Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może @Projekt_ALF orientujesz się w temacie o co chodziło ? Będe wdzięczny jak coś podeslesz, bo szukam czegoś ciekawe o calcio poza blogiem Tomka Lipińskiego na stronie C+ a nie znam za dużo takich stron niestety..

Chodzi o calciobar, ale osobiście polecałbym strony fanowskie tworzone w bardziej profesjonalny sposób. Niektóre trzymają naprawdę bardzo wysoki poziom merytoryczny. Wyższy niż calciobar. Dałbym jakieś przykłady, ale nie chcę tu robić reklamy. Masz tam dużo przetłumaczonych artykułów z uznanych periodyków. Analiz, felietonów, ekskluzywnych wywiadów (także z programów telewizyjnych), interesujących newsów, których w ogólnopolskich mediach jest jak na lekarstwo.

 

Święcicki polecił calciobar, bo tam chyba jego kumpel pisuje od święta. Także była to trochę kryptoreklama.

 

A propos blogów to z dobrego źródła wiem, że niedługo w internecie pojawi się blog lub witryna internetowa o włoskiej piłce, która powinna zdecydowanie bardziej sprostać Twoim oczekiwaniom. Jak będę wiedział coś więcej to podeślę link na PW.

 

Ja Serie A się nie pasjonuję z braku czasu (trzeba dokonać jakiejś selekcji), ale czasem lubię obejrzeć hitowy mecz i brakuje mi takiego faceta, który swoim komentarzem przyciągnąłby mnie przed telewizor w kolejnym tygodniu na spotkanie typu Cagliari-Genoa.

Takich meczów nie puszczają od niepamiętnych czasów :) Musieliby chyba jacyś Polacy grać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie podpisali z Młodkowskim bo negocjują coś lepszego z kimś innym. Nie wiem jak to działa ale to że OS jest już w CP, nc+ i większości kablówek to spory bonus. Wydaje mi się że łatwiej przedłużyć już istniejącą umowę, utrzymać miejsce na liście kanałów niż startować od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał o rzekomym nabywcy stacji Bartnicki: "Młodkowski to się nadaje jak Beata Maksymow [była judoczka] do skpoków narciarskich". Czyli lipa.

 

Ogólnie sporo żalu i goryczy da się wyczuć z tego co pisze. Wiemy też między innymi, że miał propozycję zostania dyrektorem sportowym Chojniczanki. I że pukał do Eurosportu, ale go tam nie chcieli.

 

Byłoby bardzo szkoda, gdyby z rynku komentatorskiego zniknęli tacy jak on i Święcicki, a nie będzie im o znalezienie roboty w tv tak łatwo. Eurosport, jak słyszymy, odpada, nc+ ma b. liczną redakcję, w TVP nie bardzo jest co komentować. Wchodziłby może w grę Polsat, ale oni tam dobrze się czują w towarzystwie Cezarego z Pazurem i paru innych przeciętniaków.

 

No i pytanie: co z prawami, zwłaszcza I ligą?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Jak poinformował na twitterze Leszek Bartnicki, z końcem roku "prawie cała ekipa" kończy pracę w OS. Szkoda przede wszystkim fajnej kadry i newsów z prawdziwego zdarzenia.

Szkoda, wielka szkoda :cry: bardzo lubiłem OS - to był dla mnie jeden z lepszych kanałów sportowych jakie odbierałem :cry:

 

@Maarten, Leszek Bartnicki świetnie by się nadawał do komentowania Ligi Portugalskiej w SK - może chociaż tam by go p[beep]rnęli? :) Mateusza Święcickiego też nikt nie chce? :shock: szkoda, bo to jest genialny komentator :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...