Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest plotka, na koniec programu Jastrzębska mówiła cos " poznaliśmy 3 kandydatów a co z czwartym? dlaczego podąża osobno? za tydzien niespodzianka" i na koniec programu była zajawka jakieś migawki gdzie tańczą sami faceci i ten pierwszy etap w dworku gdzie zazwyczaj mama z synem przesłu[beep]ą kandydatki tak teraz byli kandydaci i teksty typu "nie jestem typowym facetem, nie lubię pilki nożnej" Fronda ostatnio zaleciła katolikom bojkot biedronki za "homopropagande" Co bedzie teraz ? hahahah

 

Z pozostalych synków to jest jakiś DJ Mietek z disco polo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy show TVN "Aplauz, aplauz" to porażka. Sztuczne emocje, sztuczna i słodka Agnieszka Szulim a na samym szczycie tego przesłodkiego tortu - wisienka, czyli [beep]jące tęczą jury. Tego nie da się oglądać! Już na samym początku wciskają widzowi jakieś ckliwe historyjki uczestników! Żałosne i poniżej pasa. Tak samo to "chowanie" jury za jakimś "music boxem", zalatuje to "The voice" gdzie jury nie widzi uczestnika. Tak jakby nie mogli wrócić do "X factor", tylko proponują ludziom jakąś wydmuszkę...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie płaczą byli tydzień temu, a wczoraj Starcie Tytanów. Zawsze było tak, że w okolicach sierpnia puszczali trylogię Ojca Chrzestnego, a potem polskie komedie. CNP, Poranek Kojota, Kiler, Kilerów dwóch itd., a teraz tak nie było. Czy nadal mogą puszczać te filmy czy coś się zmieniło? Ojciec Chrzestny leciał chyba na TVN7. W ogóle nie ma sensu puszczać tego filmu o 22+, bo mało kto obejrzy go do końca i to jeszcze w środku tygodnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN swoje premiery filmowe ma zazwyczaj w piątki i soboty. Seriali zagranicznych prawie nie pokazują (zrezygnowali nawet z emisji o 20:50 w sezonie ogórkowym bo i tak mało kto to oglądał, seriale te są w TVN7). Polskie filmy zawsze jednak są chętnie oglądane, więc nie powinno dziwić, że TVN je pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zajawkę tego programu i nie ma watpliwosci ze mama szukała synowi partnera. Już widzę to oburzenie cebulowych januszy hahahah :Dhttp://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/kto-p ... 72573.html

 

Jednak okazało się to plotką. 4 uczestnik to tak naprawdę uczestniczka. Zrobiło się z tego "Kto poślubi moją córkę", albo, jak to moja mama podsumowała "Szukam zięcia". Musieli to skopiować z "Rolnika...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołowska i Mediatorzy od tego tygodnia tylko 2 razy w tygodniu. W poniedziałek - wtorek o 20:50. Kto poślubi mojego syna w środy o 20:50 o 21:50 Żony Hollywood. A o 22:50 pasmo filmowe.

 

W sumie dobrze że zmieniają kto poślubi mojego syna na 20:50 w tym czasie Top Chef na polsacie więc według moich obliczeń wyniki oglądalności KPMS 2 opadną i ten gniot się skończy.

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://reklama.tvn.pl/do-pobrania.html



Super kino w październiku

Pacific Rim
Thor
Kac Vegas III
shrek porażka....
Colombiana no masakra....

Ponadto w drugim paśmie będzie wyspa tajemnic, G Joe czas kobry chyba :P, dziewczyna z tatuażem.

 

Napisałem już na poczcie do widzowie@tvn.pl o cofnięcie tego filmu z super kina TVN jeśli komuś 1500100900 z kolei powtórka shreka TVN nie pasuje tam można prosić o inny film na ten dzień. Możecie składać sugestie, nie wiem czy skargi też :P ale no mniej więcej tak to działa. 

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...