Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszmy się z tego co mamy... w końcu! Extreme Sports 16:9 :) Wkrótce HD :)

 

Jeśli dobrze pójdzie to będziemy drugim państwem w Europie w wersją HD tego kanału :)

Drugim? Chyba jedynym. Masz nieaktualnie informacje. 1 lutego br., po trzech latach nadawania, Extreme Sports Channel HD we Włoszech zakończył nadawanie. Nadawał tylko w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z 4:3 w 16:9 wypadło bardzo dobrze.Przyzwyczaiłem się już do rozmieszczenia loga i jego rozmiaru.Wszystko wygląda świetnie.Nastąpiło też można powiedzieć takie odświeżenie tego kanału ,bo mamy np. nowe(aktualne) reklamy poszczególnych tygodniówek WWE.Więc tą zmianę oceniam bardzo pozytywnie.No i teraz czekamy na HD!

 

Zapowiedzi programowe na marzec----->http://4risk.net/aktualnosci/1258/extreme_sports_channel_zapowiedzi_programowe_03_2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio większość kanałów ma modę przenoszenia logo na lewą stronę, ale moim skromnym zdaniem lepiej wygląda po prawej, jak w większości kanałów.

Co do przejścia Extreme Sports Channel na HD - wątpię w to w tym momencie może za rok.

Bardzo dobry ruch ze zmianą formatu, ale powinno być to już dawno tak samo jak HD a nie SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mogli by z tym logiem coś zrobić.Jeśli chodzi o rozmiar to według mnie jest jak najbardziej w porządku.Ale już samo rozmieszczenie loga to problem.Myślę,że powinno być ono jednak po prawej stronie.Może nie aby było cały czas po tej stronie,ale np. wtedy gdy coś zasłania.Przykładowo podczas transmisji gali WWE Fast Lane PPV logo cały czas zakrywało napis(hastag),np.#FastLane lub #Cena vs. Rusev.Napisałem w tej sprawie do nich na ich fanpage'u na facebook'u i napisali,że się tym zajmą oraz podesłałem im link do tego tematu i powiedzieli,że go przejrzą i odpowiedzą na wszelki uwagi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...