Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu tych stacji sportowych było za dużo i to w końcu musiało się stać. Najwięksi pobrali najbardziej atrakcyjne dla kibiców prawa( NC+, CP, TVP, Eurosport), więc reszta będzie albo wegetować albo upadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączam Sportklubu, Polsatu Sport News teraz czas na Orange Sport :(. Coraz więcej śmieciowych kanałów udających sportowe. Coś ucichły informacje o Fox Sport, a jest dużo praw do przejęcia :).

Przecież w Polsacie Sport News jest często kilka ciekawych transmisji, nie często pokazywanych do tej pory sportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę sprostowania - już dawno nie ma programu "Kontratak" jak i prowadzącej Marty Kozakiewicz.

 

Jak pisał @maniek357 apropo meczów el. LE - koszt transmisji meczu jest PRZEOGROMNY, jeśli (z całym szacunkiem) grają dziadowskie drużyny, z jeszcze 'gorszymi' rywalami (a wyniki jakie są każdy widzi) to kto chce wykładać kupę forsy dla niewielkiej oglądalności. Zobaczcie TVP, które nie chce realizować meczu z Celticem w Szkocji, bo za drogo - dla TVP za drogo?! Przecież mają sprzęt, ludzi na etacie etc.

Czekają, aż rodzima stacja wyprodukuje sygnał, tyle, że tam wszystkie siły są rzucone na Igrzyska lokalne :P

 

Ja się dziwie, że nikt nie bierze Pucharu Anglii, Niemiec, Francji - prawa zapewne nie są mega drogie, sygnał juz jest, tylko skomentować i tyle.

NHL - to garstka ludzi by oglądała, na pewno więcej niż NFL czy baseball, ale jednak to jakiś promil. Pytania o te amerykańskie "dyrdymały" są nie na miejscu - z resztą zobaczcie oglądalności NBA (najlepsza liga na ŚWIECIE!) w nc+, większość ludzi albo stream albo pakiet na nba.com wykupują.

MMA - UFC by się obejrzało, tyle, że ponoć krzyknęli za dużo kasy (teraz sporo Polaków tam walczy, więc liczyli na większą kasę), PLMMA dogadało się ponoć z Polsatem.

 

OS... równia pochyła... w dół ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat YUTIZ ,,w nc+, większość ludzi albo stream albo pakiet na nba.com wykupują."

 

i tu jesteś w błędzie....

tam 90% wykupuje dla piłki nożnej

a Tym 80% dla polskiej ekstraklasy

są to osoby które chodzą na mecze a na wyjazdy nie mogą jezdzić... a i nie tylko

a są i tacy którzy chodzili na mecze ,w przyszłości będą chodzić,w skrócie kibicują swojej drużynie

dla cyfry /nc+/ to jest bardzo ważna sprawa...

dla klubów też są pieniążki i wszyscy są zadowoleni

a kluby nasze cieńko przędą ,a przy obecnym kryzysie państwa /zwalony budżet/jeszcze jakoś to funkcjonuje

jak długo ... nie wiem,może być jeszcze gorzej./proszę spojrzeć taki klub Górnik Z.jest bliski bankructwa/

 

takie są fakty ...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i prowadzącej Marty Kozakiewicz.

W czym teraz robi? :oops:

 

//

 

Ja się dziwie, że nikt nie bierze Pucharu Anglii, Niemiec, Francji - prawa zapewne nie są mega drogie, sygnał juz jest, tylko skomentować i tyle.

Puchar Niemiec można oglądać za friko na Hot Birdzie i Astrze także z tego powodu nie jest to dla mnie mus, bo zawsze można liczyć na Niemców.

 

Bardziej niepokoi mnie przyszłość praw do FA Cup i Coppa Italia. Bo jak rozumiem Puchar Króla zostaje w TVP Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i prowadzącej Marty Kozakiewicz.

W czym teraz robi? :oops:

Nie wiem, ale raczej nie w żadnej TV, bo jej na wizji nie widać.

 

Ja się dziwie, że nikt nie bierze Pucharu Anglii, Niemiec, Francji - prawa zapewne nie są mega drogie, sygnał juz jest, tylko skomentować i tyle.

Puchar Niemiec można oglądać za friko na Hot Birdzie i Astrze także z tego powodu nie jest to dla mnie mus, bo zawsze można liczyć na Niemców.

No niby tak, no ale nie ma to jak polski komentarz, otoczka meczu, jakieś materiały video - można i w pubie byle którym jakoś obejrzeć. Machanie talerzem to już dla fanów PRO.

 

@czeslaw1951: nie zrozumieliśmy się - racja, nc+ to nawet 95% piłka i 3/4 z tego to nasza Ekstraklasa, chodziło mi o to co alternatywnego mógłby pokazywać Orange Sport.

Chodziło mi o to, że nawet taka liga jak NBA, w konkretnej stacji jaką jest C+ ogląda się marnie.

 

W tv sportowej liczą się to TYLKO eventy live, a najlepiej piłka (im wyższy poziom tym lepiej) - jak się siły rozkładają wiadomo: nc+ najlepsza z LM i ligami krajowymi w tym PL, potem Polsat z meczami Polaków + całymi eliminacjami Euro 2016 + mecze towarzyskie innych reprezentacji no i Puchar Polski.... dalej? Eurosport - Bundesliga... i długo, długo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie czasami ta stacja.Włączam sport raport 24 bo chcę obejrzeć informacje ze świata wielkiej piłki a oni przez pierwsze 20 tłuką pierwszą ligę bo to ich czołowy produkt.Jest jedno małe ale - większości widzów to nie obchodzi ale trzeba oglądać bo sprytnie układają program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym wypadu wiadomo już, że nie pokażą meczów sobotnich jak Chievo - Juventus (18:00) czy Roma - Fiorentina (20:45). :D

 

W niedzielę reszta meczów Serie A TIM. Przy czym oprócz spotkania Milan - Lazio (18:00), pozostałe mecze rozgrywane o 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam sport raport 24 bo chcę obejrzeć informacje ze świata wielkiej piłki a oni przez pierwsze 20 tłuką pierwszą ligę bo to ich czołowy produkt.Jest jedno małe ale - większości widzów to nie obchodzi ale trzeba oglądać bo sprytnie układają program.

No i bardzo dobrze. Po to tylko włączam Orange Sport. A czy większości widzów to nie obchodzi? Wątpię. Podejrzewam, że I liga w OS i skróty są chętniej oglądane od Serie A czy innych nic nieznaczących sparingów zagranicznych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedzieli że w pierwszej kolejce Serie A pokażą niedzielny mecz

Teraz tylko pytanie Milan - Lazio czy Torino - Inter...

 

Stawiam na ten drugi z wiadomego powodu:

http://www.orange.pl/kid,4003480689,id, ... video.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...