Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu w FOX Life:

- 2. sezon serialu "Doktor Hart" (od 12 sierpnia; emisja: poniedziałek - godz. 22:00);

- serial "Singielki" (od 4 sierpnia; emisja: niedziela - godz. 17:05) [po dwa odcinki];

- 7. sezon "Poślubione Armii" (od 11 sierpnia; emisja: niedziela - godz. 10:20) [po dwa odcinki];

- 2. sezon "Nie zadzieraj z zołzą spod 23" (od 12 sierpnia; emisja: poniedziałek - godz. 21:00) [po dwa odcinki].

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam nietypowa prosbe. Nie mam w ofercie pakietowej kanalu Fox Life/HD, w ogole mi nie jest potrzebny, nie ogladam niczego co tam emituja. Jednak dzis o 23:55 na kanale Fox Life/HD wyemitowana zostania gala MAMA Mnet Music Awards 2013 wydarzenie to bardzo interesuje zarowno mnie oraz spora grupe osob z facebooka, zainteresowanych Azja. Nie udalo mi sie znalezc dobrego zrodla (przeszukalem mnostwo stron) z ktorego moglbym ta transmisje nagrac z sieci.

 

Czy ktos bylby w stanie dla mnie ta gale nagrac? Bedzie ona trwac od 23:55 do 02:15. Mile widziane nagranie w HD, ale nie bede wybrzydzac, reszta osob pewnie tez bedzie usatysfakcjonowana wersja SD. Glownie chodzi o to, ze emisja tej gali bedzie z polskim komentarzem (ludzie sa ciekawi, jak to bedzie wygladalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niezły numer wykręcił FOX Life - chodzi o serial "Zemsta" ... A mianowicie wczoraj o godzinie 20:00 powinni puścić powtórkę 6 odcinka trzeciego sezonu (premierowe odcinki są emitowane w niedzielę o godzinie 22:00) , a zamiast tego wyemitowany został 7 odcinek , który zostanie wyemitowany także dzisiaj o 22:00 i potwórka 7 odcinka ma być też w sobotę 11 stycznia o 20:00 . Ciekawe czemu wczoraj nie było powtórki 6 odcinka "Zemsty" , tylko nastąpił "przeskok" do odcinka 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Kosmetyczna zmiana w sumie. Mnie bardziej ciekawi, czy zdecydują się w końcu na 3 kanał tej marki w Polsce? :P

 

No właśnie nie będzie to zmiana kosmetyczna - stacja albo wprowadzi seriale komediowe zmieniając profil widowni albo postawi wyłącznie na reality show kierowane do kobiet i będzie bezpośrednią konkurencją dla Lifetime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...