Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno masz prawo zdanie szanuję

Wesołych świąt życzę forumowiczom moderatorom i widzom tvn z całego serca kocham was ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Szczegulnie stacji Tvn

Cóż Harry Potter muszą powturzyć z racji tego że w sierpniu będzie premiera ostatniej części wiedziałem iż Tvn będzie się tego trzymać

Kocham tvn kocham poprostu ten kanał nosze nawet w telefonie jako tapete i mam plakat tvn

I ty musisz coś powtórzyć. I życzenia byłyby piękne, gdyby były szczególne.

Po/prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły zmian:

02/05/2014 piątek

 

21:55 W morzu ognia (Fire Down Below) 101' (dodatkowa pozycja programu)

anulowano: Zabójcza broń

 

16/05/2014 piątek

 

22:00 Egzekutor (Eraser) 110' (dodatkowa pozycja programu)

00:20 Kuba Wojewódzki /powtórka/ (zmiana godziny)

01:20 Uwaga! /powtórka/ (zmiana godziny)

01:35 Sekrety Magii (zmiana godziny)

02:55 Rozmowy w toku /powtórka/ (zmiana godziny)

anulowano: Zabójcza broń 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]y TVN wygrywają z [beep]ami Polsatu. Mowa o paradokumentach,a zawszze słyszałem,że Polsat to taka stacja dla ciemniaków i takie dziadostwo nie przyjmie si ę ddo TVN jako stacji dla wykształconych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVN uzyskał w kwietniu 2014 r. najlepsze wyniki oglądalności na tle konkurencji i był najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w Polsce w porze najwyższej oglądalności telewizji (primetime) we wszystkich ważnych grupach docelowych. Wierna widownia i świetnie zrealizowane produkcje zapewniły wielu formatom TVN pozycję liderów w ich pasmach nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś potwierdzenie tych informacji, ponieważ według informacji podanych tutaj, to Polsat był najchętniej oglądanym kanałem w kwietniu. Dla mnie osobiście to nie jest zaskoczenie, ponieważ moim zdaniem oferta Polsatu była zdecydowanie lepsza. TVN zainteresował mnie tylko kilkoma filmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN uzyskał w kwietniu 2014 r. najlepsze wyniki oglądalności na tle konkurencji i był najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w Polsce w porze najwyższej oglądalności telewizji (primetime) we wszystkich ważnych grupach docelowych. Wierna widownia i świetnie zrealizowane produkcje zapewniły wielu formatom TVN pozycję liderów w ich pasmach nadawania.
Potwierdzenie informacji: http://www.pb.pl/3658624,77605,tvn-mial ... ategoriach

Dodam, że w trakcie majówki TVN również był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną: http://tvnfakty.pl/tvn_z_najwieksza_wid ... ie_majowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to fanboye TVN mają powód do dumy. Ja oprócz zerknięcia czasem na X Factora i Kubę tej najbardziej zmanipulowanej w Polsce stacji nie oglądam już zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...