Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj oglądałam pasmo 'We Are The 80s' - dali Beat It - MJ. W połowie klip się 'zacina' na chwilkę i jest czarny obraz. To samo w tym samym miejscu było na Vh1 Polska. Nie wiem jak jest teraz, bo nie mam już dostępu do polskiej wersji vh1. Ale np. na 4fun.tv podczas weekendów specjalnych z MJ czy z latami 80's klip był bez zakłóceń, widocznie vh1 ma bardziej zużyte "taśmy" :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic korzysta z bazy klipów w Londynie. Pierwsze wcielenie VH1 Polska również. Po prostu mają taką wersję klipu i nikt nie ma czasu go podmienić. Chociaż VH1 Classic to bardzo dobry kanał to niestety nikt tam na pewno nie tworzy playlist na każde pasmo na każdy dzień jak Stars TV tylko wszystko leci z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

@Polak - posiadasz niezależny odbiornik z uniwersalnym czytnikiem kart? Jeśli tak, to masz możliwość oglądania na nim kanału VH1 Classic po uprzednim wykupieniu karty z systemem Conax oraz zdrapki na dany termin. Oprócz wspomnianego kanału, będziesz miał dostęp także do VH1 European, MTV Hits UK, MTV Dance UK, MTV Rocks, MTV Music.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki rozrywkowej z poprzednich dziesięcioleci, to VH1 Classic będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę - non stop klasyka od lat '70 do lat '00, brak reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie. Mam TnK. Poza tym i tak teraz kasy brak, ale na pewno byłoby to niezłe, bo niestety Stars Tv nie jest szeroko dostępny, a poziom tych szeroko dostępnych kanałów muzycznych typu 4 fun TV, czy ESKA TV łaskawie przemilczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przecież Vh1 Classic jest dostępny w Polsce, a że tylko u pomniejszych operatorów i w MTV Unlimited, to już inna sprawa. Generalnie nie jest to towar totalnie niedostępny. I z tego powodu wątpię też, żeby go dali na miejsce zdychającego Viacom Blink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na VH1 Classic znajdzie się wiele innych pozycji, dość współczesnych. Ale nie uświadczyłem jeszcze, żadnego klipu po roku 2010.

 

Emitowane są zaś przeboje z lat 2000-2009 takich wykonawców jak:

Beyonce, Rihanna, Lady Gaga, Bruno Mars, Anastacia, Dido, Adele, Blink 182, Coldplay, Robbie Williams, Usher, Hoobastank, Will Young, Liberty X, Black Eyed Peas, The White Stripes, The Killers, Cee-Lo Green, Outkast, Florence And The Machines, Mario Winans, Christina Aguilera, Britney Spears, Lily Allen, Sugababes, Muse, Razorlight, Madonna, Ronan Keating, Snow Patrol, Jason Mraz, Kelly Clarkson, Gwen Stefani, Mario, Avril Lavigne, Maroon 5, Mariah Carey, Daniel Bedingfield, Jennifer Lopez, Amy Winehouse, Eric Prydz, Spiller, Goldfrapp, Evanescence, Mary J. Blige, Mika, Alicia Keys, U2, Weezer, Travis, Train, The Shapeshifters, The Calling, Destiny's Child, Natasha Bedingfield, Nickelback, R. Kelly, Kylie Minogue, James Blunt, Eminem, Nelly Furtado, Shakira, Leona Lewis, Mary Mary, Santana, Gabrielle, Sophie Ellis Bextor, Sonique, Alesha Dixon, Wheatus, Craig David, Ricky Martin, Toploader...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne VH1 Classic European oraz MTV Classic UK nie odpowiadają mi, gdyż jestem z tego pokolenia, które lubi obejrzeć klipy z lat 80-tych i z 90-tych i jeszcze kilka lat wcześniej na wspomnianych kanałach było ich mnóstwo.

Nie mam pretensji do tych stacji, bo mamy już 2014 rok i nie dziwi mnie specjalnie to, że pokazują teledysk np. z 2004 roku lub z 2000 r.

Mimo wszystko wolałem te stacje 3 czy 5 lat temu oglądać.

Natomiast blok "We Are The 80's" oraz klipy z lat 80-tych czy 90-tych są bardzo często powtarzane - mowa o VH1 Classic - stacja jest monotonna jak dla mnie.

Chociaż mimo wszystko wolę ją częściej oglądać niż inne stacje o podobnej tematyce z uwagi na brak reklam i mimo powtarzalności klipów - wielu klasycznych teledysków.

 

Natomiast MTV Classic UK, to totalna porażka - całkowicie brytyjskie MTV Networks wyeliminowało lata 80-te z tej stacji.

Jest na niej bardzo dużo muzyki 00's oraz 90's, a także bardzo często powtarzanych bloków programowych. W kwestii notowań typu "Top 50..." - non stop podobne zestawienia, na okrągło te same klipy z lat 90 i 00.

Kto chciałby mieć MTV Classic UK, niech nie żałuje, że nie ma - jest o wiele gorszą stacją od VH1 Classic - co 12 minut reklamy (w ciągu godziny 3 bloki reklamowe cztero-minutowe), brak teledysków z lat 70 i 80, lata 90 i bardzo często powtarzane klipy z tamtej epoki, mnóstwo lat 2000 oraz beznadziejne notowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, gdzie mnóstwo Polaków i znajomych mieszka w Wielkiej Brytanii, w dobie polskich sklepów internetowych oraz Ebay + PayPal oferujących Sky+HD boxy, w erze odbiorników niezależnych czytających karty Sky, to tak trudno mieć dostęp do MTV Classic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert - wyczułem sarkazm w Twojej powyższej wypowiedzi, ale jeśli się mylę, to przepraszam ;)

 

Żeby zaspokoić Twoją ciekawość, to napiszę, że VH1 Classic odbieram dzięki kablówce lokalnej, w której jest także MTV Rocks, MTV Dance i MTV Hits (wersje International), więc nie potrzebny jest mi dostęp do MTV Unlimited. Jak chcę nagrać dla własnej potrzeby teledyski z VH1 Classic, to podłączam Grabbera do Opticum'a i do PC i za pomocą programu ArcSoft tworzą się pliki MPEG - później obróbka, wycinanie itd...

 

Natomiast wielogodzinne nagrania z MTV Classic w DVD-Video dostaję od zaprzyjaźnionego znajomego z UK. Oczywiście podziękowania ślę także do Kim Dotcom'a, który stworzył ogromny serwer, dzięki któremu dostaję potężnych rozmiarów pliki - chcę tu wyraźnie zaznaczyć - pliki DO WŁASNEGO UŻYTKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert - wyczułem sarkazm w Twojej powyższej wypowiedzi, ale jeśli się mylę, to przepraszam ;)

 

No właśnie zamierzonego sarkazmu z mojej strony nie było :)

 

 

Natomiast wielogodzinne nagrania z MTV Classic w DVD-Video dostaję od zaprzyjaźnionego znajomego z UK. Oczywiście podziękowania ślę także do Kim Dotcom'a, który stworzył ogromny serwer, dzięki któremu dostaję potężnych rozmiarów pliki - chcę tu wyraźnie zaznaczyć - pliki DO WŁASNEGO UŻYTKU.

aha, myślałem że osobiście masz dostęp do MTV Classic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...