Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał się stacza... nawet Emirates Cup nie ma w planach transmisji na najbliższy weekend ;/ pewnie o meczu o Tarczę Dobroczynności również można sobie jedynie pomarzyc ;/ Co oni zamierzają pokazywać prócz kopaniny 1 ligi ?

No właśnie, teraz poza sport raport 24 nic tam nie ma kompletnie ! Nawet meczów Lecha czy Ruchu nie wykupuja jak w poprzednich sezonach w kwalifikacjach do LE.

A Orange sport był taką świetną stacją, ale odejście Basałaja i wszystko się rozpada ;/ szkodaa strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - juz to napisalem jakis czas temu. Tylko, ze Ja tej kopaniny w 1. lidze na polach ziemniakow z kibicami na poziomie ludzi spod monopolowego albo srodowisk patologicznych nie licze do powaznych rozgrywek. To sa powazne prawa ktore im zostaly:

 

* Anglia/Walia FA Cup (do 2013/2014) [!]

* Serie A (mecz 3-ego wyboru)

* DFB-Pokal

* Coupe de France

 

mecze reprezentacji (w roli gospodarza):

* Anglii (tylko te rozgrywane na Wembley)

* Argentyny

* Francji

 

Meczow 3. wyboru Serie A, osobiscie nigdy nie mialem okazji obejrzec, bo zwyczajnie leca w tym czasie lepsze mecze na nC+. Wedlug Wikipedii Puchar Anglii byl do konca poprzedniego sezonu tylko, teraz nie wiadomo co dalej. O MLS nie moge znalezc zadnych informacji, ale i tak tej ligi do powaznych praw bym nie zaliczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kolejka - 31.08.14

 

Atalanta-Verona

Cesena-Parma

Chievo-Juventus

Genoa-Napoli

Milan-Lazio

Palermo-Sampdoria

Roma-Fiorentina

Sassuolo-Cagliari

Torino-Inter

Udinese-Empoli

- mecz pierwszego wyboru: ? (nc+)

- mecz drugiego wyboru: ?? (nc+)

- mecz trzeciego wyboru: ??? (Orange Sport)

 

Jak obstawiacie?

 

Trudny orzech do zgryzienia, co nie? ;)

 

Już wyjaśniam dlaczego. Wytypowałem cztery mecze, które na 99,9% będą tliły się w główkach osób odpowiedzialnch za wybór meczów w nc+ i Orange Sport. Dlaczego akurat te? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

Chievo - Juventus

- mecz inaugurujący sezon

- pierwszy mecz obrońcy mistrzowskiego tytułu

- pierwszy mecz o punkty trenera Allegriego

- iluzoryczne szanse na występ Kupisza, o ile do tego czasu się go nie pozbędą

 

 

Milan - Lazio

- przyznam się, że mam problem z tym spotkaniem. Z jednej strony jest to mecz dwóch wielkich przegranych poprzedniego sezonu - drużyn które nawet nie zakwalifikowały się do europejskich pucharów, z drugiej zaś jest to mimo wszystko klasyk na Półwyspie Apenińskim

- na ławkach trenerskich nowe twarze (Inzaghi & Pioli), a na boisku złoci, srebrni i brązowi medaliści Mistrzostw Świata w Brazylii m.in. Miroslav Klose, Stefan de Vrij, Nigel de Jong czy Lucas Biglia

- mecz na San Siro, a to zawsze jest miły widok

 

 

Roma - Fiorentina

- bardzo ciekawa konfrontacja na sam początek i trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że los nie był zbyt łaskawy dla obydwu ekip

- dwie drużyny, które czarowały swoją grą w poprzedniej kampanii

- zawsze tli się iskierka nadziei, że może Skorupski wstanie z ławki. Końcówkę sezonu miał bardzo przyzwoitą

