Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP dostanie jeszcze jeden MUX płatny i już zacznie na tym nieźle zarabiać.

Jeszcze by tego brakowało! CP ma już wystarczająco dużo - cały MUX-4, połowę MUX-2, a ma dostać także MUX-y lokalne po Telewizji Odra! Jeśli któryś z kolejnych MUX-ów (MUX-5, MUX-6) miałby zostać przeznaczony na płatne kanały, to powinien on już prędzej trafić do ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnięcie kolejnych czterech programów do tego multipleksu spowoduje przecież pogorszenie wszystkich obecnie tam nadawanych. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało na tv 40 cali i większych.

Akurat mam 40" telewizor, i obecnie pixele są bardzo wyraźne podczas jakiś dynamicznych scen.

 

Te 4 testy to na pewno będą Polsaty Volleyball, ale dedykowane pod MT- 5000, skoro T-HD 1000 i reszta z fabryki CP tych kanałów nie wyszukuje. Poza tym prezes ostatnio w wypowiedzi w Polsat News wspomniał, że oferta na mistrzostwa zostanie udostępniona abonentom platformy satelitarnej, oraz na urządzenia przenośne w CP i Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tych programów już tam nie ma, przynajmniej tak pokazuje TSReader, za to jest spora nie wykorzystana po nich przestrzeń.

 

W sobotę sprawdzałem kartę TV do laptopa i kanały niskiej rozdzielczości jeszcze były. We wtorek znikneły gdy pokazały się kanały testowe. Teraz zrobiłem nowe skanowanie i obecnie na MUX są 8 kanałów TV + 12 radiowych,brak obecnie jest testów.

Pojawiają się jakieś nowe nadajniki tego muxu albo zwiększa moc dotychczasowych?

Na razie nie mają tego w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się jakieś nowe nadajniki tego muxu albo zwiększa moc dotychczasowych?

Niestety do 31 maja 2015 roku nic się nie zmieni w tej w kwestii - zresztą INFO TV FM nie ma szans zrobić krajowego pokrycia - no chyba że użyto do tego także nadajników Emitela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę mnie Cyfrowy Polsat zaskoczył: https://satkurier.pl/news/104627/tv-mobi ... kowce.html , myślałem że udostępnią kanały Volleyball 1-4.

 

Na stronie satkurier nie ma parametrów przekazów, więc je publikuje. Póki co są plansze informacyjne, ale w nie najlepszej jakości. T-HD 1000 wyszukuje kanały jako nie kodowane, więc zapewne będzie możliwy darmowy odbiór dla osób które mają dekodery po zakończonej umowie lub wzięły w opcji pre-paid, tak jak jest w przypadku Polsat News.

 

Test Siatkówka Kamera 1 wszystkie kamery

Pid video 3005, pid audio 3006 pcr 3005 sid 8194 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 2 kamera centralna

Pid video 3003, pid audio 258 pcr 3003 sid 8195 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 3 kamera boczna nr 1

Pid video 3000, pid audio 3001 pcr 3000 sid 8196 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 4 kamera boczna nr 2

Pid video 256, pid audio 257 pcr 256 sid 8197 tsid 61441 onid 8808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kanały mają niepolską koncesją a więc formalnie są to "kanały" (z możliwością reklam, autoporomocji itp.) wobec czego aby znaleźć się w TVM trzeba było je dopisać do listy, a to trwa - ostatnio zajęło

to UKE...7 miesięcy aby dopisac do listy 4 kanały

 

Wobec tego na pewno nie zostaną one w takiej formie udostępnione jak PV 1-4

Najprawdpodobniej będzie to wyglądać jak feed( dosył) przekazu z meczu - bez studia, loga a może i komentarza... z ujęciami z różnych kamer

Trochę taką migawkę to będzie przypominać....

