Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w programie Uwaga kolejna odsłona reportaży o sklepach z dopalaczami.Jednym z powodów była śmierć ok tygodnia temu bardzo młodej dziewczyny.Dziewczyna w wieku 17 lat wpadła w patologiczne towarzystwo i zaczęła występy na SU.I pomimo że prawie wszyscy wiedzieli że jest niepełnoletnia oraz że zażywają różne wspomagacze podczas transmisji lub przed nie był w stanie jej nikt pomóc.I choć dziewczyna skończyła już jakiś czas temu z tamtym portalem nie była w stanie wytrzymać presji wytykania palcami przez otoczenie.Jak wynika z tego programu walka z tymi sklepami to walka z wiatrakami.Policja nawet jak chce coś zrobić to niewiele może.Najgorsze że dziewczyna nie dostała znikąd pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent seriali TVN Dariusz Gąsiorowski został zwolniony ze stacji. Opowiadał za dobór seriali do TVN-u a prawdopodobnym powodem zwolnienia jest klapa seriali ''Sama słodycz'', ''Mąż czy nie mąż?'' i ''Nie rób scen''.

 

W TVN-ie pracował prawie od samego początku istnienia stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale te klapy się tak nałożyły że TVN zostanie bez dobrego serialu na jesieni po tym jak zakończyli Prawo Agaty.

Z tych 3 klap "Nie rob scen" było bardzo dobrym i zabawnym sitcomem ze swietnymi aktorami, tylko wsadzili to w bardzo złe miejsce. Ja bym widział ten serial np w miejscu Piekielnego Hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale tvn w odróznieniu od tych np z TVP jezeli są hitem to w grupie komercyjnej tak było z Przepisem na zycie czy Magdą M. Robili też ambitniejsze seriale jak Odwróceni ale to była klapa, a szkoda. Przepis z tego co wiem sprzedali do głównych stacji na Węgrzech i Słowacji, arabskiemu Fox z serialami i chińskiej CCTV, na Litwie w LNK kupili licencje i krecą własną wersje. Jakoś o tym nikt nie mówi a gdy TVP sprzedał Czas Honoru do jakiejś mini lokalnej stacyjki w UK zaraz wszyscy trąbili o sukcesie polskiego serialu za granicą. Lekarzy też posprzedawali np do tej hiszpańskojęzycznej tv w USA (w pakiecie z programem Martyny Wojciechowskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak wymieniamy dobre seriale TVNu to nie można zapominać o Naznaczonym z Adamczykiem. Świetny serial.

39 i Pół to jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Przy żadnym serialu tak nie czekałem na kolejne odcinki jak właśnie przy 39 i Pół. Układ Warszawski szkoda, że nie doczekał się drugiego sezonu. Zakończenie I sezonu było bardzo otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarzą w twarz też było całkiem niezłe, ale to byl serial kryminalny i ogladalnosc im bardzo spadla wiec skasowali po 2 serii.

Usta Usta to był unikalny serial, bardzo odpowiadał mi rodzaj humoru w tym serialu, swietnie zrealizowali tą licencję, nie wiem czy leciał gdzieś oryginał tj Cold Feet?

Z nowosci to bym nie liczyl na coś innego niż obyczajówka\komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...