Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę jak nc+ bierze się za 1.lige. Oni juz teraz mają problem z upychaniem meczów w ramówce. Poza tym ta kopanina kompletnie nie pasuje do profilu premium stacji Canal+. Wyobrażacie sobie, że np. po meczu Arsenal-Chelsea prowadzący GPS zapraszają ludzi na "hit" Chrobry-Flota? :lol2: Ta liga najbardziej pasuję do takich kanałów na Orange Sport lub tych od solorzy, gdzie idealnie wkomponowałaby się w poziom ligi ukraińskiej. :lol2: Uprzedzam ataki w moją stronę, że niby liga ukraińska poziomem stoi. Poza Szachtarem, Dynamo i Dnipro reszta klubów to poziom niższy od "słabiaków" z polskiej ekstraklasy. Podejrzewam, że nawet niektóre kluby z tej śmiesznej 1.ligi polskiej spokojnie mogłyby walczyć o środek tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak nc+ bierze się za 1.lige. Oni juz teraz mają problem z upychaniem meczów w ramówce. Poza tym ta kopanina kompletnie nie pasuje do profilu premium stacji Canal+. Wyobrażacie sobie, że np. po meczu Arsenal-Chelsea prowadzący GPS zapraszają ludzi na "hit" Chrobry-Flota? :lol2: Ta liga najbardziej pasuję do takich kanałów na Orange Sport lub tych od solorzy, gdzie idealnie wkomponowałaby się w poziom ligi ukraińskiej. :lol2: Uprzedzam ataki w moją stronę, że niby liga ukraińska poziomem stoi. Poza Szachtarem, Dynamo i Dnipro reszta klubów to poziom niższy od "słabiaków" z polskiej ekstraklasy. Podejrzewam, że nawet niektóre kluby z tej śmiesznej 1.ligi polskiej spokojnie mogłyby walczyć o środek tabeli.

Myślę, że taki Metalist też ograłby większość ekip z naszej ligi ;) A co do 1. ligi to nie zdziwię się, jak ją dołączą do tego pakietu z Ekstraklasą. A nc+? Myślę, że na nSport byłoby w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak nc+ bierze się za 1.lige. Oni juz teraz mają problem z upychaniem meczów w ramówce. Poza tym ta kopanina kompletnie nie pasuje do profilu premium stacji Canal+. Wyobrażacie sobie, że np. po meczu Arsenal-Chelsea prowadzący GPS zapraszają ludzi na "hit" Chrobry-Flota? :lol2: Ta liga najbardziej pasuję do takich kanałów na Orange Sport lub tych od solorzy, gdzie idealnie wkomponowałaby się w poziom ligi ukraińskiej. :lol2: Uprzedzam ataki w moją stronę, że niby liga ukraińska poziomem stoi. Poza Szachtarem, Dynamo i Dnipro reszta klubów to poziom niższy od "słabiaków" z polskiej ekstraklasy. Podejrzewam, że nawet niektóre kluby z tej śmiesznej 1.ligi polskiej spokojnie mogłyby walczyć o środek tabeli.

We Francji, Anglii, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii drugi szczebel rozgrywkowy nie jest traktowany po macoszemu.

 

W tych krajach druga liga to już produkt. Integralny element najwyższej klasy rozgrywkowej. Mecze pokazywane są dość ekskluzywnie, nierzadko w kanałach premium. Te ligi mają swoich sponsorów, poważnych sponsorów choćby tytularnych jak np. kiedyś Coca-Cola w Anglii czy Bwin we Włoszech.

 

U nas niestety się to nie przyjęło i ta nasza drugoligowa kopanka przez długi czas miała status ten sam co w Niemczech liga regionalna czy we Włoszech czwarty poziom rozgrywkowy. Pokazywana gdzieś na kanałach regionalnych lub sportowych kanałach telewizji publicznej. Bez jakiejś specjalnej oprawy, bez swojego opakowania, słabo rozreklamowana itp.

