Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

media2.pl napisał:
Jeszcze w tym roku programowa oferta platform satelitarnych oraz sieci kablowych zostanie wzbogacona o nowy kanał muzyczny kierowany do nieco starszego widza niż MTV.

Jak dowiedział się Presserwis, nadawca młodzieżowego kanału 4Fun.TV prowadzi zaawansowane prace nad uruchomieniem nowego kanału telewizyjnego, który będzie kierowany do widzów w wieku od 18 do 39 lat.

 

Nowa stacja będzie nosiła nazwę Rebel TV i ma emitować muzykę rockową oraz smooth jazz, programy tematyczne, programy dla dorosłych. Według planów stacja powinna rozpocząć nadawanie po wakacjach.

Źródło :arrow:http://media2.pl/media/48450-4fun.tv-tworzy-nowy-kanal.html

 

Jeżeli wystartują z tym projektem, to swoją ramówką zapewne zainteresują kilku użytkowników naszego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się rusza jeżeli chodzi o tv muzyczne. Wreszcie przestaniemy być skazani tylko na Vive i małomuzyczne MTV gdzie muzyki rockowej było jak na lekarstwo...Swoją drogą ten rok chyba będzie przełomowy jeżeli chodzi o kanały muzyczne bo swój start zapowiedziały Eska tv i Machina tv chociaż ta druga będzie pewnie bardziej lifestylowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Przyda się jakiś powiew świeżości jeśli chodzi o ofertę muzyczną w Polsce. Mam nadzieję, że do tego czasu 4fun Media dopracuje też kwestie techniczne przekazu, bo na razie (4Fun.tv) jest co najwyżej przeciętnie. Szczególnie ~192kbps dla audio, to w przypadku kanału muzycznego raczej kpina. Z jakością obrazu też nie jest idealnie: no ale czego tu się spodziewać skoro przekaz jest prowadzony z tak zapchanego transpondera Cyfry+, jakim jest tp. 110 (nawet po przeniesieniu MTV2 Europe na tp. 114 nadal będzie tam zbyt tłoczno).

 

Ciekawe czy Rebel TV pójdzie z duchem czasu i będzie nadawał w 16:9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem strzał w dziesiątke. Bez wątpienia brakuje tu takiego kanału. Pamiętam jeszcze rok 2003, na Vivie i nawet na TVN w sobotę o 10 była lista przebojów Vivy, gdzie królował Linkin Park np. 4fun.tv tak samo, teraz tylko Techno i troszkę HipHopu. Mam nadzieję że będzie FTA :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystartują z tym projektem, to swoją ramówką zapewne zainteresują kilku użytkowników naszego forum :)
Ja na pewno będę jednym z nich :D. Mam dobre wspomnienia z czasów, gdy na 4fun.tv królował Rock i jestem pewien, że Rebel TV przypadnie mi do gustu i przywróci tamte czasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umiesz czytać? Rebel TV ma emitować muzykę rockową oraz smooth jazz. Nie będzie tam wszędobylskiego hip-hopu, którego nie znoszę, popu, którego jest pełno. Wreszcie powstanie stacja muzyczna grająca coś innego w telewizji. Starsza grupa docelowa (i nie tylko) będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva, MTV, VH1, 4fun.tv, Eska TV, Machina TV, O.tv, częściowo ITV, Patio i Pino a teraz Rebel TV - i nagle okazuje się, że chyba nie jest tak źle z ilością projektów kanałów muzycznych.

 

Ilość nie zawsze idzie z jakością. Zresztą część tych "projektów" albo jeszcze nie istnieje (choćby Machina TV), albo dopiero przymierza się do wyjścia poza transmisję internetową (Eska TV, Pino). Poza tym poziom techniczny (jakość obrazu i dźwięku) tych istniejących (Viva, MTV, VH-1, 4fun.tv... o Patio, a zwłaszcza ITV szkoda nawet gadać) pozostawia wiele do życzenia. Do dziś łezka mi się kręci na wspomnienie MCM Europe z oferty Cyfry+ (przed fuzją z WizjąTV) - takiego brzmienia do dziś nie ma żaden kanał muzyczny nadający w Polsce.

