Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jest tak jak pisaliście. Orange sport w powtórkach wałkuje mecz sprzed tygodnia: Udinese - Roma.

 

Co za kompromitacja stacji.

 

Moim zdaniem totalnie zmarnowany potencjał wypracowany przez kilka lat.

Nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś obejrzałem zaległy magazyn Serie A i chciałbym dwa słowa na temat pomyłem Matiego Święcickiego. Przy skrócie meczu Empoli - Inter powiedział "Andreolli zmienił w przerwie meczu Ranocchie i zadebiutował w Serie A" - zdziwiłem się bo Andreolli na pewno nie debiutował. Ale to nie pierwsza pomyłka przy meczu Interu i związana z Andreollim.

Podczas meczu Inter- Genoa miała miejsce bardzo śmieszna sytuacja związana z Andreollim jak znokautował Manciniego :mrgreen:

Kto nie widział to ->

 

I własnie przy skrócie meczu Inter - Genoa , Mati Święcicki powiedział też "kapitan Interu Ranocchia znokautował Manciniego" a był to przecież Andreolli, który był kapitanem w tamtym meczu i zasepował pauzującego za kartki Ranocchie.

 

Ale i tak komentarz Święcickiego przy panach z Polsatu podczas Coppa Italia i przy Dumanowskim to klasa sama w sobie !

Dla mnie Święcicki top3 komentatorów, znawców calcio w naszych stacjach. No i wreszcie nie ma Czachowskiego przy Święcickim ! Tak przynajmniej było w dwóch ostatnich emczach , uffffff! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Święcickiego także zauważam sporo pomyłek, ale jest ich i tak znacznie mniej niż u Dumanowskiego. Poza tym jak już ktoś tu wcześniej napisał: Święcicki dorabia za 200 zł :wink: więc wychodzę z założenia, że i motywacja musi być już u niego znacznie mniejsza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzą nowe, żeby spełniać wymogi koncesji. Ta jest podana do opinii publicznej i można sobie sprawdzić co, ile ma trwać (reklamy, zwiastuny, programy publicystyczne etc.).

Teraz pewnie ledwo co się mieszczą to produkują program jeden, drugi za 5 zeta (jakieś nazwy tych nowych programów?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się podoba wybór meczu Milan - Parma z tej kolejki Serie A? Bo wg mnie słaby wybór zważywszy na to, że C+ pozostawił wolne mecze jak Roma - Empoli i Sassuolo - Inter. Szczególnie ten drugi zapowiada się ciekawie. Sassuolo gra piękną piłkę, Inter ciekawe transfery chociaż gra daleka od ideału jeszcze i człapanie bardziej im wychodzi jak w meczu z Torino.. Ale jednak na papierze dużo ciekawszy mecz się zapowiada.

Milan gra z kolei straszną padakę! Chyba, że przeczuwają, że po dzisiejszym meczu w Coppa Italia Inzaghi poleci i chcą się załapać na debiut nowego trenera o ile Galliani do tego czasu kogoś znajdzie ? hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...