Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może chociaż połączenie Orange Sport i Sportklubu. Dołączenie transmisji ze Sportklubu i wiadomości z Orange i już by był lepszy kanał.

Plus z sytuacji byłby taki że wreszcie udałoby się pokazać w Cyfrowym Polsacie te relacje które Sportklub nie może tam pokazać z powodu braku dostępności na wspomnianej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też Polsat Sport News nazwałem nie dorobionym projektem ponieważ tu informacja ograniczała się do filmowych fleszy i powtórek serwisów sportowych z innych anten a publicystyka do powtórek magazynów z satelitarnych stacji Polsatu Sport.

@car82 Mam wątpliwości co do twoich informacji z powodu ich wiarygodności - jeżeli połknęliśmy wszyscy zły haczyk od ciebie to będzie nieco dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary uwierz mi ja jestem za stary by bajki pisać.To co mi napisał Pan Adamczyk to wam napisałem.Ja stacji kibicuje a co będzie to nie wiemy.Orange Sport pracuje i sam jestem ciekawy co będzie z tego

Podaj link, chcę mieć pewność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo w styczniu umarli a teraz chcą się narodzić.

Z Młodkowskim się nie dogadali więc sami chcą działać.Ale jeśli chodzi o prawa to tvp sport kiepsko nC + kiepsko a reszta się stara i walczą o widza

Hej mi Pan Adamczyk napisał na Fb jeśli chcesz wejdz na twittera tam Pan Adamczyk piszę że będą coś robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na razie za wcześnie mówić o konkretach. W każdym razie trwają intensywne prace nad tym, aby kanał odzyskał dawną moc. Pozdrawiam Robimy wszystko, żeby przywrócić OS dawny blask. I na antenie znów pojawiły się najlepsze programy. Pozdrowienia raz jeszcze Tyle dostałem na Fb.A co wy sądzicie o tym ? O co chodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...