Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś się martwił co będzie robił Święcicki po Orange: https://twitter.com/matiswiecicki/statu ... 5899586560

A jak Wam się podoba wybór meczu Milan - Parma z tej kolejki Serie A?

Milan gra padakę i nawet najwierniejsi kibice stracili cierpliwość(http://www.acmilan.com.pl/news/Komunika ... lano-11323), ale trzeba pamiętać, że ostatni ich mecz to wynik 5-4 dla Milanu i rewanż w TV jak najbardziej wskazany, choć może się to skończyć 0-0 lub kolejną wpadką Milanu :( W dodatku z Parmą powinien zagrać Essien i powracający z PA, Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sassuolo zawsze dostaje bęcki od Interu, a Parma z Milanem może powalczyć.

 

Dwa razy przegrali z nimi i to od razu znaczy, że zawsze ? Obecnie Sassuolo gra zupełnie inaczej niż w analogicznych momentach gdy dostawali bęcki.

 

Według mnie to powinni pokazać mecz Torino-Sampdoria :wink:

 

To też jakieś wyjście, mogli. Sampdoria świetnie gra, Torino też wraca do lepszej dyspozycji, mecz powinien być ciekawy a i możliwy debiut Eto'o i Muriela vs Glik to zawsze jakaś ciekawa idea ;)

 

Milan gra padakę i nawet najwierniejsi kibice stracili cierpliwość(http://www.acmilan.com.pl/news/Komunika ... lano-11323), ale trzeba pamiętać, że ostatni ich mecz to wynik 5-4 dla Milanu i rewanż w TV jak najbardziej wskazany, choć może się to skończyć 0-0 lub kolejną wpadką Milanu :( W dodatku z Parmą powinien zagrać Essien i powracający z PA, Honda.

 

Essien to powód do tego by pokazać Milan ? Człowiek jest już po drugiej stronie rzeki.

po tym co dzisiaj w wykonaniu Milanu zobaczyłem w Coppa Italia to mam dośc tej "drużyny" , którą tworzą sami indywidualiści! Z takim podejście, że każdy holuje piłę to oni nic nie zdziałają. Honda tez dziś cień samego siebie.

 

Ale wybór jest jaki jest, każdy mecz calcio cieszy mimo wszystko ;) ale podyskutować nad wyborem zawsze można. Moim zdaniem ciekawsze wybory były. Bo i Milan i Parma grają dno po prostu na daną chwilę i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a tak się cieszyłem, że Dumanowski odszedł i będzie Święcicki do konca sezonu przy Serie A i jego niesamowity komentarz zawsze ekspresyjny i jakże ciekawy, a tutaj taki zawód po raz kolejny :(

Bartnicki owszem zna się, ale nie robi takich emocji jak Święcicki, nie ma takiej wiedzy na temat calcio, nie wyszukuje takich ciekawostek, no i nie ma tej barwy głosu co on !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a tak się cieszyłem, że Dumanowski odszedł i będzie Święcicki do konca sezonu przy Serie A i jego niesamowity komentarz zawsze ekspresyjny i jakże ciekawy, a tutaj taki zawód po raz kolejny :(

Bartnicki owszem zna się, ale nie robi takich emocji jak Święcicki, nie ma takiej wiedzy na temat calcio, nie wyszukuje takich ciekawostek, no i nie ma tej barwy głosu co on !

jw.

 

Zmiana na niekorzyść telewidzów. Bartnicki ma taką samą wiedzę o Serie A jak Kołtoń, czyli prawie żadną.

 

Dlatego przygotujmy się na sformułowania w stylu "znam tego piłkarza z Liga ZON Sagres..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do calcio to zachodzę w głowę dlaczego z następnej kolejki nikt nie pokaże meczu Lazio - Palermo ?! :(

 

Orange sport wybrał mecz Hellas - Roma, w dodatku gdzie Roma jest w fatalnej dyspozycji.

