazywane są super. Zawsze wiecej meczow niz w c+, studio, świetna oprawa. Co tydzien multiliga z ligi francuskiej, ktora swietnie sie oglada. Rano codziennie magazyn, gdzie wydarzenia ze sportu z dnia poprzedniego są opisywane. Coś na zasadzie podobnej do orange sport kiedys ale na wyzszym poziomie. Ponadto niedzielny magazyn, do ktorego zapraszaja pilkarskie gwiazdy np Samuel Eto'o, Paul Pogba. Okej, nie masz bein sport max, ale nie jest to mega strata (nie są w HD)bo z reguly wszystko najwazniejsze leci na glownych kanalach. Na dodatek od 15 wrzesnia bedzie bein sport 3, ktory bedzie w HD, wiec jeszcze wiekszy wybor. Można oglądać nie tylko pilkę ale tez tenis (wszystkie mecze ATP 500, 1000, Wimbledon, od rana do wieczora), siatkówkę (teraz MŚ), rugby, NBA (w nocy jak jest sezon codziennie, minimum 2 mecze, potem nastepnego dnia codziennie skroty ze wszystkich spotkan i analizy) czy inne dyscypliny takie jak judo, siatkowka plazowa.

 

Na pewno najlepsze kanaly sportowe jakie widzialem kiedykolwiek i nie wiem czy na Świecie są jakieś lepsze, moze brytyjski albo niemiecki Sky. Brak angielskiej ligi, ale to bardzo dobrze bo pewnie uciekliby z hotbirda i nici by zostaly. W francuskim C+ tylko to zostalo razem z formułą 1, a kosztuje 40 euro. Sam bein sport 11 euro miesiecznie. Tylko zamawiać i oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widocznie Bis TV nie dodał go jeszcze do oferty i stąd brak uprawnień, co by się zgadzało z rozpiską kanałów w poszczególnych ofertach dostępnych tutaj: http://www.beinsports.fr/les-canaux-bein-sports

Nigdzie w newsie na stronie Satkuriera nie pisze o dodaniu tego kanału do pakietu Bis TV. Musisz się uzbroić w cierpliwość...

Pewnie tak jak pozostałe Bein będzie korzystał z parametrów Orange: http://pl.kingofsat.net/find.php?questi ... Submit=Zap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Widocznie Bis TV nie dodał go jeszcze do oferty i stąd brak uprawnień, co by się zgadzało z rozpiską kanałów w poszczególnych ofertach dostępnych tutaj: http://www.beinsports.fr/les-canaux-bein-sports

Nigdzie w newsie na stronie Satkuriera nie pisze o dodaniu tego kanału do pakietu Bis TV. Musisz się uzbroić w cierpliwość...

Pewnie tak jak pozostałe Bein będzie korzystał z parametrów Orange: http://pl.kingofsat.net/find.php?questi ... Submit=Zap

 

Ten provider jest tam od bardzo dawna - kanały nie są w ofercie. Nie wiem czy coś z tej cierpliwości wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Nasser Al-Khelaïfi, CEO i prezes beIN Media Group (m.in. beIN SPORTS) i Paris Saint-Germain Football Club (a także członek Komitetu Organizującego FIFA World Cup) może mieć problemy wraz z byłym sekretarzem generalnym FIFA Jerome'em Valcke.

 

Podejrzewani są o korupcję przy sprzedaży praw do transmisji meczów mundialu.

 

Zachodzi podejrzenie, że Jerome Valcke przyjął nieuzasadnione korzyści od biznesmena działającego w sektorze praw do sportowych imprez w połączeniu z przyznaniem praw do transmisji meczów mundialu w niektórych państwach w 2018, 2022, 2026 i 2030 roku oraz od Nassera Al-Khelaifiego w sprawie przyznania praw do transmisji spotkań MŚ do niektórych krajów w 2026 i 2030 roku" - poinformowała szwajcarska prokuratura.

źródło: The Guardian

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...