 

A skoro już mówimy o ofercie muzycznej, to co powiecie na to (oferta muzyczna we Francji):

rkws90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tam wszędobylskiego hip-hopu, którego nie znoszę, popu, którego jest pełno

 

wskaz mi takie miejsce bo szukam i znaleźć nie mogę :)

 

chyba ze mówisz o tych pięciu klipach na krzyż w vivie, 4fun`ie i mtv. "polski hip-hop" był wszędobylski parę lat temu. Wyeksploatowali jego najgorsze bękarty, a potem olali na rzecz dance/techno/pop rock. Nie wspomnę o importowanym rapie, który jeśli się pojawi to albo ten pseudo, albo rzadko mainstream`owy. Brak ambitnej stacji...

 

 

A skoro już mówimy o ofercie muzycznej, to co powiecie na to (oferta muzyczna we Francji):

http://i41.tinypic.com/rkws90.jpg

 

i to jest oferta! MTV z badziewnymi serialikami dla nastolatków,base z dobrym czarnym brzmieniem, pulse, idol, hits, 2... VH1 i VH Classic (boże dlaczego w Polsce nie ma klasycznego wi-ejdż-łan. Do tego Trace który daje naprawde dobre rzeczy, NRJ Hits - szkoda że zakodowali - naprawdę dobry kanał ogólnomuzyczny w 16:9, MCM też słyszałem że są na poziomie. Virgin 17 nie znam, natomiast jak dobrze pamiętam M6 nadaje nawet w EPG playliste klipów! Mezzo - klasa sama w sobie, muzyka ambitna, klasyczna, jazzowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaz mi takie miejsce bo szukam i znaleźć nie mogę :)

 

Wskaż mi miejsce gdzie jest napisane, że Rebel TV ma nadawać hip-hop i pop. :) Nie ma nadawać takiego czegoś bo to stacja która będzie mieć inny profil. Stąd też pewnie sprofilowana ostatnio 4FunTV.

 

A jeśli chodzi o VH1 - cóż - też się sprofilowali i jak widać - z korzyścią dla nich. No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaz mi takie miejsce bo szukam i znaleźć nie mogę :)

 

Wskaż mi miejsce gdzie jest napisane, że Rebel TV ma nadawać hip-hop i pop

 

wskaż mi miejsce w którym napisałem, że Rebel TV ma nadawać hip-hop i pop ;)

 

a poważnie bo się robi offtop, chodziło mi o twoje stwierdzenie

wszędobylskiego hip-hopu
Hip-Hopu w mediach to teraz nie znajdziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Już na początku listopada ma rozpocząć nadawanie kanał Rebel TV, którego uruchomienie zapowiedziała spółka 4fun Media SA. Rebel TV wystartuje mając koncesję od zagranicznego regulatora medialnego. Już teraz nadawca prowadzi rozmowy z operatorami.

Najprawdopodobniej wniosek o koncesję zostanie złożony u naszych południowych sąsiadów - w Czechach. Docelowo Rebel TV ma nadawać na podstawie polskiej koncesji, ale wniosek o jej przyznanie nie został jeszcze złożony. Gdyby teraz to zrobiono to kanał wystartowałby najprawdopodobniej dopiero na przełomie 2009 i 2010 roku albo jeszcze później.

 

Start zostanie wsparty kampanią reklamową obejmującą m.in. radio i Internet. Rebel TV będzie kierowana do widzów między 18. a 39. rokiem życia. Na antenie dominować ma muzyka rockowa i smooth jazz. W nocy nadawane będą programy dla widzów dorosłych.

Źródło: pressserwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z media2.pl (9 października 2009r.):

Jarosław Burdek został dyrektorem programowym i muzycznym kanału Rebel TV - poinformował w piątek branżowy Presserwis. Burdek ma spore doświadczenie na rynku kanałów muzycznych. Przez wiele lat był dyrektorem programowym polskiego oddziału MTV, ostatnio był zastępcą dyrektora ds. rozrywki w telewizyjnej Dwójce, wcześniej był dyrektorem kreatywnym w radiowej grupie Agory.

Rebel TV ma szefa, czyli start już wkrótce, a dokładniej (wierząc zapowiedziom) już w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...