Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim kwartale 2009 roku wystartować ma drugi kanał telewizyjny Grupy TP o nazwie Orange Sport Info. Będzie to kanał informacyjny o tematyce sportowej i oprócz transmisji z meczów w jego ramówce znajdą się magazyny i transmisje z wybranych imprez krajowych różnych dyscyplin. Szefem projektu Orange Sport Info jest Janusz Basałaj, kierujący już Orange Sport, który ruszył w 2008 roku.

 

Podobnie jak Orange Sport kanał będzie dostępny m.in. za pośrednictwem telewizji internetowej IPTV i platformy CYFRA+.

 

 

źródło: SatKurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Orange Sport Info wystartuje wiosną

Orange.gif O tym, że Orange planuje nad uruchomieniem nowego kanału sportowego wiadomo już od kilku tygodni. Teraz na ten temat wypowiedział się rzecznik prasowy TP. Poinformował, że Orange Sport Info wystartuje wiosną.

Rzecznik zapewnił, że kanał będzie dostępny drogą satelitarną i kablową. Pozwoli to osiągnąć większy zasięg niż ma do tej pory Orange Sport. Stacja jest dostępna tylko dla klientów Canal+ i usługi telewizyjnej TP.

 

- Myślę, że Orange Sport Info, jako kanał free to air i "żyjący" z reklam zdobędzie większą publiczność - wypowiedział się, na temat większej dostępności nowego kanał od Orange Sport, Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP. - Zwłaszcza, że kibiców sportowych posiadających kablówki w Polsce nie brakuje - dodaje.

 

- Szczegóły dotyczące nowego kanału zaprezentujemy za kilkanaście tygodni na konferencji prasowej najprawdopodobniej w klubie Champions Sports Bar, który zna każdy fan w Warszawie - powiedział o prawdopodobnym starcie kanału.

 

Czyli będzie FTA! :jupi::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dlatego myślę, że Orange Sport Info, jako kanał free to air i "żyjący" z reklam zdobędzie większą publiczność...

To słowa Wojciech Jabczyński rzecznika TP.

Miejmy nadzieje, że wie co mówi i będzie ten kanał "free to air". Chociaż wydaje mi sie to mało możliwe.

Może ktoś ma kontakt mailowy do Pana Wojciecha Jabczynskiego? Najlepiej byłoby napisac maila i zapytac jak bedzie z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info nadaje chociażby we Francji - można go oglądać legalnie w sieci: mms://livewm.orange.fr/live-multicanaux

 

OS Info siłą rzeczy musi być FTA - tam nie ma co kodować.

 

 

(...) Czyli taki nSport tyle że bez LM, NHL czy NFL. Krótko mówiac same gadające głowy.

:shock: jednak są w tym kraju ludzie, którzy rozumieją, że nSport to kanał "informacyjno-sportowy", a nie "sportowy" :jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi powinni z satelity też odkodować sygnał Orange Sport Info. W internecie za free a z satelity sygnał kodowany.

Miejmy, że w Polsce niewezmą przykładu z Francji i kanał będzie FTA. Myślę że kanał w wersji FTA miały bardzo dużą widowanią nawet gdyby były w nim tylko informacje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj da się, da :P

Informacja i publicystyka - to będzie w OS Info. Nic więcej. Serwis pewnie co pół godziny, albo co godzinę, reklamy, jakiś magazyn ligowy, magazyny lig zagranicznych, magazyn olimpijski, magazyn piłkarski, siatkarski, szczypiorniaka, curlingu - wystarczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...