 

Właściwie to do dziś prawie nic się w tej kwestii nie zmieniło. Niby zmieniła się telewizja, niby zmienił się sposób pokazywania tej ligi, ale nadal brak HD, nadal te mecze jakoś nie porywają choć bramki bez wątpienia padają w nich wspaniałe, ale to już chyba taka specyfika tych niższych lig. Bo co oglądam jakieś highlightsy z innych krajów to bramki czy to w Championship, 2.Bundeslidze czy Serie B takie, że gole z Ligi Mistrzów mogą się schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Rok temu to i owszem. Przed sezonem połowa zawodników została sprzedana a druga połowa uciekła z obawy na wojnę.

I ten osłabiony Metalist przerastał piłkarsko 3. drużynę Ekstraklasy, którą ratował głównie świetny trener ze Słowacji.

Napisz więcej na temat ligi ukraińskiej, z chęcią przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mexykaniec

 

Patrząc na jakość gry to Ruch w obu meczach zdecydowanie lepiej się prezentował. No, ale liczy się wynik. Polska wygrała 2:0 z Niemcami chociaż przez 90 minut była zdecydowanie gorsza. Chyba, że uważasz, że liczy się wynik, w takim razie powinniśmy być mistrzami świata ;) Legia z Trabzonsporem również była zdecydowanie słabsza, ale wygrała. Piłka jest nieprzewidywalna i bardzo często niesprawiedliwa. Właśnie przypomniały mi się kapitalne mecze w LM pomiędzy Barceloną i Chelsea ( gdy jeszcze trenował ich po raz 1-wszy Mourinho ). Barcelona grała piłką, robiła kapitalne akcję. Chelsea ustawiała słynny już autobus i z kontry raz po raz potrafiła ugodzić Hiszpanów. Ach... to były mecze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuperrrr!! Wreszcie koniec tego Dumanowskiego ufffffffffffffffffffffffffff!

To teraz Święcicki na Serie A i będzie się ogladało ! :) No brawo Orange sport ! Można tryumfować.

 

W najbliższą środę wybrali mecz Roma- Cesena. W sumie można popolemizować troche nad tym wyborem bo czy nie ciekawsze będą mecze Inter- Sampdoria i Fiorentina - Udinese ? Nawet Cagliari - Milan zapowiadaja się ciekawiej wg mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuperrrr!! Wreszcie koniec tego Dumanowskiego ufffffffffffffffffffffffffff!

To teraz Święcicki na Serie A i będzie się ogladało ! :) No brawo Orange sport ! Można tryumfować.

 

W najbliższą środę wybrali mecz Roma- Cesena. W sumie można popolemizować troche nad tym wyborem bo czy nie ciekawsze będą mecze Inter- Sampdoria i Fiorentina - Udinese ? Nawet Cagliari - Milan zapowiadaja się ciekawiej wg mnie ;)

 

A w czym Wam ten Dumanowski przeszkadzał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bjmuri poczytaj poprzednie strony i zobacz w czym Dumanowski przeszkadzał.

Teraz jeszcze tylko wykosić Czachowskiego bo człowiek z przypadku "komentuje" te mecze.

Dzisiaj tez dał czadu po swojemu heh, nic mądrego nie powiedział, jąkał się i gadał w kółko to samo, oczywiście same oczywistości i banały.

 

Kilka jego "popisów"

 

"Juventus tez póki co w Genole remisuje"

"Roma zdobywa kolejne cele w dążeniu do celu"

też oczywiście ślepota jego dała znać o sobie, genialne podanie Pjanica, Destro sam na sam, widać ewidentnie że bramkarz obronił, a on "musiała piłka widocznie musnąć któregoś z obrońców, bo mamy rzut rożny "

 

I tak jak wyżej pisałem, mecz Roma - Cesena to głupi wybór, wiadomo było, że Roma to wygrać miała.

 

W sobote o 18:00 Empoli - Juventus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...