Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Nitros

No nie wiem, Orange Sport jest szeroko dostepny, i takie przejecie to prosta droga do zaczecia nadawania na naszym rynku, Eleven jak na razie ma z tym problem.

Edit: jeszcze jedno, Eleven zapowiada sie na razie z dwoma kanalami, a OS bylby tym trzecim moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym PLMMA 57 to nie jest tak, że OS po prostu wykorzystuje prawa, które nadal posiada?
Ciekawe kto ich przejął, bo skoro nadal będą pokazywać PLMMA to ktoś ich musiał kupić, bo skąd niby na to kasa skoro miał to przejąć Extreme Sports Channel.

 

@neo_patryk Może dobrze kombinuje, mogą wykorzystać resztki ja tam nie spodziewam się dużego inwestora ciekaw kto tam będzie w redakcji bo żadnych castingów na razie nie było. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLAMA samo płaci za wyprodukowanie sygnału, a w zamian ma reklamy podczas transmisji. Przecież nikt poważny nie stworzył czegoś w rodzaju praw transmisyjnych w przypadku PLMMA, to zawsze było na lapu capu.

 

Zmienił się główny inwestor ostatnio, ale to Polak i będzie produkował p9 kosztach, kanał oficjalnie ma działać do końca 2016, Orange nie chce zmieniać regulaminu upadajacej platformie (videostrada, iptv jak zwał tak zwał).

 

Ja bym się zbytnio nie podniecal reaktywacja, to w jaki sposób na tym forum wrozycie przypomina mi szoł wrozbity Macieja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że to kłamstwo, tylko żeby sobie nie robić nadziei, że z tego kanału jeszcze coś będzie. Napisałem, że produkują PO KOSZTACH czytaj - po taniości (lub za darmo, jak w przypadku PLMMA), bardziej żeby ramówkę zapchać i ew. oglądalność (na jakim by poziomie nie była) utrzymać, bo to kasa z reklam.

 

Proszę, czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie co innego niż ESN (eleven), "11" jest na fali wznoszącej, ma kapitał i dobre prawa, dopiero się rozwija.

OS raczej się pakuje, a to co się ew. wydarzy od jesieni, to raczej nie reaktywacja (tam współpracowało ponad 100 osób w latach świetności), tylko dodanie kliku TANICH pozycji do ramówki.

 

Różnicę widać gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...