Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To byl spoko kanal, jeszcze za czasów Basalaja.

 

Kolego, ten kanał może i był spoko, ale dla abonentów solorzy, którzy ekstraklasę/NBA mieli wcześniej tylko w swoich snach. Dla abonenta Cyfry+ ten kanał w porównaniu z ofertą Canal+ był mierny, aby nie powiedzieć słaby. Mogę te 2 kanały porównać, bo oba nazywali się kanałami "premium". :lol2: Kto normalny z własnej woli płacił EKSTRA 10zł/mc za Orange Sport, aby oglądać mecze najsłabszych ekip w ekstraklasie? W tym samym czasie miał w Canal+ najlepsze mecze z każdej kolejki z ekstraklasy no i mecze lig angielskiej, hiszpańskiej itd. NBA mieli może przez 1-2 sezony. Programów typu "gadające głowy" w studio mnie nie interesują. Podkreślę znowu, że kanał był określany jako "premium" ( z obrazem VHS? Premium? Litości... ) i był dodatkowo płatny bodajże 10 zł/mc. No sorry, ale ja za kanały, które są dodatkowo płatne ( i to aż 10zł! Za JEDEN kanał! ) oczekuję przynajmniej NORMALNEGO obrazu. Orange Sport stracił prawie wszystkie swoje "walory", które przeszły potem do Canal+. Zysk dla abonentów, bo płacą jedynie za 1 pakiet premium, a nie tak jak kiedyś za 2. No i nie pisz, o programach informacyjnych, bo one były w Orange Sport Info. Dopiero później po "upadku" i utracie większości praw zrobili jeden kanał zamiast 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basałaj to taki "człowiek orkiestra" :D Miejmy nadzieję, że weźmie się jeszcze za jakiś ciekawy projekt, bo jak nie on - to kto?...

Ja! :D

 

@TimeSquare - dlaczego? Ja zawsze mam Canal+ i dla mnie to był porządny kanal. Oprócz ciekawych meczów Ekstraklasy robili też inne ligi/sporty, które człowiek oglądał jak nic ciekawego w telewizji nie było. A o OS mówię jako o ogóle, czyli informacje też zaliczam ;) Każdy ma swoje zdanie, ja bardzo dobrze wspominam Orange Sport za czasów Janusza Basałaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja tylko wypowiadam swoje zdanie. Subiektywna opinia. Jak ktos lubi ogladac takie gnioty to niech oglada - co mi do tego? Jego sprawa.

 

Kazdy post napisany przeze mnie czy tez przez dowolnego uzytkownika tego forum to jest JEGO PRYWATNE zdanie, a nie zdanie innych/wiekszosci. Inny user moze sie z tym nie zgadzac i pisac swoje argumenty popierajace jego punkt widzenia. Wtedy powstaje dyskusja. I od tego jest wlasnie to ( i kazde inne ) forum. Czasami czyjas strona w dyskusji ma racje i probuje innego usera nakierowac z jego blednego punktu widzenia na ten wlasciwy. To tez jest uzyteczne! Edukacja poprzez rozmowe :) Dla mnie Orange Sport jest gniotem i dobrze, ze znika. Jezeli ktos lubi ogladac ten kanal to jasne, ze bedzie za nim "plakal". Jednak to juz nie moj problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Być może źle przetworzyli jakiś program, na kanałach Viacomu też to często spotykam :P

I z jakimi niby logotypach nadają?

 

Ciekawe co dadzą live w czerwcu poza ostatnią kolejką 1 ligi ? :)

A do mają dać, jak już,,poza tym i Serie A, nie mają niczego? Pewnie i tak niedługo się zwiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat uważam, że to całkiem ciekawy kontent.. Szkoda tylko, że w takiej jakości i na takim kanale - powinno to iść na Canal+, ale oczywiście oni mają znacznie ciekawsze Delux+ i Aktualności filmowe ;-)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...