Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Leszcze i Amatorzy, komentowali tak jakby oglądały ich miliony stare babcie, matki z dziećmi. Przypominali podstawowe zasady MMA, a tam przecież nie było Pudziana, mogę się założyć że, nikt kto tego dnia włączył ten kanał nie był tam przez przypadek. Po za tym byli bardzo nie poradni i zachowywali się ta tak jakby ktoś ściągnął ich z ulicy 5 minut przed galą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak rzeczywiście było,mieli na przygotowanie się tylko 24 h.A co do transmisji UFC to tak jak przewidywano będą pokazywać tylko kartę główną.

Napisali to w taki sposób na Fb, że raczej prawa mają tylko do kart głównych przez te 4 lata. Z jednej strony szkoda, bo pewnie małą ilość Polaków sobie obejrzymy, ale z drugiej strony może jak OS kiedyś będą mogli pokazać walki naszych reprezentantów z preeliminacji po zakończeniu karty głównej.

Co do komentatorów, to stres ich złapał na bank, bo to pierwsza poważna gala z ich komentarzem, a w dodatku na żywo i od razu UFC. Z tego co wiem to panowie kiedyś komentowali gale Areny Berkerserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące podczas transmisji nie są same reklamy co chwilę, bo jak pisałem to normalka w Stanach, ale sposób ich pokazania w Polsce. Kiedy był czas na przerwę to u nas był obraz na kamerę hali, a kiedy tego czasu nie było(zawodnicy wychodzili do oktagonu), to u nas była przerwa reklamowa. Muszą to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Juras też odpisał na posta ESC i także się dziwi takiej odpowiedzi stacji. Najlepsze jest to, że u nas komentatorzy nie są związani z żadną organizacją zawodowo(co innego w USA). Ba, nawet nie są związani ściśle z jedną stacją transmitującą gale MMA. Moim zdaniem jeśli stacja ESC rzeczywiście pytała o komentatorów UFC to zrobiła to nierzetelnie pomijając kilka faktów, aby mieć dobry powód do takiej odpowiedzi.

 

Tak po prawdzie, to o 2-4 w nocy człowiek nie zwraca tak uwagi na komentatorów, bo na pół śpi. Większym problemem jest jakość i niedopasowane(także zbyt głośne) reklamy. Dla mnie Podgórski i Witkowski komentują trochę jakby wyrwano ich z forum MMA i opowiadali co się dzieje podczas gali kolegom. Czasem jest to fajne, ale dziwi trochę brak przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że na pewno są.Po za tym wiele osób na fanpage'u ESC Polska pyta o to za kiedy WWE będzie ,,na żywo".

Wiele? Nie ma żadnych próśb na ten temat w ostatnim czasie.

Ostatnio w związku z zamieszaniem dotyczącym UFC takie pytania się nie pojawiały,ale 1-2 miesiące temu takich pytań było ogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tych reklam na wejścia zawodników nie poprawią :/ W dodatku jak już pokazują wejścia to panowie zagłuszają całkowicie muzykę, a to dość ważna część gali. Dosłownie zagłuszają, bo jak nie mówią to dźwięki z hali są głośniej. Nie wiem jak dosłownie się to nazywa, ale pewnie korzystają z jakiegoś sprzętu w rodzaju Automute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...