- Roma tak jak w poprzednim sezonie należy do głównych faworytów rozgrywek, utrzymała obecną kadrę, dokonując także kilku uzupełnień/wzmocnień (różne na ten temat są opinie)

 

 

Torino - Inter

- Glik... wiadomo

- dwie drużyny reprezentujące Włochy w Lidze Europejskiej

- poprzedni mecz tych dwóch ekip na Stadio Olimpico w Turynie należał do ekstremalnie emocjonujących

- Inter wyglądający jak na razie bardzo przyzwoicie w sparingach. Z dużą nadzieją na to, że kolejny sezon będzie bardziej udany w jego w wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @lukasem k. Tak naprawdę dla mnie wart obejrzenia jest tylko mecz nr 1. Roma ma świetnego trenera, naprawdę mocny skład- oczywiście jak na ligę włoską :), dla mnie to niemal pewny kandydat do mistrzostwa, tylko napastnika brak. Jeśli we Florencji pozostaną gwiazdy(Cuadrado!), do formy wróci Rossi, będzie nieźle. Z Milanu została tylko nazwa i... Balotelli. Juve bez Conte- dziwne, ciekawe też co z Vidalem, bo doniesienia są sprzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Lige hiszpanska.

Podstawowe pytanie. Co ma liga hiszpańska do Orange sport?

 

Os jakąś sublicencję wykupił, czy ja o czymś nie wiem?

 

Zgadzam się z @lukasem k. Tak naprawdę dla mnie wart obejrzenia jest tylko mecz nr 1. Roma ma świetnego trenera, naprawdę mocny skład- oczywiście jak na ligę włoską :), dla mnie to niemal pewny kandydat do mistrzostwa, tylko napastnika brak. Jeśli we Florencji pozostaną gwiazdy(Cuadrado!), do formy wróci Rossi, będzie nieźle. Z Milanu została tylko nazwa i... Balotelli. Juve bez Conte- dziwne, ciekawe też co z Vidalem, bo doniesienia są sprzeczne.

Moją intencją nie była luźna gadka o Serie A, tylko wybór meczów jakich dokona nc+ wespół z Orange sport. Tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może C+ weźmie w 1 kolejce 3 mecze ? W każdym razie mecz Chiewo - Juve nie zapowiada sie wcale ciekawie, raz, że mecze z Werony jakoś dziwnie sie ogląda.

Wiadomo, że C+ weźmie Roma - Fiora i Milan - Lazio zapewne co dziwic wcale nie może.

 

Dla Orange sport został mecz Torino - Inter i mam nadzieję ten mecz zobaczyc na ich antenie ;) chociaż Genoa - Napoli wcale gorzej nie powinien wypaść. Ciekawa ta 1 kolejka Serie A więc wybór ciężki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pokaże? Obawiam się, że może być tak, że nikt tego nie pokaże. Eurosport takimi prawami się nie interesuje, nc+ też pewnie ma gdzieś, Sportklub to już w ogóle, więc zostaje Polsat i TVP. O ile FA Cup albo DFB Pokal któraś z nich może kupi, to już Puchar Francji z racji na niskie zainteresowanie może być u nas nietransmitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz tam miał chyba nic do oglądania, bo ww. puchary nie będą pokazywane w Orange Sport. Info oficjalne z ich Twittera.
Dokładnie, to odpowiedź na pytanie Lukas_K

https://twitter.com/OrangeSportPL/statu ... 6000864256

 

Nie to jest niepowazne z ich strony :brawo:

Coz, no to Orange Sport wylatuje z mojej listy kanalow na dekoderze - juz nic mnie interesujacego tam nie zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta transmisji, jak widać im się to nieiopłaca. Kanału nie zamkną, bo to byłby wizerunkowy klops i prezent dla konkurencji,ale jak widać inwestować na razie nie myślą. Cięzka sytuacja jest w Orange, ludzi zwalniają, coraz większa konkurencja na rynku telekomunikacyjnym, na razie skupiają się na ograniczaniu kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...