Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę to inaczej. Byłoby duże rozdrobnienie praw i w końcu jedna drugą by przejęła. 2 - 3 ogólnopolskie telewizje to jest maks. Raczej każda nie miałaby swojej platformy sat. A z reklam wszystkie by się nie utrzymały. Według mnie jest dobrze. Obecna sytuacja jest tą optymalną. Przydała by się tylko faktycznie większa ekspansja Polsatu i TVN na rynki zagraniczne. Zyski im spadają i trzeba gdzieś szukać nowych. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coraz bardziej jak określać tę stację. Te zapowiedzi nowych programów są naprawdę dramatyczne, ale widać, że chcą jakoś tą ramówkę poupychać, a dziura popołudniowa na jesień pięknie zapchana takimi perłami jak "Szkoła", "Ukryta Prawda" czy "Szpital".

 

Ale to nie koniec, bo szykują naprawdę rewelacyjne hity na miarę dzisiejszego MTV jak "Kto poślubi mojego syna?" - "Wawa NonStop" była chyba tylko zapowiedzią coraz większego upadku tej stacji, bo już nie ma do czegoś naprawdę ciekawego przykuć oczu. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu myślałem, że to główne kanały Polcastu są dobrym przykładem stacji beznadziejnej - teraz TVN raczył przyjąć wyzwanie z honorem i podołał, szczerze podołał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciszę, że wraca "Prawo Agaty" ten serial jest naprawdę świetny, ze względu na obsadę i całą historię. Co do "Szkoły" (zerżniętej z TVP2) to nie mam pytań i pozwolę sobie tego nie komentować. Wspomniałem już w tym wątku, że głupota najlepiej się sprzedaje i dlatego TVN obrał taką, a nie inną taktykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września ''Na Wspólnej'' będzie z nową czołówką!:

http://tvdzis.pl/na-wspolnej-od-wrzesni ... -czolowka/

 

Ej ja już się przyzwyczaiłem do teraźniejszej czołówki :(

 

gdzieś natknąłem się na informację, że TVN/HD puści harry'ego pottera: insygnia śmierci cz 2. może ktoś wie kiedy i o której? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta "Szkoła" to dość dziwna jest. To jest za bardzo przerysowane. Skupiają się głównie tylko na złych uczniach, a ta gadka dyrektora o tym że zawsze można do nich się z problemami zwracać to trochę kitem zalatuje. Poza tym tam trochę błędów było. W jakiej szkole nie zamykają radiowęzła na klucz??? A ten apel też trochę dziwny, zamiast jakiegoś "Baczność" czy coś to dyrektor wchodzi jakby uprawiał stand-up.

Czytałem opisy następnych odcinków i zapowiadają się niezłe cyrki... narkotyki, ciąża, picie na umór. To nie jest cały obraz polskiej szkoły, to nawet nie jest jego część. Wiem co mówię, bo oglądam ten serial, będąc niejako wewnątrz szkoły, jako maturzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: A "Ukryta prawda" jest inna? Skupia się praktycznie na samych problemach bohaterów. No trudno żeby na odcinek składały się same apele, sprawdziany. To programy fabularne i trzeba w nich umieścić różne problemy, a że spora część będzie odbywać się w jednej szkole - no cóż, telewizja też ma swoje ograniczenia. Grunt to zrozumieć przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...