Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam powtórkę gali UFC i mogli by się wysilić i wszystko tłumaczyć.Nie każdy zna perfekt języki obce a skoro są wypowiedzi zawodników to każdy by chciał wiedzieć co mówili.No chyba że za dużo wymagam od kanału w polskiej wersji językowej.Są już jakieś dane na temat oglądalności UFC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedzi zawodników przed galą(charakterystyczny biało-czarny obraz) to w Orange też tego nie tłumaczyli. Po prostu dawali im się wypowiedzieć i nawet nie zabierali wtedy głosu. Ogólnie jak kiedyś patrzyłem na galę z hiszpańskim, czy brazylijskim(portugalski, ale tv z Brazylii) komentarzem to także nie tłumaczyli i nic nie gadali podczas wstępu. Więc może to jakaś tradycja, ale raczej nic nie mówienia, co najwyżej później tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja liczę na Raw w całości,chociaż bardzo prawdopodobne jest Superstars bo mówi się o tym,że Extreme jest zainteresowane tą tygodniówką.Zarówno może to być Tough Enugh tym bardziej,że może w nim wystąpić Polka-Bianca z DDW(jeśli się dostanie).A tak przy okazji jej filmik właśnie to TE:https://www.youtube.com/watch?v=Q1TOqOgyu1w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tymi reklamami. Jest jeszcze gorzej niż na początku :/ Ponownie wchodzą na antenę jak jest przerwa, a jak zawodnicy wychodzą do ringu to reklamy :crazy: W dodatku bez przerwy ostrzeżenia o drastycznych scenach. Jezu, to kanał jak nazwa wskazuje "Extreme", lizania po piętach przecież nie będzie! Kanał raczej przeznaczony dla widzów +16 i chyba wiedzą co oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz miałem okazję obejrzeć powtórkę UFC - nigdy więcej! Dlaczego puszczają w okropnej jakości i nie jest tak płynnie jak na żywo? Dodam że oglądałem pierwsze walki na żywo ale na końcówkę nie mogłem nawet nagrywać bo musiałem inny kanał obejrzeć a obejrzę powtórkę, niestety nie dało się oglądać to wygodnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twittera Rafała Tomasiaka:

Extreme Sports wciąż rozwija swoją ofertę od @WWE. Wkrótce nastąpi kolejny fajny krok w promocji tematu w Polsce. @EXSportsChannel

 

Ps:Ciekawe o co chodzi?

 

Uzupełniając,z tego co się dowiedziałem,nie chodzi o nowy program i szczegóły poznamy gdzieś za około miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko przed transmisją karty głównej był urywek z Fox Sports SD więc praktycznie nie mam wątpliwości skąd mają sygnał i czy kupili tylko SD. Na plus, aż trzy walki z pięciu na karcie główniej bez przerwy reklamowej podczas wchodzenia zawodników do oktagonu.

 

BTW, zgodnie z przewidywaniami genialne UFC 187 :) Dla takich gal warto wstawać, nagrywać itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twittera Rafała Tomasiaka:

Extreme Sports wciąż rozwija swoją ofertę od @WWE. Wkrótce nastąpi kolejny fajny krok w promocji tematu w Polsce. @EXSportsChannel

 

Ps:Ciekawe o co chodzi?

 

Uzupełniając,z tego co się dowiedziałem,nie chodzi o nowy program i szczegóły poznamy gdzieś za około miesiąc.

 

https://twitter.com/rt316/status/603242372483387392

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem z Wojciechem Podgórskim galę skomentował Michał "Sztanga" Fijałka, a to dlatego, że Kuba Witkowski był na mistrzostwach Europy ADCC gdzie zdobył brązowy medal.

Panowie komentatorzy przed walką: Zdjęcie z fb, a jak ktoś nie wie jak wygląda Kuba Witkowski to proszę: http://www.zonefitness.pl/grafik/sztuki ... witkowski/ :smile:

 

Widziałem w programie, że UFC w powtórkach na Extreme leci od 21 w Ndz, czasem Pon, Wt, oraz od 22 w Pt. Choć wydaje mi się, że niekiedy także czasem po północy puszczają powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...