Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, gdyż są dwie kopie w zawartości MUX4. Na liście głównej sprzętów do odbioru TV Mobilnej Polsat News jest na pozycji 5 i 30, i właśnie ta kopia pod pozycją 30 jest odkodowana dla posiadaczy dekoderów, a nie mających opłaconego pakietu ekstra.
U mnie po skończeniu uprawnień na pakiet extra na T-HD 1000 nigdy nie działał Polsat News z pozycji 30 (teraz cztery kamery też pokazują brak uprawnień). Może to kwestia wersji oprogramowania (u mnie najnowszej), albo jakaś starsza partia dekoderów je wyświetla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No nie wiem akurat czy bardzo dobrze, testowałem MT 5000 przez 6 dni i próbie poddałem 6 telefonów z system Android i na żaydnym nie było można odbierać TVP 1 HD oraz TVP 2 HD, więc kopie tych kanałów w niskiej rozdzielczości mogły by dalej się znajdować w zawartości MUX 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy wie ktoś czy jest jakaś awaria MUX4 z nadajnika Komin EC Pruszków? Bo dziś od godziny 12 nie mam żadnych programów z tego multipleksu a poziom sygnału w dekoderze T-HD 1000 wskazuje 0%. Wczoraj jeszcze wszystkie kanały z MUX4 chodziły normalnie. Czy wie ktoś cokolwiek na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na infolinii powiedzieli mi że żadnej konserwacji nie było i mam sprawdzić instalację antenową a przecież u mnie wszystko działa tak normalnie. Gdyby to faktycznie była wina instalacji to jednocześnie miałbym spadki sygnału na Muxach 1,2,3 a wszystkie te multipleksy działają ze 100% mocą sygnału. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i programów jak nie było tak nie ma. Instalację sprawdziłem. Wszystko ok. Muszą mieć w Pruszkowie jakąś awarię tylko nie chcą się tym zająć. Niemożliwe jest to żeby moc sygnału z minuty na minutę zmniejszyła się z 80% na 0%. Już sam nie wiem co robić. Przecież Raszyn lub PKiN nie mógłby od tak sobie całkowicie zakłócać Pruszków.

 

Mają jakąś awarie chyba związaną z SFN bo w Warszawie też brak MUX4. Na fanpage'u CP pojawiają się komentarze o braku odbioru kanałów kodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...