Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, nie dopisuj sobie sam czegoś czego ja nie napisałem...

Ja nikomu nic nie wypominam. Ba, często korzystam z feedów wyszukanych przez innych i jestem im za to wdzięczy. Jednak osobiście nie polecałbym nikomu kto chce obejrzeć towarzyskie spotkanie jakiegoś klubu sportowego żeby kupował zestaw anten i/lub obrotnice. Jako ze mam kilka aktywnych anten na stanie to coś o tym wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy feed TME w tym sezonie :D

Eutelsat 12 West A (12.5°W)

Fréquence: 11043 - Pol: H - SR: 6666 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Infos: Gornik Leczna-Wisla Krakow

Chociaż patrząc po częstotliwości z mocą sygnału szału pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:30 - Red Bull X-Fighters: Monachium - Servus TV - 19,2E

0:05(Sob/Niedz) - Sporting Kansas City vs. L.A. Galaxy - SportsTV - 42E

 

Dziś można polować na przekazy dla spotkań przedsezonowych. Niestety wczorajszy mecz Man.City już kodowany. Jeśli znajdę coś do odebrania FTA postaram się uzupełnić informacje w tym poście.

 

EDIT:

- 16:00 - AFC Wimbledon vs. Chelsea: Astra 3A-3B (23.5°E) Fréquence: 11520 - Pol: V - SR: 7200

- 16:00 - Boreham Wood vs. Arsenal: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12729 - Pol: V - SR: 7120

- 17:00 - Valencia vs. 1. FC Nurnberg: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12677 - Pol: V - SR: 7119

Czasem coś ciekawego się trafi :D : 4e2d44a3c287.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Slam w siatkówce plażowej w Hadze pokaże beIN Sports w tym finałowe spotkanie z udziałem naszej pary Fijałek - Prudel, transmisja prawdopodobnie też na Nuvolari TV bo wczoraj pokazywali wszystkie spotkania począwszy od ćwierćfinałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy feed TME w tym sezonie :D

Eutelsat 12 West A (12.5°W)

Fréquence: 11043 - Pol: H - SR: 6666

Dziś te same parametry. Tym razem dla Śląsk-Ruch. Sprawdzę, bo jeszcze nie testowałem sygnału w tym sezonie.

EDIT: Sygnał w porządku. Spokojnie, kto odbierał Ekstraklapę w zeszłym sezonie, teraz nie powinien mieć problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebomur98
@sebomur98 - Turecki "Kanal D" z 42E pokaże chyba wszystkie spotkania. Wybrane mecze także na Servus TV z 19,2E. Na pewno przed samymi meczami pojawi się jeszcze info na stronie głównej w wykazie "Futbol w TV" bądź tutaj jak to będzie jakiś bardziej egzotyczny kanał lub przekaz.

Bardzo dziękuję. Jeszcze jedno pytanie - gdzie (oprócz kanałów BBC) można obejrzeć rozpoczynające się dzisiaj Igrzyska Wspólnoty Narodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bokserski weekend w SAT. 1 (19.2E):

 

Sobota, 26.07.2014 r.

22:15 Robert Stieglitz vs Sergey Khomitsky (waga super średnia, stawką wakujący pas WBO Inter-Continental)

23:55 Robin Krasniqi vs Oleksandr Cherviak (waga półciężka, stawką pasy WBO International i wakujący WBA Continental)

 

Niedziela, 27.07.2014 r.

2:30 Gala na żywo z Madison Square Garden w Nowym Jorku - studio

3:30 Bryant Jennings vs Mike Perez (waga ciężka, eliminator do walki o pas World Boxing Council (WBC))

4:30 Giennadij Gołovkin vs. Daniel Geale (waga średnia, stawką pasy WBA Super World i International Boxing Organization (IBO)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...