Ok, pokazywali dwa ostatnie mecze Lazio, no ale ten z Palermo wydaje się najciekawszy z tych trzech! Logiki tutaj nie widzę. C+ wybrał dwa inne mecze, derby Genui i rywalizacje Fiorentiny z Torino.

Poczynania Dominika Guziaka dopiero dziś poznam, bo wczoraj nie dane było mi obejrzeć meczu z Udinese, ale chętnie wciągne jakąś powtórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wypadł lepiej niż Czachowski.

 

Guziak nie komentował źle choć nie lubię oceniać pracy komentatora po jedynym meczu.

 

Co do calcio to zachodzę w głowę dlaczego z następnej kolejki nikt nie pokaże meczu Lazio - Palermo ?! :(

 

Orange sport wybrał mecz Hellas - Roma, w dodatku gdzie Roma jest w fatalnej dyspozycji.

Ok, pokazywali dwa ostatnie mecze Lazio, no ale ten z Palermo wydaje się najciekawszy z tych trzech! Logiki tutaj nie widzę. C+ wybrał dwa inne mecze, derby Genui i rywalizacje Fiorentiny z Torino.

Właściwie wyczerpałeś temat, ale coś napiszę żeby nie było, że spamuję:

 

 

Będące wysoko w tabeli Lazio vs Jedna z najładniej grających drużyn w tym sezonie - Palermo

 

KONTRA

 

Zawodzący w tym sezonie Hellas vs Będąca pod formą Roma

 

 

Czy Orange sport w ogóle pokazywał jakikolwiek mecz Palermo w tym sezonie?

 

PS. ...i czy jakaś stacja z rodziny nc+ pokaże piątkowy mecz Juventus - Atalanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Orange sport w ogóle pokazywał jakikolwiek mecz Palermo w tym sezonie?

 

 

W 1 albo 2 kolejce pokazywali Palermo - Inter, a potem chyba już faktycznie ani jednego meczu Palermo nie było.

 

Lubie Romę, ale też widzę co ostatnio oni wyprawiają i tego nie da się oglądac. wczoraj kolejny zawód i remis 1;1 z Feyenoordem ledwo, gra daleka od ideału, forma tragiczna.

 

Strasznie dziwny ten brak meczu Lazio - Palermo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak narzekamy to napiszę coś co leży mi na sercu od czasu gdy Magazyn Serie A po raz pierwszy pojawił się w ofercie Orange sport.

 

Mam tu na myśli mecze poniedziałkowe. Na przestrzeni 1,5 roku było ich dość sporo, czasami aż trzy w jednym dniu co było spowodowane np. obowiązkami włoskich klubów w europejskich pucharach. Często było tak, że te spotkania nie były już uwzględniane w Magazynie na przestrzeni kolejnych dni co jak się okazuje wynikało tylko i wyłącznie z lenistwa Dumanowskiego, Świecickiego i ferajny.

 

Pamiętam, że raz ktoś dokooptował dwa mecze poniedziałkowe do Magazynu, ale zdarzyło się to tylko raz, może dwa. Cała reszta była olewana ciepłym moczem, bo komuś się nie chciało, ktoś nie miał czasu. Duży minus za to zachowanie Panów i Pań z Os. Amatorszczyzna przez duże A.

 

Wiem, że to już lekko spóźniona propozycja z mojej strony jednakże wydaje mi się, że lepszym dniem na premierę Magazynu Serie A byłby wtorek. Dla komentatorów także... może uniknęlibyśmy w tym czasie większości wpadek Dumanowskiego. Nie musielibyśmy wysłuchiwać bzdurnych opinii, że jakiś gol został uznany nieprawidłowo pomimo, że wszyscy szanujący się eksperci z Włoch osądzili co innego. Taki komentator miałby czas nie tylko na własną refleksję, ale i weryfikację swoich opinii po zapoznaniu się ze stanowiskiem ekspertów Sky Calcio chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...