Skocz do zawartości

EbS HD i EbS+ HD


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Od 1 marca 2007 roku sygnał Europe by Satellite, kanału informacyjnego o Unii Europejskiej będzie dostępny z satelity Sirius – 4.8E, a nie jak dotąd z satelity Hot Bird 8 – 13E. Ze zmianą satelity nie powinnien zmienić się zasięg kanału. Z 13E znika kolejny kanał FTA po polsku

Sirius 2 – 4,8E, z transpondera B1, z częstotliwości 11,727 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, PID A: 209 (polski), FTA.

 

W paśmie C kanał będzie dostępny z satelity NSS 806 – 40.5W, z częstotliwości 4,043 GHz, pol. L, SR 8681, FEC 3/4.

 

[info satkurier]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak widac nie jest wazne z jakiego satelity bedzie ten kanal dla jego nadawacy. Wydaje mi sie ze wiele osob i tak nie przejdzie specjalnie dla tego kanalu na odbior z Siriusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z ustawieniem w moim Ferdku Ebs po Polsku na http://www.lyngsat.com EbS ma takie dane:

12476 H

tp 89

27500-3/4

SID 10601

VPID 101

NID-TID 318-8900

Audio 219 Po

A na moim Ferdku do wpisania mam takie coś(żeby utworzyć nowy kanał EbS) i niewiem jak wpisac

Satelita: wiem

Czest.: wiem

Nazwa : wiem

Video Pid:

Ac 3 : włącz/wyłącz

Audio Pid :

PCR PID:

I niech mi ktoś napisze poprawnie tak jak ma być.

Z góry, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W wątku przez 3 lata nikt nic nie napisał dlatego dodam, że Ferguson FK6900 bez wgranej najnowszej wersji oprogramowania zawiesza się na kanałach EbS i EbS +. Wybranie jednego z tych dwóch kanałów spowoduje konieczność zrestartowania dekodera. Nawet nowe dekodery mają problemy.

 

Kanały EbS przekazują dosyły dla stacji telewizyjnych. Dziś było żałobne posiedzenie Parlamentu Europejskiego. TVN 24 prawdopodobnie korzystał z przekazu EbS ale TVP Info z pewnością nie bo przekaz na TVP Info był wcześniej niż na EbS. W takim razie skąd TVP Info czerpie sygnał? Z dosyłu do dosyłu?

Kanał bardzo źle się ogląda ze względu na to, że w momencie gdy wchodzi tłumaczenie wyłączany jest dźwięk - słychać tylko tłumacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadany przeze mnie Opticum radzi sobie z tymi ścieżkami bez problemu.

Kanał bardzo źle się ogląda ze względu na to, że w momencie gdy wchodzi tłumaczenie wyłączany jest dźwięk - słychać tylko tłumacza.

Zgadzam się, jest to bardzo nieprzyjemne. Zwłaszcza, że stopień/stanowisko zmarłego było słychać np. w wersji angielskiej, a następnie przed odczytaniem nazwiska był wyłączany dźwięk i wchodził tłumacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...