I raczej będzie to dotyczyć zawartości PV1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-HD 1000 wyszukuje kanały jako nie kodowane, więc zapewne będzie możliwy darmowy odbiór dla osób które mają dekodery po zakończonej umowie lub wzięły w opcji pre-paid, tak jak jest w przypadku Polsat News

Jak to? Oznacza to, że mogę oglądać Polsat News na T-HD1000, bez opłaconego pakietu Ekstra?? :lol2:

T-HDpo zakończonej umowie lub wzięły w opcji pre-paid, tak jak jest w przypadku Polsat News

 

Jak 1000 wyszukuje kanały jako nie kodowane, więc zapewne będzie możliwy darmowy odbiór dla osób które mają dekodery to? Oznacza to, że mogę oglądać Polsat News na T-HD1000, bez opłaconego pakietu Ekstra?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie Cyfrowy Polsat zaskoczył: https://satkurier.pl/news/104627/tv-mobi ... kowce.html , myślałem że udostępnią kanały Volleyball 1-4.

 

Na stronie satkurier nie ma parametrów przekazów, więc je publikuje. Póki co są plansze informacyjne, ale w nie najlepszej jakości. T-HD 1000 wyszukuje kanały jako nie kodowane, więc zapewne będzie możliwy darmowy odbiór dla osób które mają dekodery po zakończonej umowie lub wzięły w opcji pre-paid, tak jak jest w przypadku Polsat News.

 

Test Siatkówka Kamera 1 wszystkie kamery

Pid video 3005, pid audio 3006 pcr 3005 sid 8194 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 2 kamera centralna

Pid video 3003, pid audio 258 pcr 3003 sid 8195 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 3 kamera boczna nr 1

Pid video 3000, pid audio 3001 pcr 3000 sid 8196 tsid 61441 onid 8808

 

Test Siatkówka Kamera 4 kamera boczna nr 2

Pid video 256, pid audio 257 pcr 256 sid 8197 tsid 61441 onid 8808

Bzdura! Wszystkie cztery są zakodowane w Irdeto - taki system mi wyświeta mój niezawodny Uni-Box2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzi sprzedaż

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp

 

 

ale podkreślam że w TVM NIE BĘDZIE kanałów PV1-4, tylko "ujęcia kamerowe" najprawdopodbniej z meczów z anteny Polsat Volleyball 1, bez loga, reklam, studia i komentarza ( nie wiem czy będzie wynik). Nadawca nie mógł dostać zgody na koncesjonowane kanały do tv mobilnej

 

Zresztą trzeba sie wypytać na ich fb profilu o to

 

w APS są dekodery od 129 zł - przy rejestracji dekodera dostaje się nawet 12M pakietu Ekstra GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzwonię, albo idę do CP bo to już przesada i mam gdzieś brak zgody, jakoś te kanały już były w MUX4, widocznie CP dzieli abonentów na równych i równiejszych. Takich ochłapów nawet za darmo bym nie chciał. Skoro pisali, że dadzą dostęp wszystkim, którzy płacą haracz, to niech się wywiązują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Wszystkie cztery są zakodowane w Irdeto - taki system mi wyświeta mój niezawodny Uni-Box2 :)

 

Owszem każdy sprzęt do odbioru DVB-T pokaże że te stacje są kodowane, ale nie T-HD 1000 oraz T-HD 200 i T-HD 210.

 

Odwiedziłem dzisiaj teściową i u niej wyszukałem te kanały na T-HD 1000 ( nie ma opłaconego pakietu extra) i ma odkodowane te plansze informacyjne.

 

T-HD1000 kupiłem rok temu w Auchan za ok. 120zł . Pamiętam, że chyba nawet w Biedronce były :)

W biedronce T-HD 1000 był za 99 złotych i w tym 12 miesięcy pakietu extra gratis, dlatego go kupiłem teściowej.

Oznacza to, że mogę oglądać Polsat News na T-HD1000, bez opłaconego pakietu Ekstra?? :lol2:

Tak, gdyż są dwie kopie w zawartości MUX4. Na liście głównej sprzętów do odbioru TV Mobilnej Polsat News jest na pozycji 5 i 30, i właśnie ta kopia pod pozycją 30 jest odkodowana dla posiadaczy dekoderów, a nie mających opłaconego pakietu ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, te plansze są u mnie zakodowane, to samo Polsat News... Pomimo, że kiedyś dosyć szybko łapał uprawnienia. Czyli chyba będę lżejszy o 15zł

 

Telefoniczny konsul CP powiedzial, że brak info w sprawie TV Mobilnej i zaczęła mi nawijać o rozwiązaniu internetowym (nie chciałem już drążyć tego tematu, więc podziękowałem) Jutro lecę do APSu, może tam się czegoś dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...