Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienią TVN pokaże kolejną serię kulinarnego show „Ugotowani”, w którym uczestnicy oceniają przygotowane przez siebie kolacje. Stacja zdecydowała się jednak przywrócić cotygodniowy cykl emisji w miejsce „Piekielnego hotelu”. Program będzie emitowany w niedzielę o 18:00. Stacja na razie nie chce kontynuować "Piekielnego hotelu" z powodu niezadowolajych wyników oglądalności oraz sposobu realizacji programu. TVN nie zamierza rezygnować z tego projektu i być może ten program pojawi się wiosną 2016 r. Nie wiadomo, czy w roli prowadzącej pojawi się ponownie Małgorzata Rozenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był magazyn NBA Action w poniedziałki. Po co prostować dobre informacje?? Byl taki rok kiedy Sportfive nie dogadał się z TVP i mecze polskich drużyn w europejskich pucharach wylądowały w TVN. Umowę podpisali na dwa lata,ale po roku się wycofali co mnie nie dziwi, wszak wiadomo jaka to nieprofesjonalna stacja. Transmisje wtedy to był dramat - słuchać Kalinowskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to mówisz? Nie prostowałem tego, że nie było NBA Action, moje "nie" odnosiło się do tego, że pisałem o transmisjach meczów, a Project_ALF myślał że były tylko magazyny. To w TVN szerzej zaistniał Michałowicz, o którym dziś większość pewnie myśli, że był "odkryciem" Canal Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wiedzieć to konferencja jesiennej ramówki TVN będzie 5 sierpnia. Jestem ciekawy co nas czeka w super kinie TVN i jak czy nowe sezon mam Talent i masterszefa będą lepsze niż poprzednie :)

 

Na co najbardziej czekacie ja na super kino masterszef i mam talent ale Top model też jestem ciekaw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ramówkę jesienną stacje prezentowały pod koniec sierpnia. Teraz doszło do takiego szaleństwa, że każda stacja chce być pierwsza. Skutkuje to tym, że mamy prezentację prawie miesiąc przed. Zanim przyjdą zmiany, to mało już kto pamięta co ma być nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN od wielu lat prezentacja ramówki jest zazwyczaj w pierwszy czwartek miesiąca poprzedzającego (chociaż teraz to ma być środa) i powód tego jest bardzo błahy - rusza wtedy kampania reklamowa w telewizji, prasie jak i internecie. Jeśli zaprezentowaliby to na koniec miesiąca to nici z kampanii reklamowych, mniejsze dotarcie do potencjalnego widza.

Polsat przykładowo też na miesiąc wcześniej rozpoczyna kampanie i informuje o nowościach, a pod koniec miesiąca robi wieczór gwiazd swojej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o meczu Lechia Juve a co się stało z meczem Atletico - Śląsk

 

Miałobyć na 8 sierpnia a ja patrze Wrocławianie graja 9 inny mecz a Atletico ma swój terminarz a w kwietniu było podane że po BVB z 2014 roku będzie następny hit Atletico - Śląsk i co na stronie Slaska cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESIEŃ w TVN 2015

 

PN - PT

 

15:00 SZKOŁA

16:00 ROZMOWY W TOKU

17:00 UKRYTA PRAWDA( tylko 30 minut???)

17:30 SINGIELKA

18:00 SZPITAL

20:50 WESOŁOWSKA I MEDIATORZY (pn -śr)/KUCHENNE REWOLUCJE (czw.)

21:30 TOP MODEL v (pn)/ AŻ PO SUFIT (serial, wt)/ KTO PÓŚLUBI ...II (śr)/FILM (?)(czw)

22:30 NA JĘZYKACH (pn)/ KUBA (wt)/ ŻONY Z HOLLYWOOD II (śr)

 

SB

20:00 MAM TALENT

 

ND

18:00 UGOTOWANI

20:00 APLAUZ, APLAUZ

21:30 MASTERCHEF

22:30 ???

 

http://tvnfakty.pl/jesien_dla_ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...