Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego też Polsat Sport News nazwałem nie dorobionym projektem ponieważ tu informacja ograniczała się do filmowych fleszy i powtórek serwisów sportowych z innych anten a publicystyka do powtórek magazynów z satelitarnych stacji Polsatu Sport.

W większości z tym co napisałeś się zgodzę bo PSN to nie jest prawdziwy kanał informacyjno-sportowy, ale są też takie programy, które mają premierę zawsze lub nie zawsze ale jednak w PSN. Są to magazyny Polska 2014 (dawniej), Polska 2016 (teraz), Puncher, Magazyn 1 ligi, magazyn Trans Wolrd Sport, Atleci, magazyny tenisowe, drugi lekkoatletyczny, alpejski, snowboardowy, freestelowy, golfowy, jest też Cafe Futbol,no ale jednak to powtórki z PS.

 

Ale PSN ma dwie twarze: w większość weekendów kanał sportowy, w ktorym prawie przez caly dzień transmisje na żywo lub premiera i to nie zawsze z rozgrywek niszowych. A w tygodniu głównie powtórki, paski informacyjne i sport flashe.

 

Więc przydałby się teraz prawdziwy kanał informacyjno-sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport ma być znowu takim kanałem.Chca ich najlepsze programy przywrócić.To dla mnie bardzo radosna i świetna informacja.

 

Teraz jestem inwalida ale wcześniej gdy pracowałem to zawsze sport raport 24 i hyde park byl wlaczony.Nie mówiac o programie Siłownia i magazynie Futbol Raport.Ale wracaja i to mi daje siłe ze nie wolno się załamywać.O Orange mówili że koniec,wrak,a tu proszę.Już cięzko pracuja by wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...