Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva sama jest sobie winna, gdyby się nie wygłupiła 3 lata temu i dobrze grała (dobry dance/house/trance) nie byłoby was, sami są sobie winni a tak kanały z gorszą jakością techniczną i z gorszym dostępem do dobrego archiwum, są dziś górą. U mnie Viva gra w większości, ładny obraz tylko czasami wkurzają też powtarzaniem klipów ale to już z lenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie chciałem urazić. Po prostu dziś kanał który ma naprawdę dobrą jakość techniczną i programową, nie ma oglądalności. Ale z drugiej strony nie ma się co dziwić nie przykładają się do promocji, ramówki ostatnio nawet playlisty (chodzi o powtarzające się klipy) Co do 4FUN nie oglądam i nigdy nie oglądałem tej stacji. Kiedyś Eskę TV próbowałem, ale zawsze nr.1 to była VIVA jeszcze kiedyś jak miała dobre programy ''Viva Spot'' lata 2006-2010 non stop na ekranie i dziś ale wkurzająco czasami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą poleciała piosenka: Varius Manx - Zabij Mnie. Przyznam się szczerze,że zaskoczyli mnie pozytywnie. Nie spodziewałem się tego po nich. Oby było jak najwięcej POLSKICH utworów z lat 90-tych. Tutaj jest teledysk z czasów,kiedy MTV grało jeszcze muzykę: https://www.youtube.com/watch?v=W1sfpW-OAA0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj puścili też takie perełki,jak: Myslovitz - Długość Dźwięku Samotności,Rotary - Na Jednej Z Dzikich Plaż,czy Edyta Bartosiewicz - Skłamałam,poza STARS TV próbują uderzyć także w Kino Polska Muzyka.....Oby ta zmiana była już na dobre,bo w pierwszych dniach wszystko wskazywało na to,że będzie to kopia głównego kanału,a teraz czuję,że idą w dobrym kierunku :) Od współczesnych klipów mają pozostałe kanały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach podglądania 4Fun Hits mogę dojść do wniosku, że ktoś tam bardzo dużo oglądał STARS.TV i czynił notatki... niech i tak będzie, powalczymy :)

W końcu nie będziecie się nudzić :P Konkurencja wyrosła.

 

Cieszy mnie, że kanał nabiera własnego charakteru. W końcu ktoś zaczyna porządkować portfolio 4fun Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu się cieszymy,że kanał wreszcie puszcza normalne kawałki a tymczasem na fanpejdżu pojawiają się ludzie którzy domagają się powrotu do tego co grali chociażby w ubiegłym tygodniu :lol: Miejmy nadzieje,że ich nie posłuchają bo ten kanał teraz zaczyna istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał kładzie szczególny nacisk na utwory z wczesnych lat 90-tych,czyli z okresu,kiedy MTV była po prostu stacją nie do pokonania....czuję się,jakbym cofnął się do lat 1993-1995. A 4FUN HITS ma swój profil na Facebooku? Te zmiany może krytykować chyba tylko Gimnazjum,które tamtych lat nie pamięta.....wakacje są to im nudno,więc sobie hejtują na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...